Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Segitseg! Nincs hova mennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg! Nincs hova mennem 1pici gyerekkel kozepidos terhesen. Raadasul ugy nez ki, elvalunk. Hova fordulhatok segitsegert? Vegigcsinalt vlki vlmi hasonlot?

Figyelt kérdés
2ev utan eladjak a lakast, amit eddig bereltunk, annak ellenere hogy eddig hosszutavu berlesrol volt szo. Kaptunk 2honapot a koltozesre, raadasul 3honap mulva szulok... ha minden jol megy. Kozben a ferjemmel megromlott a viszonyom. Nem erzi fontosnak hogy legyen egy sajat lakasunk, de neki van ket 7-8 milliot ero autoja. Jo neki az alberlet itt-ott. En mar egy hete lakast nezegetek o meg a kozossegi oldalakon ismeros csajokat. Erre a ferfire nem tudok csaladot alapozni. Orok eletre alberletrol alberletre koltozzunk. Keresete 300 ezer Ft korul van es ennek ellenere nem hajlando semmilyen allando megoldast keresni. Olyan mintha nem is velunk tervezne a jovot...Nalunk sokkal rosszabb anyagi helyzetben levok is megoldottak a lakas kerdest mielott jottek a gyerekek. A ferjem kozel 50hez meg nem akar megallapodni. Minek kolteni lakasra?! Ez az egesz nagyon nem igy indult es most rendesen el vagyok keseredve. Hogy fogom felnevelni a gyerekeket 1edul es mibol? Anyaszallo, onkormanyzati lakas? Csaladom segiteni nem tud. Veszelyeztetett terhes vagyok...

#válás #segély #fedél #egyedul 2gyerekkel
2014. márc. 25. 13:19
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a velemenyeket. Beszeltem ugyveddel es krizisvonalat is hivtam. Meg fogom oldani a problemat. Nem lesz 1szeru de fiatal vagyok. Csinos, diplomas kedves Anyuka es ezzel meg nincs vege az eletemnek. Nemsokara megint boldog leszek es az onbizalmam nem nyomhatja le tobbet 1gerinctelen alak azzal hogy kiszolgaltatotta tesz...
2014. márc. 25. 15:03
 32/50 Költőnő? ***** válasza:

helyes!

nehéz lesz, de megoldod:)

2014. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Ja es meg1szer nem kovetem el ugyanezt a hibat. Mert persze ebben az en hibas dontesem is benne van es ez is hozzatartozik a dologhoz.
2014. márc. 25. 15:05
 34/50 anonim ***** válasza:
Azért tanácsként, javaslom, hogy bizonyítékokat kellene gyűjteni, fotókat, fénymásolatokat, számlakivonatokat, ügyféllistákat. Nem szép dolog, de ilyenkor sajnos ez már egy válaszreakció. Módosult néhány törvény, most már elég nehéz egyik cégből a másikba ugrálni, ha egyszer valakire rászáll a NAV, akkor annak folyamatos futás az élete, ezt már egyre kevesebb szerencsevadász kockáztatja.
2014. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

A baratnom valalkozo ferje (ex) havi 12ezer ft gyerektartast fizetett.

De a baratnojet Costa Rica ra vitte 10 napra, fotok a fbon, baratnom birosagra ment vagyonosodasi vizsgalat (ugye a neven semmi), baratnot beideztek (a lany ott hagyta, nem ert neki ennyit mert arra kerte hazudjon a birosagon), stb stb.... a vegen megegyeztek havi 60 ft / ho gyerektartasba.

Mindenki kovet el hibat csak turelmesnek kell lenni es nyitott szemmel jarni

2014. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

"Most komolyan mit gondoltam?! Azt hogy a ffi dolga hogy eltartsa a csaladot es megteremtse az otthont. A no pedig vezeti a haztartast es neveli a gyerekeket."


Azért kérlek, ha lányod van/lesz, ne erre tanítsd. Erős nő legyen, aki tud magáról gondoskodni.

2014. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Én jól mulatok, köszi
2014. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

elvarasok es buszkeseg megolik a legjobb kapcsolatot is.

szedd ossze magad dolgozz mint a tobbi tobb millio no a vilagon tarsd el magad es a geyreket

vagy az elvarasaidat tedd fere a buszkesegeddel egy polcra es szeressed a ferjed fogadd el nagy gyereknek ugy ahogy van

2014. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Mondd már meg te kis eszetlen hogy hogy dolgozzak veszelyeztetett terhesen?? Es szerinted ugyan ki venne fel 3honappal a szules elott! Te aztan eszkombajn vagy!
2014. márc. 25. 19:26
 40/50 A kérdező kommentje:

Ja persze a no dolgozzon ugyanannyit feleannyi penzert mint a ffi. Aztan amikor hazaer csinalja a hazimunkat es nevelje a gyerekeket. Persze miutan kihordta megszte es 1-2evig szoptatta... Na majd ha a ffi is besegit a haztartasba, a gyereknevelesbe akkor esetleg azt mondom hogy ok... Ja es mindekozben a no legyen mindig vidam kiegyensulyozott es csinos. Ahhammm. Nekem meg ne legyen elvarasom mert egy nonek nem lehet... Gondolkodj mar el magadon miket beszelsz. Fogadjunk te is pasi vagy akit kihasznaltak... es most minden no szemet, akinek elvarasa van

, igaz?!

2014. márc. 25. 20:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!