Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek/férjek, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek/férjek, milyen gyakran igénylitek a szexet?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmmel beszélgetve döbbentett meg, mikor azt mondta, hogy havonta ha egyszer vannak együtt a férjével. Mi hetente kétszer, bár a férjem még ennél is többször szeretné. Elsősorban 30/40 éves, párkapcsolatban élő, kisgyerekesek válasza érdekelne. De persze minden választ köszönök!
2014. márc. 20. 18:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen megvagyok nélküle is, de heti 1 az minimum van, hétvégén mert akkor vagyunk elég kipihentek hozzá.
2014. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

szerintem ez tök idétlen kérdés,

-mert ahány ember ,annyiféle az igény,

2014. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2es, idétlek kérdésre idétlen válasz jár :-)


Tudom, hogy semmi közöm hozzá, csak nem tudom elképzelni, hogy egy 30as, 40es pasinak elég lenne a havi 1 alkalom.

2014. márc. 20. 18:39
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
En 34, ferjem 35. Heti 4-5 alkalom minimum.
2014. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

igazándiból gyerek nincs.. általában heti 4szer vagyunk együtt, de persze van, hogy nem, mert nincs kőbe vésve

..sok mindentől függ..szerintem minden nap igényelném, de a testem nem (néha fontosabb, hogy kommunikációra szánjuk az időt, és kell a pihenés is)

Azt tudom, hogy ha 4 napig nem vagyunk együtt egy hisztis feszült pic_sa leszek..ez sajnos tény..mindenenk kiakadok, magamraveszek, akár azt is hogy a szembenülő nő csúnyán nézett a buszon ...persze magamban puffogok ilyen esetben..:D

.ez fáradtságtól független...tehát ha fizikailag fáradt is vagyok, akkor is igénylem, mert nekem a szeretkezés lelki kielégülés is

tehát gyanítom, hogy ha meglesz, a gyerek akkor sem fog változni, ha igen akkor sok feszült pillanat lesz..


28 évesek vagyunk

2014. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
ismerek olyan 25 éves házaspárt, ahol a nő egyáltalán nem is akarja, szóval nem korfüggő, ja a pasi meg orrba-szájba nyomná :)
2014. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 30-as nőként naponta van rá igényem. Huszonévesen is volt olyan pasim, akivel két havonta volt szex, bár nem sokáig folytattuk ezt a ciklust, annál hamarabb léptem le. Szóval egyén függő tényleg. Ha már huszonévesek közt is van, akinek eszébe nem jut a szex, pedig a többségnek akkoriban még akörül forog a világ, akkor elhiszem, hogy 40 évesen sokan játszanak impotens középkorú családapát.
2014. márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

...azért az sem mellékes, hogy ki hány éves/évtizedes kapcsolatban, házasságban él.

De természetesen nem csak ez, hanem sok egyéb tényező is közrejátszik abban, hogy különböző élethelyzetekben ki, mikor, mennyire aktív szexuálisan.

2014. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

38 vagyok, férjem 40, 16 éve vagyunk együtt. Nekem az a tapasztalatom, hogy ez abszolút egyénfüggõ és nem kor, együtt töltôtt idõ.

A kezdeti nagy lángolás után beállt heti 2 körülire és ez tart azóta. Terhesség, kisbaba, hullámvölgyek, újra egymásratalálások persze idõközönként, ilyn vagy olyan arányba befolyásoljám. De alap esetben heti kettõre beálltunk :)

2014. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
én naponta, pàrom max heti 2...kezdem unni.
2014. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!