Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szereti a feleseget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereti a feleseget?

Figyelt kérdés
Volt paromnak van egy elottem levo baratnoje, akit nem reg mar elis vett felesegul.Egy eve vagyunk kulin, van egy kozos gyerekunk. Ez az egy ev macskaeger jatekkent zajlott. Hol o akart bekulni, akkor en nem, mikor en akkor o nem. Hazassaguk elott 2 honappal leis fekzdtunk (en akkor azt hittem kamu ez a hazassag, meg gyurut se viselt akkor). Ezutan hivogatott sms ezett h menjek at hozta beszeljunk stb. Sajnos epp nem tudtam de nagyon szerettem volna. O megsertodott es mondta soha tobbe nem nyit felem (ezt is mondta mar egy parszor) de most tenyleg nem. Nem ertem ha egy szerelmes ferfi boldog uj parja melett akivel mar az eskuvot tervezi /terveztek akkor, akkor miert hozzam jart vissza es akart visszaszerezni meg akkor is?! Az eskuvo megvolt es en nagyon elvagyok keseredve, foleg h lehutobbi telefon beszelgetesunk eleg hosszas es aranyis volt. Mit tegyek? Szerintetek hosszu tavu lesz a hazassag?

2014. ápr. 18. 18:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
lehet legszívesebben tartana mindkettőtöket, ide-oda rázná, én csak azt nem értem akkor minek veszi el az egyiket? mert hogy tuti nem házasságvágyból, ott lehet valami anyagi dolog lesz.
2014. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
de neked lett töle egy gyereked, majd elvette azt a csajt, aki elötted volt neki??
2014. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen az exét vette el, és tőlem van gyerek. anyagi ok tuti nem mert akkor én lennék a feleség csakhogy én kiszálltam anno a kapcsolatból ő probált visszaszerezni de nem hagytam magam. és nem két lyukra játszik , mert ő az eset után kő keményen békülni akart, de mivel én nem értem rá h most utazgassak hozzá ő megsértődött sértette az önbizalmát h nem szaladok így ugy volt vele h akkor kapjam be, marad a csunyaság és ennyi. Mikor mi lefeküdtünk én nem tudtam biztosra h ő házasodik, sőt azt se h barátnője van. azt hittem csak azért mondja h nekem fájjon. mikor bebizonyosodtt h tényleg igaz a hír onanntól kezdve semmi!!! még beszélni se semmit, csak ha muszáj volt. Ja és hozzáteszem mikor én elhagytam őt és még utánna is hónapokig mondta h csináljuk az esküvöt szervezkedjünk stb.. én mondtam hogy nem. mikor együtt voltunk soha nem járt el nélkülem sehova, se haverozni se bulizni , nem maradt ki soha éjszakára, dolgozni meg haza. és mindig időben otthon volt, és az is biztos h dolgozott, nem máshova járkált. a gond az volt h nem éreztem h törödne velem, h szeretne stb. majd később kiderült azért mert ő azt hitte amig ő dolgozik én más pasikkal hetyegek..(gyerek melett) nem normális... a mostani felesége meghát nem a szépségről hires szegény, de még csinosnak se mondanám , és nem azért mert ő a feleség. rokonai szerint nagyon önbizalmhiányos a férj, ezért olyan nőt láncol magához aki tuti melette marad nem lép le, és a kutyának se kell rajta kivül... megviselte h én elhagytam mert azt hitte ha gyerek van én életem végéig melette maradok bármi is történjen. igen ez igy volt. és visszais akartam menni , de már annyira összezavarodtam nem tudtam meddig tart a változása, h később is ilyen nem törödöm lesz velem , igy jobbnak láttam kiszállni a kapcsolatból. utóbb kideült az is h ő azért viselkedett velem igy mert nem akarta kimutatni a szeretetét , mert a nők olyanok ha szeretik őket átvágják a pasit. igen ebben van valami, na de nem egy családban már. szerintem.. lényeg a lényeg, igen elvette az exét, de nem gondolom h szerelemből, ugyanis akkor esküvő előtt nem velem szeretett volna kibékülni, meg h vigyem a cuccom és maradjak is ott. karácsonykor is velem akart volna lenni, és már a menyasszonyjelöltje akkor is ott volt. vagyis együtt voltak csak nem éltek együtt.
2014. ápr. 18. 22:36
 14/14 anonim ***** válasza:

nem szavakkal, hanem tettekkel bizonyít az ember.


most valóban bizonyított. még jó, hogy nem maradtál vele.

2014. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!