Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi ido mulva lesz minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido mulva lesz minden rendben?

Figyelt kérdés

A ferjem majdnem megcsalt. Smsezett egy regi baratnojevel, amikor mi mar egyutt voltunk. Az smsben mar arrol irtak, hogy talalkoznak, de vegul nem talalkoztak. Nem tudom, hogy csak azert nem, mert a no messze lakik, vagy mert a ferjem visszakozott.

Ezeket az smseket a regi telefonjaban talaltam meg.

Egy honapja alig alszom, nagyon szomoru vagyok, ugy erzem valami eltort, a kapcsolatunkbol eltunt valami.

De a legrosszabb, hogy azota nem tudok bizni benne. Ha elmereng valamin, az jut eszembe, hogy mas nore gondol. Idonkent benezek az emailjeibe, a facebookba, a telefonba. Aztan arra gondolok, hogy kitorolne, ha lenne benne valami. Ugy erzem, beleorulok. En megmondtam neki az elejen, hogy nekem harmadik nem fer bele, nem akarok megcsalt lenni. Egyszer az van a fejemben, hogy nem birom, elvalok inkabb, maskor meg az, hogy nem tortent vegul semmi koztuk. Aztan az jut eszembe, hogy azon a heten is mindennap elmondta, mennyire szeret, es csak en jarok a fejeben. Aztan este irta a nonek smsben, hogy jo lenne talalkozni majd.

Azzal magyarazta, hogy nem tudja o sem, miert irta. De o akkor is csak engem szeretett, most is, es csak en vagyok a fejeben. Az smsezes utan par hettel kerte meg a kezem.

Faj, haragszom ra, rosszul esik ez az egesz.

A szexualis eletunk eleg suru, ot ev hazassag utan is hetente 4-5 alkalommal szeretkezunk, es mindkettonknek kielegito. Korabban is nagyon gyakran voltunk egyutt. Szoval nem ertem.

En szeretem a ferjem, mindent megtesz ertem. Addig meg csak nem is vitaztunk, amig ez ki nem derult. En pedig akkor sirtam es felemeltem a hangom, pedig sosem akartam ide jutni.

Elmulik ez a csalodottsag bennem egyszer? Vagy mar tenyleg nem fogok bizni benne tobbet?


2014. ápr. 8. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Pff... nagyobb bajod sose legyen
2014. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem menthető még ez a kapcsolat, csak nagyon sok beszélgetésre, őszinteségre, szeretetre van szükség.


Elfelejteni nem fogod, de szerintem túl fogsz lépni rajta, ha kitartó vagy.

Végül is megcsalás nem történt, maximum fejben, de lehet még ott sem.

Tudom, hogy sértő, megalázó, de ha szereted a párod, és végül is tényleg nem történt semmi, akkor küzdj a kapcsolatotokért :)

Én bízok benne, hogy minden rendben lesz.

2014. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Valójában tehát NEM csalt meg.

Így is kellene hozzáállnod és magadnak MEGENGEDNI, hogy ne idegeskedj ezen annyit.


Engedd el ezt a problémát és ne agyalj rajta, mert belekeseredsz, kedvetlenné, gyanakvóvá válasz.


"Jó" úton haladsz efelé- nem is értem, ha szeretsz, TISZTELSZ valakit, hogyan vetemedhetsz arra, hogy ellenőrizgeted minden csatornán?

Ez neked nem kellemetlen, nem ciki? Nekem az lenne- spórold meg magadnak az idegességet, mert szerintem túlreagálod.


Egyébként volt kapcsolattal x év múlva találkozni sem feltétlenül jelentene megcsalást, de ezt már csak zárójelben jegyzem meg.


Ha el szeretnéd veszíteni, jól csinálod.

Ha meg akarod tartani, akkor változtass MAGADON, az ellenőrizgetésen, parázáson, mert ez nem vezet sehová.

Te mit szólnál hozzá, ha a férjed turkálna a cuccaid között és apró morzsákból kész történeteket gyártana arról, hogy milyen megbízhatatlan vagy?

Ugye? :)


Üdv: egy házas nő

2014. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Koszi a kedves valaszt. Sajnos ettol nem lettem okosabb.
2014. ápr. 8. 13:29
 5/17 A kérdező kommentje:

Kettes es harmas: a no azt irta, hogy most epp kicsit ittas, ra gondol, es sajnalja, hogy kimaradt par dolog kettejuk korabbi kapcsolatabol. A ferjem visszairta, hogy hat igen, es ha jozanon is ez van a fejeben, akkor jo lenne talalkozni. Meg puszikat irogattak. Ez szerintem teljesen egyertelmu, hogy szexrol szolo smsezes volt.

Hat ezert vesztettem el a bizalmam, mert akkor, amikor ezt irogattak egymasnak, a ferjem mindennap elmondta, hogy csak engem szeret, es nincs mas a fejeben. Hazudott.

2014. ápr. 8. 13:32
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

megkérte a kezed? igen.

elvett? igen.

vele megszakította a kapcsolatot? igen.


nem kell ezen pattogni, mert eléred, hogy megint hozzámenekül

2014. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%

Dumált a nővel, aztán megkérte a kezed. Megkaphatta volna a másikat is, de téged választott.

Tudod, a féltékenység csak önzés, és minél többet hisztizel, annál hamarabb fogod egy nyugodt, mosolygós nő mellé rugdosni. Térj már észhez!

1: nem csalt meg.

2: megtehette volna.

3: téged választott.

4: a féltékenység azért önzés, mert a másik akaratát figyelmen kívül hagyva akarsz magadnak jót, de csak magadnak. Ráadásul a hisztiddel meg a duzzogásoddal lelkileg bántalmazod, pedig nem is csinált semmit.

Elég pár kérdés ebből a kategóriából, és mindig rájövök, hogy nekem nem kell a házasság. :)

2014. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Valami nem tiszta! Ez az sms-ezés 5 évvel ezelőtt történt, de most találtad meg a régi telefonjában?
2014. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Egy regi telefon volt, amit mar nem hasznalt. Takaritaskor atneztuk a regi telefonokat, hogy miben maradhatott valami fontos sms vagy telefonszam.


Az faj a legjobban, hogy egyaltalan megfordult a fejeben az, hogy megteszi. Mikozben mindennap elmondta, hogy csak en vagyok. Aztan egy ittas no csettint, es a ferjem maris visszair neki, hogy jo lenne talalkozni. Fel tudnam pofozni. Nem tettem.

Amikor kiderult ez az smsezes, 3-4 napig beszelgettunk, en sirtam is. O is. Kerte, hogy ne hagyjam el, es nagyon sajnalja, hogy megbantott. Foleg, mivel ot az elozo baratnoje csalta, es tudja, mennyire faj.

Azota nem hoztam szoba, nem sohajtozom elotte. De belul meg mindig nagyon faj.

2014. ápr. 8. 14:17
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
talán rájött h mégsem akarja megtenni és veled akar lenni, te meg hisztizel... most meg talán rájön h rosszl döntött
2014. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!