Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Segitseg! Nincs hova mennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg! Nincs hova mennem 1pici gyerekkel kozepidos terhesen. Raadasul ugy nez ki, elvalunk. Hova fordulhatok segitsegert? Vegigcsinalt vlki vlmi hasonlot?

Figyelt kérdés
2ev utan eladjak a lakast, amit eddig bereltunk, annak ellenere hogy eddig hosszutavu berlesrol volt szo. Kaptunk 2honapot a koltozesre, raadasul 3honap mulva szulok... ha minden jol megy. Kozben a ferjemmel megromlott a viszonyom. Nem erzi fontosnak hogy legyen egy sajat lakasunk, de neki van ket 7-8 milliot ero autoja. Jo neki az alberlet itt-ott. En mar egy hete lakast nezegetek o meg a kozossegi oldalakon ismeros csajokat. Erre a ferfire nem tudok csaladot alapozni. Orok eletre alberletrol alberletre koltozzunk. Keresete 300 ezer Ft korul van es ennek ellenere nem hajlando semmilyen allando megoldast keresni. Olyan mintha nem is velunk tervezne a jovot...Nalunk sokkal rosszabb anyagi helyzetben levok is megoldottak a lakas kerdest mielott jottek a gyerekek. A ferjem kozel 50hez meg nem akar megallapodni. Minek kolteni lakasra?! Ez az egesz nagyon nem igy indult es most rendesen el vagyok keseredve. Hogy fogom felnevelni a gyerekeket 1edul es mibol? Anyaszallo, onkormanyzati lakas? Csaladom segiteni nem tud. Veszelyeztetett terhes vagyok...

#válás #segély #fedél #egyedul 2gyerekkel
2014. márc. 25. 13:19
1 2 3 4 5
 11/50 Költőnő? ***** válasza:
75%
úgy egyébként a lakáson kívül ő mit akar? Mmint veletek.
2014. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Igeen, egy nagy gyerek. FELELOTLEN, onzo ffi. Csak most mar keso. De mint az irtam, nem igy indult a dolog. Az egesz most robbant ki, hogy felmondtak az alberletunket es latom a hozzaallasat a kozos csaladi dolgokhoz... Sajnos megbiztam benne es ugy ereztem, van kozos jovonk...
2014. márc. 25. 14:11
 13/50 anonim ***** válasza:
47%

Kénytelen lesz valamilyen szinten eltartani a gyerekeit. Olyan nincs, hogy nem fizet semmit.

Nagyon könnyen veszélybe kerülhetnek az autói is, ha szórakozik a gyerektartásdíjjal.

Férfiként is a férfit tartom a legtöbb ilyen esetben felelőtlennek. Emelni kellene a tartásdíjakat, mert az ilyen emberekre a pénztárcájukon keresztül lehet hatni.

A női társadalom pedig kifejezetten gyomorforgatóan viselkedik ebben a témában. Sokkal nagyobb összetartás kellene a részükről vagy legalább betyárbecsület egymás iránt. Ha társadalmi szinten elterjedhetne a nők között, hogy egy elvált gyermekes pasi nem jó parti és általában nem csak anyagilag, akkor kevésbé fordulnának elő ilyen esetek. Sok nő annyira lealjasodik, hogy a konc is megfelel nekik a rengeteg társult problémával együtt. Ezek a nők gyakorlatilag a többi nő biztonságát veszélyeztetik, érdemes lenne az ilyet kiközösíteni.

2014. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit akar velunk. Oszinten szolva nem kozolte meg. Azt mondta ha vlmi nem tetszik, el lehet valni. Egy biztos: nem akar lakast venni vagy legalabbis hosszutavu es biztos megoldast biztositani a csaladnak. Azt hiszem ez sok mindent elarul a terveirol...
2014. márc. 25. 14:15
 15/50 A kérdező kommentje:
Hiaba van jo fizetese ha beadom a valopert lecsokkenti a fizeteset hiszen sajat cegekben dolgozik...Igy ugyanoda jutok ahova sok notarsam hogy kapok 20ezer forint gyerektartast. Na azzal valoban elorebb leszek. Ezer pelda van a kornyezetemben. Konnyu kitolni egy kiszolgaltatott helyzetben levo novel...
2014. márc. 25. 14:21
 16/50 anonim ***** válasza:
87%
Most komolyan? MIre számítottál? Szültél neki egy gyereket, utána sem beszéltetek meg semmit sem, most jön a 2., még midnig semmit sem...
2014. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 Költőnő? ***** válasza:
84%
sztem aki ilyet mond, pláne gyermeke anyjának, az egy gerinctelen féreg. Neten utána tudsz olvasni, h milyen lehetőségeid vannak. Az egy dolog, h le tudja csökkenteni a fizetését, viszont a vagyona után a bíróság állapítja meg a tartásdíjat. Plusz válás esetén (attól függően mióta vagytok házasok) vagyonmegosztás is lehetséges. De vannak ingyenes jogsegélyoldalak, ahol szakembereknek tudsz írni. Meg lehet fenyegetni, h ne vigyétek bíróság elé az ügyet, mert nagyon nem jár jól. Az ilyen férgeknek csak addig van nagy szájuk, míg ők érzik nyeregben magukat, ha keményebben fellépsz: visszavesznek.
2014. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Most komolyan mit gondoltam?! Azt hogy a ffi dolga hogy eltartsa a csaladot es megteremtse az otthont. A no pedig vezeti a haztartast es neveli a gyerekeket. Kovetelnem kellett volna egy sajat lakast meg kocsit?! Be kellett volna bizzositanom magam?! Hat, en nem vagyok ez a fajta es ugy gondoltam eleg a bizalom a szeretet es a torodes... Azert a lakas dolog sem megy 1ik naprol a masikra. Eddig ugy volt hogy majd veszunk ha megfeleloek lesznek a korulmenyek. De ugy latom ilyen nem nagyon lesz...
2014. márc. 25. 14:28
 19/50 anonim ***** válasza:
55%

Ja hogy neked annyi a dolgod, hogy szülsz?

Amúgy ja eltart, ennyi elég? Követleni nem kell! Hanem tudod beszélgetni!! Mikor a száddal elmondod, hogy mi bánt...látom nálatok ez 0.

Akkor milyen fajta vagy? Aki szül 2 gyereket egy gyereknek és nem beszéli meg vele a jövőképet? Bezsélgettek egyáltalán?

Megfelelő körülmények? Ja két 8millás kocsira futja, de egy lakásra nem, persze értem.

Csak a gyerekeket sajnálom, talán apukával maradhatnak!

2014. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
Nagyon okos:semmi nincs a neven: se a lakas se a ket auto. Jogilag semmije nincs. Na most akkor mit kovetelhetek?! Semmit! Persze van fizuja de ugye azt ugy kombinalja ahogy akarja...
2014. márc. 25. 14:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!