Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy ha valaki egyszerre több személlyel is internetes kapcsolatot tart fenn? Nős/férjes?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 21:44
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Nem bűn kedves válaszólók.

Kivéve persze, ha férjeteknek, feleségeteknek más lesz a véleménye!

De az majd kiderül.

Köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 30. 08:04
 32/43 anonim ***** válasza:
37%
Férjemnek reggel megmutattam a teljes történetet. Jót szórakozott rajta :-) Szerencsére van humorérzéke....
2014. ápr. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
41%

meme22 meg musztafa33 feldobták a napomat, ritkán lehet ilyen értelmesen humoros párbeszédet olvasni.


A kérdésre: ha csak internetes kapcsolat, az nem jelent semmiféle félrelépést, söt igen sok esetben teljesen lényegtelen a másik fél neme, mert csak beszélgetésröl van szó, de ha ellenkezö nemüek a másikak és enyhe flört is van a háttérben, attól még semmi kifogása sem lehet ellene senkinek. Ha a férj/feleség ezen fennakad, akkor ott vele van probléma, mert betegesen féltékeny, vagy eleve annyira rossz a kapcsolat, ha csak ennyi veszélyes lehet arra nézve.


De mindentöl függetlenül semmilyen párkapcsolatban nem tilthat meg semmit egyik fél sem a másiknak, nem követelhet töle semmit, mert nem erröl szól a dolog. A párkapcsolat önkéntes, mindenkinek joga van a magánéletre (NEM megcsalás), és nem kell minden percével elszámolnia a másik felé.

2014. ápr. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
64%

"Nem bűn kedves válaszólók.

Kivéve persze, ha férjeteknek, feleségeteknek más lesz a véleménye! "


Ha a férjem szerint bün lenne, hogy több internetes ismerösöm van, akkor nem élnék vele már 25 éve.

2014. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
9%
25 éve még nem is volt internet. :P
2014. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy személyesebb jellegűre gondolt a kérdező; mondjuk chatszex vagy ilyesmi.


Nekem az ilyen illető az alja kategória; egyet ismerek ilyet, ő az életben is kétszínű, sunyi görény, nem csak online.

2014. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
51%

Kedves 74 százalékos, köszönjük :-)


Kedves 78 százalékos, mint valószínűleg az a személy, aki a kérdést ihlettem, megnyugtathatlak, hogy semmi olyan nincs azokban a levelekben, amikre válaszodban gondoltál...

2014. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 mustafa33 ***** válasza:

Kedves 74%, én is köszönöm.

78%, ebben az esetben a sunyit a kérdezőre mondanám, mert ő az aki több néven regisztrált és válaszolgat is saját magának. Felismerhető a stílusáról, igaz néha nő - néha férfi. ☺

2014. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

A 34-es válaszoló vagyok.

"25 éve még nem is volt internet. :P"


NEM azt írtam, hoyg 25 éve vannak internetes kapcsolataim, hanem hogy ennyi ideje élek a párommal. Viszont van olyan internetes ismerösöm, akivel legalább 15 éve találkztam elöször az interneten.


Mellékesen 25 éve már böven volt internet, mégha nem is volt annyira elterjedt, mint manapság.

2014. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
30%
Akkor rohadtul tapsolja meg magát. Adjon neki valaki egy kekszet! Köszi!
2014. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!