Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van értelme lelépni pár napra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme lelépni pár napra gondolkodni-és időt hagyni ugyanerre a családnak-ha már úgy érzem nem bírom, vagy ezt gyerekesnek fogják venni és még inkább nem vesznek komolyan?

Figyelt kérdés

3 gyerekem van-7,5,2-. konkrétan semmibe vesznek ha valamire nemet mondok vagy nem pattanok rögtön akkor hülye f..sz vagyok és utálnak-szó szerint idéztem! apa az isten,mert ő mindent rájuk hagy mert nem bírja a hisztit. a kicsi ugyan még nem tud beszélni,de simán odébb lök ha az apja hazaér.

egyszerűen már nem bírom h úgy kezelnek mint egy tereptárgyat. szinte elmennek mellettem egész nap csak akkor szólnak hozzám ha kell valami.

el vagyok keseredve. nyilván én rontottam el valamit de itthon gondolkodni sem lehet.

nem tudom mit tegyek,egyik percben sírni tudnék másikban legszívesebben leb..nék mindegyiknak-kivéve a kicsit-egy jó nagyot mindazért amit velem csinálnak


kérlek adjatok tanácsot. most úgy érzem,ebben a 4 napban lelépek,hátha kitalálom hol rontottam el és talán hiányozni fogok nekik...


2014. ápr. 29. 17:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Van.Tedd azt,ha tudod.Hátha észbekapnak,bár még elég kicsik.Inkább a férjeddel kellene egyetértésre jutnotok nevelési kérdésben.

Nem tudom, lehet,írták már ezeket, nem olvastam el a h.sz.-at.

De ha minden így megy tovább,mi lesz,ha kamaszok lesznek???

Ajaj! Akkor nekem is meggyűlt a bajom velük, nehéz időszak volt.Nálunk is az apjuk volt a ráhagyósabb,bár annak oka is volt,ő így akarta kompenzálni a piálását....:(

Én meg a szigorú, rossz anya voltam néha...:(

Nehéz dolog a gyereknevelés, de talán neked még nem késő helyrehozni...

2014. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Először, sőt csak és kizárólag a férjedet kellene rendbe tenni. Neked ez így jó hogy nem tisztel? Eddig is ilyen volt? Mitől lett ilyen?

Tudom könnyű mondani, de beszéljétek már meg hogy nem beszéltek egymás ellen soha. Ez nagyon gáz, a gyerekeid tényleg az apjukat utánozzák aki gusztustalan, 4 ilyen emberrel akarsz együtt élni? Állj a sarkadra.

2014. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

köszi a sok választ!

átgondolom mindenki véleményét.

igen valamit nagyon rosszul csinálok h csak akkor aranyosak ha akarnak vagy megkapnak valamit. de ha jobban belegondolok a férjem is ilyen alapvetően. ha 10 féle dolog rendben van a 11.-et kéri számon. és igen sokszor beszél csúnyán. nem konkrétan velem csak káromkodik mondja a magáét. azt hajtogatja h harmóniára vágyik de én nem vagyok képes harmonikus otthont teremteni,ő meg ha hazaér idilli életet akar.

sztem a gyerekek pont ezt használják ki. egyet nyikkannak apjuk mindent odaad csak legyen csend. én nem hagyom magam,ezért vagyok én a hülye.

persze nyilván nem csak ez a probléma.

az egész családi élet gáz mert mindenki elégedetlen az életével

apukának nincs harmonia

anyuka úgy érzi nem becsülik

gyerekek mert nem tudják mi van mert tőlem is mást hallanak meg apjuktól is.

gondolom nem meglepő h oviban,suliban,mamiknál a gyerekek csodaszámba mennek és amikor én lestrapálva próbálok panaszkodni mindenki csak visszakérdez h de hát h mondhatsz ilyet h rosszak ők a legcukibbak,legudvariasabbak stb

itthon káosz van ők is megzakkannak. én is vágyom a harmoóiára. de sokszor úgy érzem csak akkor lesz,ha apa nem velünk él. tudom ez durván hangzik főleg mert szeretem

2014. ápr. 29. 20:23
 34/34 anonim ***** válasza:

1.Beszéljétek meg a szabályokat a férjeddel és hogy ő is tartsa/tartassa be.

-Nincs hűtőbe nyúlkálás.

-Nincs káromkodás.

-nincs nasi evés helyett stb

2.Beszélj a férjeddel,hogy ha te azt mondod piros,akkor ő is azt mondja.

3.Ha férjed nem hajlik a kompromisszumra,akkor "küzdj" meg vele a gyerek előtt,de csak akkor ha biztos te nyersz.Nem ismerem a férjed vérmérsékletét.Pl..Lehet,hogy apád ezt mondta,de én vagyok az anyukád és ha én azt mondom akkor azt úgy kell csinálni.

4.A gyerekekre ne hagyjál rá semmit.Ha kell akkor büntiszék,büntiszoba.Tilos megváltoztatnod a véleményed,mert akkor nem az van hogy megengeded,hanem hogy ő nyert.

5.A fiam is ismeri a csúnya szavakat,mert a férjem is rondán beszél amikor mérgelődik,DE tudja ha csúnyát mond annak következménye van.Szájra csapás.Sokszor rémisztgettem azzal a fiam,hogy bekenem a száját erős pistával,vagy borssal.Az utóbbit csak 3x ha csináltam,azt is csak azért mert nem volt foganatja a szavamnak.

6.Még az is jó megoldás,hogy a férjed ha nem akar veled egyet érteni,akkor inkább mindenre mondja ezt: Kérdezd meg anyudat ő tudja.Szóval hárítsa rád mindenben a döntés jogát.Ezt manipulálva talán simábban el tudnád érni a férjednél.Érted hogy értem.Azt hiszi a terhet akarod levenni a válláról,közben csak az irányítást akarod megszerezni.

2014. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!