Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek akkor ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek akkor ha a párotok olyat tenne a mindennapokban amik az értékrendetekkel teljesen ellentétben van, azonban nem direkt csinálná?

Figyelt kérdés

Ez a dolog neki se jó, nehéz, próbál tenni ellene, egyelőre nem sikerül.

Egyelőre nem szeretném megírni miről van szó.

Lehet, hogy segítséggel menne, de az is nagyon nehéz lenne neki.

Gyerek (még) nincs.


2014. márc. 23. 19:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Azért nem írtam le, mert ha leírom akkor mindenki letámad, hogy én ezt hogy hagyhatom, amikor lehámozva ennyi az egész.

Ezért akartam teljesen független véleményeket meghallgatni, de nyilvánvalóan amikor kiírtam már eldöntöttem, hogy le fogom majd írni.

Az egész annyi, hogy a párom valami miatt nem tudja nomrálisan kifejezni az idegességét, ez agresszióban nyilvánul meg.

Teljesen abszurd dolgoktól lesz ideges, ekkor csapkod, és teljesen nem önmaga. Engem megszokott szorítani, nem túl erősen, de közbe remeg, mint aki mindjárt szétrobban. Inkább magában tesz kárt, ököllel üti a saját fejét, tépi a haját, asztalt üti, néha sír (pedig amúgy SOHA nem sír).

Amikor vége a "rohamnak" már nem gondolja úgy.

Nem tudja miért van, neki is nagyon rossz, szörnyen érzi magát közbe és utána is.

Nagyon utálom az agressziót, nagyon nehezen viselem, ez nagyon közénk áll, pedig ezen kívül nagyjából rendbe vagyunk.

A szakember segítsége folyamatban van, de úgy érzi nem létezik olyan módszer amitől megnyugodna.

Egyre rosszabb, egyre hamarabb, több mindentől, intenzívebben ideges.

Nem mindennapos, kb. mindenhetes vagy hetene 2-3x max.

Mit tennétek?

2014. márc. 24. 13:11
 12/15 Költőnő? ***** válasza:
a szakember segítsége sem csodaszer. Ez csak hosszú, következetes és kemény melóval fog menni.
2014. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hú, ez elég gáz....

tényleg nem is értékrend-beli dolog, de elmebetegnek se nevezném.

A nagyon primitív emberek sajátossága, én a legtöbbször cigány,lumpen környezetben láttam.


A beszéd pont azért lett kitalálva, hogy az ilyen összetett dolgokat kifejezzük, meg az jelent megoldást, nem a hajtépés.

Amúgy meg,ha téged "megszorongat"... csak nehogy a nyakadnál érjen egyszer: ez meg inkább a véletlen kérdése.

2014. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szakember!!!

Azért lehámozva sem annyi, mint amit ide festettél nekünk! Senki nem támad le, nem te vagy a hibás, csak akkor lesztek, ha ezt tétlenül várjátok, amíg elmúlik.

Segítség mellett elkezdhetne sportolni, futni, bármit, levezetni kicsit a stresszt.

2014. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 mustafa33 ***** válasza:
menekülj amíg élsz. vagy amíg önvédkelemből te agyon nem csapod. Ne hidd hogy ez jobb lesz, főleg ha nem akarattal teszi. Akkor nem tud uralkodni magán és nem is fog tudni.
2014. márc. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!