Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van értelme lelépni pár napra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme lelépni pár napra gondolkodni-és időt hagyni ugyanerre a családnak-ha már úgy érzem nem bírom, vagy ezt gyerekesnek fogják venni és még inkább nem vesznek komolyan?

Figyelt kérdés

3 gyerekem van-7,5,2-. konkrétan semmibe vesznek ha valamire nemet mondok vagy nem pattanok rögtön akkor hülye f..sz vagyok és utálnak-szó szerint idéztem! apa az isten,mert ő mindent rájuk hagy mert nem bírja a hisztit. a kicsi ugyan még nem tud beszélni,de simán odébb lök ha az apja hazaér.

egyszerűen már nem bírom h úgy kezelnek mint egy tereptárgyat. szinte elmennek mellettem egész nap csak akkor szólnak hozzám ha kell valami.

el vagyok keseredve. nyilván én rontottam el valamit de itthon gondolkodni sem lehet.

nem tudom mit tegyek,egyik percben sírni tudnék másikban legszívesebben leb..nék mindegyiknak-kivéve a kicsit-egy jó nagyot mindazért amit velem csinálnak


kérlek adjatok tanácsot. most úgy érzem,ebben a 4 napban lelépek,hátha kitalálom hol rontottam el és talán hiányozni fogok nekik...


2014. ápr. 29. 17:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:17-es: egy gyerek mindig arra a szülöre (Itt az apa) fog hallgatni, aki kevesebbet tilt meg neki, föként ha az a szülö a másikat lenézi, ezt szóvá is teszi a gyerekek elött is és ö is olyan stílusban beszél vele, ahogy a gyerekek, akik töle tanulhatták el.


Az utolsó mondatoddal viszont 100%-osan egyet lehet érteni!

2014. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként én a helyedbn ezek után már simán el is váltam volna. A férjed úgy beszél, mintha neki semmi köze nem lenne a gyerekekhez. Ő minek alapított családot, ha nem tud a gyerekekkel foglalkozni? Minek neki a 3 gyerek, ha nem tudja nevelni őket? Oké, hogy férfi, de apa, meg férj is közben, és ezeket ő vállalta.

Már ne haragudj, de kb. úgy gondolkodik a férjed, mint akinek nincs ki mind a négy kereke.

2014. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
92%

Ha a férjed így gondolkodik, akkor valószínűleg semmi nem fog változni ha lelépsz. Lehet, hogy lepasszolja nagyszülőknek a gyereket és még inkább lenéz majd téged, amiért leléptél holott szerinte neked ezt el kell viselned.

De most őszintén: minek szültél három gyereket egy férfinak aki nem tisztel? Azt ne mond, hogy a harmadik gyerek után kezdődtek a gondok...

2014. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Igen, az jót tenne. Pakolj össze, jelentsd be, hogy szükséged van pár napra egyedül lenni, gondolkodni, mert nem tudsz így élni, amint otthon van. És menj!
2014. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

"és ha beteg lesz? akkor majd megtanulja h ne kérjen fagyit a borsólevesre!!"


Hát, ja, így is lehet "nevelni"... Csak ilyen hozzáállással elég könnyen előfordulhatnak olyan helyzetek, ami után már nem lesz lehetősége levonni a tanulságot.. -.-

2014. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó ötlet menni, mi lesz ott 4nap múlva? Apuka megenged mindent, te meg rossz anyu leszel, aki tilt és még el is megy...

tartom azt, hogy ha így beszélnek egy két tasli és kész!

2014. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé durva a helyzeted. Próbáld meg beszélni a pároddal, hogy mi a baja veled, hogy miért nem hajlandó együtt működni veled a gyerekek nevelésébe, hogy miért nem látja, hogy azzal amit csinál, hogy ellened hangolja őket, azzal a leginkább nem neked, hanem a gyerekeknek árt. Próbáld vele megbeszélni esetleg annak a lehetőségét is a gyerekek miatt, hogy elmenjetek együtt párterápiára, de ha semmire se hajlandó a párod, akkor lehet jobb lenne, ha válnátok. Egyébként próbáld meg azt is, hogy nem csak határozott vagy, hanem lesz@rod, hogy mit csinál apuka, vagy mit nem, ha te azt mondtad a gyereknek, hogy nem ehet fagyit, akkor igen is nem ehet fagyit, azaz oly mindegy mit mondott nekik apuka, te akkor se adsz nekik. Állj ki magadért, és a döntésed mellett.
2014. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
90%

1. Ha nem mutatod meg a gyerekeknek, hogy veled így nem beszélhetnek, akkor te is rosszul csinálod. Nincsenek fegyelmezve.

Én még azt sem merném mondani a szüleimnek, hogy hülye, pedig 29 éves vagyok. Tisztelem őket.


2. Ha nem egy csapat vagytok, simán megérzi a gyerek, és kihasználja. Kijátsza, hogy az leyen, amit ő akar.


3. Ilyen férjnek szintén járna egy jó nagy büdös pofon, és mehetne a francba, ha nem tisztel,, ha a gyereket nem képes nevelni ő is.


4. MOSTANTÓL HA NEM TISZTELNEK A GYEREKEID, MEG A FÉRJED, ÁLLJ A SARKADRA, CSAK AZZAL LEHET EZT MEGCSINÁLNI, AKI HAGYJA!

2014. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Én is mennék a helyedben. te vagy a kiszolgàlo személyzet a takarító nő. na majd ha ez mind apukàra hárul akkor majd ràjön hogy miért is lenne jó együtt működni veled és kivivni a tiszteletet. ha nem jönne rá semmire ez a pár nap alatt akkor legalább tudatosul bemned hogy te mindet megtettél és veszett ügy. van az az eset amikor igenis apukànak kell nevelje a gyerekeket, anyuka meg menjen kezdjen ujz életet. igy is csak akkor vagy jó ha az van amit ők akarnak, akkor inkább élj egy normális életet és Légy hétvégi anyuka amikor nem kell idegeskedj rajtuk.
2014. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

1. ha apa nem nevel akkor nem is engedhet meg a gyerekeknek semmit sem !

2. ha mégis megengedi akkor te határozottan ismét nemet mondasz !

3. leülteted a gyerekeket és elmondod ezentúl mi a szabály : amit apa mond azt meg kell kérdezni tőled ismét és ha te is jóváhagyod akkor lehet neki !

4. küld el apát 1 hétre "pihenni"


5. egy ismerős csaj is egyik reggel összepakolt és elment vidékre pár napra

apát felhívta és közölte vele h 4 nap múlva otthon lesz de addig neki kell rendben tartania a házat és a gyerekeket

hazament és rendetlenség volt piszok stb... fordult is ki és visszament

majd felhívta a férjét és elmondta haza ment és mit talált - majd közölte h akkor megy haza ha rend tisztaság és normális gyerekek várják ....

természetesen a pasi mi8nd a két alkalommal kinevette

végül összesen 3 hete volt távol de a végén apa már sírva könyörgött neki h nem bírja idegekkel

a csaj minden nap elküldte h mit kell megcsinálnia - mosás főzés mosogatás stb.....


a vége az lett h apa ráébredt h nem könnyű a csajnak és azóta odafigyel erre


am volt egy tv műsor onnan vette az ötletet:-)

neki bevált

2014. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!