Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mi lehetne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehetne a megoldás? A férjem szerette volna, hogy külföldön éljünk, ki is jöttünk kb. fél éve itt élünk.

Figyelt kérdés
De én egyszerüen nem szeretek itt élni, borzasztóan érzem magam. Szeretnék hazamenni a gyerekekkel együtt, ö viszont hallani sem akar róla. Azt mondta, én menjek ha akarok ö semmiképp nem jön haza :-(
2014. ápr. 26. 19:50
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
52%

Nehéz ügy, de ha a férjednek ennyire mindegy, hogy ott vagytok e és fontosabb neki ott élni, mint a családja, akkor azért elgondolkodnék, hogy miért is vagyok vele. :(

Persze, lehet, hogy csak úgy mondta, és ha tényleg nekiállnál hazacuccolni, akkor visszatartana, vagy mégiscsak jönne.

2014. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
80%

1-es, ha jól vettem ki a kérdést, a kérdező férje csak azt mondta, a kérdező jöjjön vissza Magyarországra, NEM a gyerekekkel együtt...


Kérdező, mi az oka annak, hogy nem érzed jól magad? Nem dolgozol, nem beszéled a nyelvet?

2014. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
43%

Hát ahogy a férjed mondja. Te menj ha akarsz.


De a gyerekeket ha lehet, hagyd kint. Rájuk is csak jobb jövő várhat, normális, elérhető tanulási lehetőségekkel, jól fizetett munkával, és ha még fiatalok, akkor a nyelv sem akadály.


Alternatíva: az otthon szenvedés helyett tanuld meg a nyelvet, keress munkát, ismerkedj más magyarokkal (gondolom hiányzik a társaság) és persze ottaniakkal is, szerezz barátokat. Mindjárt nem fogod olyan szarul érezni magad.

2014. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
52%

persze, hagyja kint az anya a gyerekeit.

inkább éljenek anya nélkül, de gazdagságban.

de jókat tudsz mondani

2014. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
47%
Inkább éljenek apa nélkül és szegénységben?
2014. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
92%

Mekkora tanácsok! Az első problémánál menjen szét a család, a gyerekek nőjenek fel anya nélkül, mert majd biztos kolbászból lesz a kerítés külföldön nekik és csuda boldogok lesznek. Mert hát KÜLFŐŐŐŐŐŐŐLD... és ilyenkor se lát, se hall a társaság. :D


Egyáltalán miért olyan rossz ez az élet? Mi a probléma? A beilleszkedés? Vagy a megélhetés nem úgy jött össze, ahogy terveztétek? Van munkátok mindkettőtöknek? A gyerekek hogy viszonyulnak a helyzethez?

2014. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
90%

Tipikus ostoba magyar felfogásotok van. Kint sincs kolbászból a kerítés, emberek. Ugyanúgy meg kell dolgozni, és tény, hogy vannak állások, amikkel kint megbecsülnek, itthon viszont nem kapsz érte szinte semmit, de azért más országokban sem vár titeket az amerikai álom. Nem egy történetet hallottam már, hogy nagy habzó szájjal kimentek külföldre, hogy itthon milyen rossz, aztán úgy kullogtak haza nulla pénzzel...

Kérdező, te pedig kicsit kifejthetnéd: miért mentetek ki, miért érzed rosszul magad, satöbbi.

2014. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
49%

igen. egy gyereknek az esetek többségében fontosabb, hogy anyja legyen. a bíróság is ezért ítéli az anyának a gyerekeket majdnem mindig.. Azt nem tudjuk, milyen lenne az anyagi helyzetük Mo-n. Lehet, hogy nem csak egy tyúkól várja őket itthon, másrészt az apukának gyerektartást kellene fizetnie. szerintem nem kell úgy tenni, mintha mindenkinek xar lenne Mo-n. Lehet, hogy te a szegényebb rétegbe tartozol, de nem biztos, hogy a kérdező is. Nem mindenki a mélyszegénységből indul útnak.


De elég hülyeség emiatt elválni egyébként. két felnőtt ember, aki képes volt családot alapítani, legyen már képes kompromisszumot találni.

2014. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
83%
Adj időt magadnak, nem könnyű az elején megtalálni a helyed. Ahogy már írták, fontos, hogy legyen társaságod. Nem tudom mekkorák a gyerekek, meg hol vagytok egyáltalán, hogy állsz a nyelvvel, stb., de próbálj meg integrálódni kicsit, talán neked is egy új élet lehetősége. A honvágyad inkább menekülésnek tűnik, mert itt mindent ismersz, ezáltal egyszerűbb.
2014. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
66%

Én biztos nem jönnék haza. A gyerekeiteknek sokkal több lehetőségük lesz az életben érvényesülni, ti is nyugodtabban élhettek.

Hiányoznak a rokonok, barátok? Ha megtehetitek, sűrűbben is hazalátogathattok hozzájuk.

Nyelvet próbáld tanulni, ismerkedj, szerezz barátokat.

Szerintem nem akarja a párod sem hogy hazamenj, de biztosan elege van a hazai helyzetből.

2014. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!