Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinal egy hazaspar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinal egy hazaspar a munkaidon kivul, vagy hetvegen?

Figyelt kérdés

En nevelootthonban elek, nincs minta elottem. Ezert kerdezem meg, hogy egy hazaspar hogyan tolti a szabadidejet? Ti mit szoktatok csinalni peldaul vasarnap?

14L


2014. ápr. 14. 11:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Erdekes :) irjatok meg :)

Most probalom elkepzelni, hogy csaladom van, es ezek mindjo otletek.

2014. ápr. 14. 12:16
 12/17 anonim ***** válasza:
Ami számomra elég meglepő, hogy senkitől sem hangzott még el, a számunkra egyik legfontosabb: mi nagyon sokat beszélgetünk. Nem csak arról, hogy mi történt velünk aznap, hanem filmekről, városokról, emberekről, politikáról. Nagyon-nagyon sokat.
2014. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Talán mert a legtöbb házaspár nem beszélget sokat. Én nem szeretek beszélgetni, mert elfáradok a munka után, meg nem túlságosan érdekel mondjuk hogy mi történt a férjem kollegájával, meg a politika meg ilyenek. Szeretem a csöndet. De eljárunk együtt úszni, kirándulni, volt, hogy tánctanfolyamra is jártunk.
2014. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Néha közös programot szervezünk,néha külön töltjük a szabadidőnket.

van hogy szülőket látogatunk együtt is külön is,barátokkal is szoktunk programot vagy túrázunk kirándulunk.

Ahogy öregszem ,egyre szívesebben veszem azt is, ha magának csinál programot,addig én is elfoglalom magam egyedül.

Általában hét elején megbeszéljük mi legyen a hétvégével.

2014. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én hamarabb érek haza a munkából, úgyhogy amikor hazaérek előkészülök a napi edzéshez:D ez felülést jelent kondigéppel 20 percig, utána torna 20 percig. Ezalatt megnézem a híradót.

Utána felteszem a kaját. Külön főzök magamnak és a férjemnek is. Miközben az étel készül, elmosogatok, felsöprök mindenhol. Összeszedem a szemetet. Ha kész a kaja, lekapcsolom a tűzhelyet. Hetente 3x fel is mosok.


Leülök sorozatot nézni. kb amikor vége, akkorra ér haza a férjem (fél 10 előtt kicsivel). Akkor adok neki enni. Közben kicsit beszélgetünk, majd ő animét néz a gépén, én meg szappanoperát, sorozatokat:D. 11 körül elmegyünk zuhanyozni, utána rosszalkodunk, aztán alszunk.


szombaton megyünk bevásárolni közben is sokat beszélgetünk, kimosok pár adag ruhát, a férjem kiteregeti. Amikor kér akkor sütök neki palacsintát is:) aztán gépezünk. Vasárnap is pihi...

Havonta egyszer valamelyik napon a hétvégéből meglátogatjuk anyósomat az élettársát, és a sógornőmet (férjem húgát)


2-3 havonta vannak baráti programok. Oda együtt megyünk. Ilyenkor kártyázunk vagy társasozunk. De voltunk már játékteremben, biliárdozni, bowlingozni is.


Évente 1x megyünk kettesben moziba, az évfordulónkon, és 1x étterembe, a házassági évfordulónkon.


A férjem szokott a kertben tevékenykedni, illetve ő vágja a fát, és ő is gyújt be. Portalanítani és ablakokat tisztítani együtt szoktunk. Ő szerelte fel a könyvespolcokat, cserél villanykörtét, és szerel csapot.


Nagyjából ennyi.

2014. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szeretünk biciklizni, néha elmegyünk kirándulni. Legtöbbször hétvégén bevásárolunk, néha takarítunk, főzünk, legtöbbször együtt. A hétvégéből az egyik, avgy mindkét reggel úgy indul, hogy 1-2 órát az ágyban maradva beszélgetünk a terveinkről, a munkánkról, vagy csak úgy, bármiről, ami a világban, vagy velünk történik. Valamilyen közös programot mindig csiálunk, lehet, hogy az csak egy film megnézése, lehet hogy félnapos biciklizés, vagy túrázás, vagy a lakáshoz valaminek a beszerzése.


Mindketten csöndes típusúak vagyunk, és van, hogy csak úgy szeretünk egymáshoz bújva együtt lenni, pihenni egyet délután, vagycsak úgy nem csinálni semmit. A munkánk viszont nagyon hasonló, és egyre több közös dolog van benne, mióta pályát váltottam. Vannak otthoni mellékprojektjeink mindkettőnknek, és azokat szoktuk sokszor együtt csinálni. Enellett képezzük is benne magunkat. Van, hogy valami újat megtanul az egyikünk, és megmutatja a másiknak. Néha elmegyünk baráti találkozókra, vagy meglátogatjuka rokonokat. Együtt nagyon szeretünk utazni, de ez is a ritkább rogramok közé tartozik. Az érdeklődési területünk sok mindenben eltér, de szeretjük egymást meghallgatni arról, amiről egyébként mi magunktól nem érdeklődnénk, így már sok közös pontot fedeztünk fel, amiről korábban nem is tudtunk, pedig régóta együtt vagyunk.

2014. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hétköznap este nem sok mindent csinálunk, hazaérünk, vacsi, híradó, fürdés, alvás. Mindketten sokat dolgozunk. :(

Hétvégén valamelyik nap takarítás, bevásárlás, főzés előre is a következő hétre. A többi változó,attól függ, milyen hetünk volt vagy van-e programunk. Van hogy egész vasárnap fel se kelünk, csak pihenünk, filmet nézünk. Vagy meglátogatjuk a szüleit. Az én szüleim vidékiek, most a hétvégén náluk leszünk, ilyenkor kiesnek az itthoni feladatok (hétköznap próbáljuk behozni, ami elég fárasztó), de nekik segítünk, amiben kell. Aztán persze olyan is van, hogy szombat este elmegyünk bulizni, vasárnap hajnalban érünk haza - olyankor egész vasárnap szenvedünk, mert azért már nem annyira bírjuk az éjszakázást :D

2014. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!