Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van értelme lelépni pár napra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme lelépni pár napra gondolkodni-és időt hagyni ugyanerre a családnak-ha már úgy érzem nem bírom, vagy ezt gyerekesnek fogják venni és még inkább nem vesznek komolyan?

Figyelt kérdés

3 gyerekem van-7,5,2-. konkrétan semmibe vesznek ha valamire nemet mondok vagy nem pattanok rögtön akkor hülye f..sz vagyok és utálnak-szó szerint idéztem! apa az isten,mert ő mindent rájuk hagy mert nem bírja a hisztit. a kicsi ugyan még nem tud beszélni,de simán odébb lök ha az apja hazaér.

egyszerűen már nem bírom h úgy kezelnek mint egy tereptárgyat. szinte elmennek mellettem egész nap csak akkor szólnak hozzám ha kell valami.

el vagyok keseredve. nyilván én rontottam el valamit de itthon gondolkodni sem lehet.

nem tudom mit tegyek,egyik percben sírni tudnék másikban legszívesebben leb..nék mindegyiknak-kivéve a kicsit-egy jó nagyot mindazért amit velem csinálnak


kérlek adjatok tanácsot. most úgy érzem,ebben a 4 napban lelépek,hátha kitalálom hol rontottam el és talán hiányozni fogok nekik...


2014. ápr. 29. 17:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

volt itt egy férfi, aki lelépett pár napra úgy, hogy senkinek nem szólt ... aztán hazament (nem keresem meg a kérdést) ... mindenki hülyézte itt :)


valamit tényleg elrontottál, de így innen mi nem fogjuk megmondani, hogy mit, hol, és hogyan hozhatnád helyre ... egy biztos, ezt a pároddal közösen kell megtennetek, egyedül kevés vagy hozzá

2014. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
már 100 kört futottunk.. nem mai a probléma sajnos..
2014. ápr. 29. 17:52
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Itt az apa viselkedesevel van a gond elsosorban. Nektek egyutt kell nevelni a gyerekeket, es most te vagy, aki nevel, o pedig rajuk hagy. Az nem megoldas, ha elszoksz, a ferjeddel beszelned kell.
2014. ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

többször beszéltem.. hagyjam őt békén,miért nem nevelem meg őket én vagyok itthon,neki nyugalom kell munka után,meg kikapcsolódás,én vagyok a nő,hát nem erre vágytam?? akkor meg minek szültem 3 gyereket ha nem bírom??? anya vagy ez a feladatod. én meg férfi vagyok.

:..(

2014. ápr. 29. 17:56
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem osztottál ki egy két atyai pofont mikor kellett volna és a fejedre nőttek.Nem azt mondom hogy verni a gyereket szó nincs róla csak egy fajta iránymutatásként
2014. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez durva. En a hu.lye f@s.z.ert biztos levernek egyet. Azt se tudja mit jelent, de mondja. Hol tanultak?

A ferjed miert nem utasitja oket tiszteletre, ha mar te nem tudod kivivni magadnak? Ok meg kicsik, mi lesz igy veled kesobb, ha kamaszodnak?

Strategiat kell valtani.

A lelepes sztem hul.ye.seg, ez menekules. Bar gondolkodnod kell, ezt megertem.

Mondjuk, ha apa mindent rajuk hagy, akkor o ebben nem partner. Sokkal erelyesbbnek kell lenni. Elvegre te vagy az anyjuk es nem forditva.

Kis csip.sz.arok.

2014. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
hiába mondod h valamit ne, ha jön apa és megengedi, persze hogy őt szeretik jobban. a férjed a hibás, nem nevel, hanem mindent megenged a következményekkel meg te bajlódj egyedül-
2014. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a férjeddel, hogy rossz amit ő tesz! Nem lehet a gyerekeket különböző módon nevelni. Az, hogy elméssz, semmit nem old meg. Állj a sarkadra a férjeddel szemben is, és légy határozatta gyermekeid nevelésével kapcsolatban. A határozottság persze nem verést jelent!
2014. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

nem tudom miért nem tisztelnek. nyilván mert az apjuk sem tisztel és mivel nekik ő az isten őt utánozzák

ezzel nem rá akarom hárítani a dolgot,hiszen mindenkivel úgy bánnak ahogy hagyja,csak nem tudom mi volt az a pont amikor elcsúszott minden.. ezen agyalok folyamatosan..

2014. ápr. 29. 17:59
 10/34 A kérdező kommentje:

hiába vagyok határozott. mai példa:


gyerek: anya ehetek fagyit? kisfiam borsólevesre nem ehetsz fagyit mert megfájdul a hasad. később majd adok. gyerek elküld a p..ba,majd berohan apához. pár perc,diadalittasan kijön: apa megengedte! én: miért engedted meg? és ha beteg lesz? akkor majd megtanulja h ne kérjen fagyit a borsólevesre!!


nem tudom h sírjak vagy nevessek..:(

2014. ápr. 29. 18:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!