Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinal egy hazaspar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinal egy hazaspar a munkaidon kivul, vagy hetvegen?

Figyelt kérdés

En nevelootthonban elek, nincs minta elottem. Ezert kerdezem meg, hogy egy hazaspar hogyan tolti a szabadidejet? Ti mit szoktatok csinalni peldaul vasarnap?

14L


2014. ápr. 14. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi bevásárolunk, filmet nézünk, sétálunk, néha szülőket látogatunk hétvégén.

Hét közben takarítás, mosás, főzés teszi ki az időm nagy részét.


Általában mindent közösen csinálunk.

2014. ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szombat délelőtt mosás, főzés, délután filmnézés, kertészkedés. Vasárnap délelőtt takarítás, vasalás, délután szülők látogatása vagy tanulás a gyerekekkel, esetleg séta. És persze elég sokat gépezünk is. Hirdetéseket adunk fel, böngészünk, mindig van mit eladni vagy venni.
2014. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Koszonom!!! De mondjuk a hazimunkat kiveve. Peldaul eljarni uszni egyutt? Vagy egy menhelyre segiteni?
2014. ápr. 14. 11:17
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vagyunk még házasok, csak együtt èlünk. Hétvégente moziba megyünk, kutyát sétáltatunk, szgépen játszunk, kirándulunk.
2014. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hétköznap dolgozunk, a házimunka eléggé kitölti az időnket hétvégén és szerintem ezzel nem vagyunk egyedül. Ritka, hogy van még mellette időnk másra, olyankor pihenünk. Mondjuk megnézünk egy filmet, vagy ha több időnk van, akkor elmegyünk valahová kirándulni.
2014. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
a férj munka után, mikor hazaér, eszik, utána alszik egyet, majd egy sör társaságában megnézi a meccset. hétvégén kerti munkát végez és szerel. a feleség munka után főz mos takarít, bevásárol, tanul a gyerekekkel, ha vannak, megnézi a kedvenc sorozatait. Hétvégén is takarít. Néha elmegy a család valahova együtt, pl strand, étterem, vidámpark...
2014. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Most jelenleg én gyesen vagyok. De ha vissza megyek dolgozni így fog kinézni egy hétköznap:

Férjem 3 műszakban dolgozik, ha délelőttös az nekünk jó, így délutàn van egy kis időnk egymásra, közös bevásárlás, játék a kicsivel, kutya sétáltatás. Ha viszont délutános akkor délben elmegy és csak este 10 után ér haza, én reggel 8-tól du 4-ig dolgozom így azon a héten hétköznap alig találkozunk. Ha éjszakás akkor reggel 6 után ér haza és àltalában este 6-ig alszik is. Megint nem sok időnk marad egymásra.

Hétvégén egyik nap elszokott menni horgászni, ha meleg lesz akkor megyünk majd mi is vele. De ilyen időben még nem szoktunk kijárni vele. Másik nap pedig a barátainkhoz megyünk. Vagy vadasparkba, játszótérre, kirándulni. Rossz idő esetén filmezünk, bent mókázunk.

2014. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell mindent együtt csinálni. Mi pl. együtt sportolunk, de van amit én szeretek, ő nem. Színházba a barátnőimmel járok, mert ő nem szeret. Bevásárolni sem mindig együtt szoktunk. Neki jobban van türelme hozzá :)

Közös programok azért vannak, séta, vacsora, utazás, városnézés, kiállítás, stb.

Otthon is csináljuk a saját dolgunkat, házimunka, munka, aztán együtt pihenés, filmezés, közös főzés.

2014. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A háztartás fenntartása szabadidőben is éppen elég munkával jár, ezért azon túl már nem önkénteskedünk, max. nagy-ritkán szülőknek. Egyébként még közösen lakást takarítani is kellemes program. Hétköznap esténként meg egy kis esti séta, bringázás is kellemes program (mondjuk elég jó környezetben lakunk).


Kis dolgoknak is lehet örülni jó kapcsolatban.

2014. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Amíg nem született meg a lányunk, előtte hétvégente az volt a forgatókönyv, hogy szombat reggel felkeltünk, kitakarítottam, feltettem az ebédet közben, kimostam 2-3 adag ruhát, délután pihi, néztünk 1-2 filmet, meglátogattuk a szülőket. Vasárnap pedig elmentünk vagy csavarogni, vagy vásárolgatni, kirándulni. Nálunk a sport egy, tehát hétköznap voltak edzések, azokra jártunk. Kora este kivasaltam, vacsi, és vagy olvastunk, vagy filmet néztünk. A gyerkőc óta meg hétvégén sportolunk, vasárnap, addig a lányka mamázik, míg mi edzünk.
2014. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!