Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan oldjuk meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg ezt a problémát? Hogyan tudnék ebben segíteni a páromnak? Nagyon elegem van a rengetek vitából és idegeskedésből.

Figyelt kérdés
A páromnak borzasztó állapotban vannak a fogai, de nem akar fogorvoshoz menni, mert nagyon fél. Egyre többet veszekszünk emiatt és teljesen tehetetlennek érzem magam. Kértem szépen, könyörögtem, sírtam, veszekedtem. Már ötletem sincs a megoldásra. Mit tegyek? Mit mondjak neki?
2014. márc. 21. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Haha, majd ha sirni fog a fájdalomtól, el fog menni;) különben ugy tudom, lehet kérni nevetőgázt, az én dokim már tudja, hogy ha megyek, hozza a palackot, sőt! még rádiót is kapcsol, észre sem veszem és már kész van! Pedig könnyen pánikba esek a fogorvosnál:D Hivjatok fel egy orvost és érdeklödjetek, esetleg kérdezzetek ismerősöket, kit ajánlanak!
2014. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Ne 5 éves gyerekkel gyere össze... Én biztos, hogy a szája "közelébe se mennék", se puszi, se semmi. Undorítóak a beteg fogak. Máskülönben egy jó orvosnál szinte semmit se érzel.
2014. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Keresni kell olyan MAGÁNfogorvost,akihez ismerős is jár,és el tudja mondani a tapasztalatait.


Én is rettegtem a fogorvostól,rengeteg rossz fogam volt,már az első kettő is elkezdett feketedni,de nem mertem elmenni,mert csak rossz tapasztalatom volt,iszonyatosan fájt.

Így akkor sem mentem,amikor majd belebolondultam a fájdalomba,inkább gyógyszer,és szereztem lidokaint,és elzsibbaszittam,úgy kevésbé fájt.

Aztán ismerős ajánlott egy olyan fogorvost,aki gyerekkel is foglalkozik,hozzá mentem el (najó,párom lökdösött,mert útközben kétszer meggondoltam magam),és még az érzéstelenitő injekció előtt is elérzéstelenitett krémmel,még az sem fájt. 3 hónapig jártam hozzá,mire nagyjából helyretette a fogaimat,még 2 pótlás van hátra,azok már menthetetlenek voltak.

2014. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát valahogy meg kell győznöd, ha neked ennyire fontos!

Mond meg neki hogy ha igazán szeret téged, akkor legalább érted tegye meg, ha már saját maga miatt nem is!

Ez csak az ő javára lesz rosszabb a későbbiekben!

2014. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Én tuti undorodnék tőle.. se csók, puszi és legalább másfél méter távolság (általában társul a rossz szájszag). Ha neki ez így jó, akkor nem tudsz mit tenni.
2014. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmit. Ez egyedül az ő dolga.

Ha érződik a leheletén, azt lehet neki mondogatni.

2014. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menjetek el olyan fogorvoshoz, aki altatásban megcsinálja a fogait egyszerre. Nem olcsó, de ha máshova nem hajlandó menni, akkor meg kell fizetni az árát.
2014. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd rá. Ha eddig nem voltál rá hatással, ezután sem leszel. Majd ha fáj neki, akkor úgyis menni fog...ha bevan sz.arva tőle, ha nem....
2014. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de igényes egy férfi lehet a párod.

Szájszag, romlott, lyukas fogak, amik esztétikailag is rondák.

Hogy tudod megcsókolni? Egyébként simán megmondanám neki,h büdös a szája és undorodom tőle.

2014. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!