Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megfordult-e már a fejetekben,...

Megfordult-e már a fejetekben, hogy külföldön keressetek munkát?

Figyelt kérdés

Minél több választ kérnék. Szeretnék weboldalt készíteni és statisztikai adatként lenne rá szükségem.

És kérlek osztályozzátok 1-5-ig, mennyire komolyan foglalkoztok a kérdéssel. Legyen 1-es aki éppen csak gondolt rá és az 5-ös aki nemsokára megy ki dolgozni. Vagy nem. Ha többet írsz, nem baj. :) Köszi előre is a segítségeteket.



2012. dec. 9. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
1
2012. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
56%
Most érettségizek. Ha sikerül (ha nem akkor is) első dolgom lesz kimenni külföldre. Ott még a hajléktalanok is többet keresnek... 1-5-ig úgy 4-es. Már a külföldi állásajánlatokat nézegetem egy ideje!
2012. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
1
2012. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon szeretnék kimenni, amint letettem a vizsgáimat.

Persze nem mosogatni, hanem komolyabb munkára, és ez előkészületeket igényel. A semmire nem megyek, viszont dolgozom azon, hogy jó lehetőséget kapjak.

Rosszabba már mehettem volna, kb. két hete kaptam ajánlatot, de én előrelépni szeretnék, nem pedig vissza.

Szóval egyelőre 3-4-es, de remélem, hogy nemsokára 5-ös lesz. :)


27/N

2012. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieknek a válaszokat. Azért remélem lesz még sokkal jóval több is. Ha nem gondoltatok rá akkor írjatok nemet, azt is lehet. :) Az eddigiek alapján 4-ből 4 igen. Eléggé elszomorító helyzet. Valami hasonlóra számítottam, de kérem a többieket is írjanak, bátran.:)Nagy segítség lenne nekem.
2012. dec. 9. 14:10
 6/17 Flector 67 ***** válasza:
Gondolkodtam rajta, de számolgattam és rájöttem, hogy nem tudnék sokkal többet megtakarítani. Nem érné meg azért a pénzért.
2012. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

0!!

Nem véletlenül születtem ide, valami célja csak kell legyen. Igen, 22 vagyok, semmi diploma semmi normális szakma és munkám sincs, de nem adom fel és küzdök! Nem vagyok se hungarista, sem elfogult hazámmal kapcsolatban, de elborzaszt, hogy mindenki fikázza a helyet ahol felnőtt.

lehet engem is fikázni ezért bátran, de kiállok a véleményem mellett.

2012. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 hájaaa ***** válasza:
Bár a jelenlegi munkám mellett félre tenni nem nagyon tudok (csak ha nagyon szűkösen élnék), mégis azt gondolom hogy itthon is meglehet élni(bár kétségtelen hogy nehezebb). A külföldi ingatlan bérleti árak mellett(hacsak nem egy szobába mész 10 teljesen más idegen országból származó idegennel)igen csak drágák. Így az ottani kiadások magasabbak, bár kétségtelen hogy többet keresel. Félretenni tudsz, de ugye néhanapján hazakéne utazni így van 4-6havonta egy jelentősebb kiadás. Hát nem tudom...jelenleg max akkor mennék ki ha egy olyan állás lenne számomra ami 1. nem alja munka 2. normális min.1500font/1800eurós fizetést biztosítana. De jelenleg ott is válság van így ezek az állások (hacsak nincs egy nagyon jó szakmád) nehezen betölthetőek.
2012. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

1 de max Ausztriáig mennék ha nagyon muszáj lenne, hogy hétvégén itthon lehessek. Nekem nem éri meg a nagyobb pénz, hogy fél évig ne lássam se a családot se a barátokat.

Ezt Ny Magyarországiként mondom, ahol azért van munka. Megint más a helyzet aki keleten lakik.

2012. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
74%
5! En ausztriaba megyek egy fel evre atmenetileg, es utanna kanadaba folytatom az utam :)
2012. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!