Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félrelépés, megcsalás milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépés, megcsalás milyen eséllyel marad titokban, illetve hosszú távon titokban marad-e?

Figyelt kérdés
Vagy előbb-utóbb mindenki lebukik? Nem egyszeri alkalom, de egy állandó partnerről van szó.
2014. ápr. 9. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Van egy mondas amit ket ember tud az nem titok.
2014. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

elobb utobb kiderul szerintem.. en meg nem voltam megcsalva en sem csaltam meg a paromat sosem.. de ahogy latom a kornyezetemben elobb utobb kiderul..

pl 20 eves hazassag volt egy ismerosomnel es 10 evig nem vette eszre a feleseg hogy csaljak... kiderult allando partner volt.. szerintem elobb vagy utobb............

bar en rogton eszre vennem a paromon ha megcsalna.. :)

2014. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

ez attól is függ, hogy a felek mennyire foglalkoznak egymással. nekem volt egy "kapcsolatom" ahol a fiú kb semmit nem törődött velem. csak este találkoztunk amikor én már inkább aludni mentem volna, volt hogy 2 hétig szabin voltam és tök egyedül voltam 2x 4 napig, úgy hogy kb felém se bagózott. szilveszter dettó. ő elment bulizni a haverjaival én meg otthon voltam egyedül. ilyen kapcsolat mellett sose derülne ki semmi.

és ez nálam nem minősül megcsalásnak se. ha ilyen körülmények közt keres magának valaki szórakoztató partnert.

2014. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekem öt évig volt kapcsolatom házasság mellett sosem derült ki.Az hogy valakinek állandó partnere van egy házasság mellett főleg ahol két gyerek is van az bizony nem véletlen,nem akarom részletezni mert a párom meghalt és a gyerekek felnőttek de mondom soha még csak nem is sejtették hogy szeretőm van.
2014. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
ha valaki jól csinálja akk sose, bár benne van, hogy a partner mennyire ismer.
2014. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
kiderül. van aki már annyira gátlástalanul csinálja úgy hogy a párja észre se vesz semmit hogy egy idő után hibázik és hagy valami nyomot. az én példám.. nagyon szerelmes voltam a páromba, teljesen megbíztam benne, tudtuk egymás jelszavát mindenhez. sose kutakodtunk. nekem majdnem minden éjszakán olyan álmaim voltak hogy az exével van, meg nem találom őt, keresem és mással van ááá szóval ilyen gyötrő dolgok. ezt betudtam annak hogy féltem és félek hogy elhagy. egyik reggel viszont gyomorideggel keltem nem tudtam mi ez de nagyon rossz volt..az álmokra gondoltam. melóhelyemre ahogy beértem, kicsaptam a laptopom és beléptem a facebookjára. elolvastam néhány üzenetét amit az exével írkált többet nem bírtam, lezsibbadtam, kapkodtam a levegőt. ez a kretén vissza akarta magát könyörögni a nőhöz meg így szereti úgy szereti.. a nő nem is tudott rólam. na a lényeg hogy a másik fél megérzi, csak betudja paranoiának és inkább nem is szól hogy ne hogy az legyen csak féltékenykedik.
2014. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

eddig írtam volna, hogy igen, simán, mert amikor én léptem félre, azt soha, de még utólag sem, évek távlatából sem tudta meg a barátom, de olvasva

#6 , ilyen velem is volt

álmomban megcsalta párom, amikor felébredtem még röhögtem is rajta, hogy ilyen nincs is, kinek kellene ő? :D

de aznap este egy kiscsaj kereste egyfolytában, meg rá volt szállva, nem kellett sok idő, hogy leessen mi van, tekintve, hogy a párom nem hajtotta el, sőt, még én zavartam...



nos ebből esélyek latolgatása:

ha az illető szerelmes a párjába akit megcsal, az soha nem bukik le

de ha nem szeeti, nem is veszi a fáradtságot sokszor, hogy ne bukjon le, lehet még megkönnyebbülés is neki, hogy kiderül, mert nem neki kell szakítania

2014. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem derul ki. Minden csak szervezettseg kerdese. En sem buktam le soha!
2014. ápr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem egy totál hü.lye az ember párja...akkor előbb vagy utóbb..de biztosan kiderül minden!!
2014. ápr. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

megfelelő logisztika kell hozzá :-)


és az h tudatosan figyelj arra h nem legyél más otthon mint amilyen addig voltál

2014. ápr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!