Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennel, ha a ferjed nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel, ha a ferjed nem akarna megszakitani a kapcsolatot a multjabol egy olyan szemellyel, akivel anno alkalmi kapcsolata is volt?

Figyelt kérdés

Hazasok vagyunk 3 eve es tobbszor mar megkertem,hogy ne beszeljen a lannyal,mert mergezi a kapcsolatunkat vele es rosszul esik,mindig az a valasz jott ra,hogy nagyon sokat segitett ez a lany neki es nem lenne szive letorolni. Arrol van szo,hogy amikor uj varosba ment munka miatt a ferjem es meg nem ismertuk egymast,akkor ez a lany adott neki szallast es etelt kis idore. Neha-neha ossze is fekudtek egymassal,habar a lany mar hazas evek ota,de a ferje katona..szoval neha-neha rajtakapom azon a ferjem,hogy ezzel a lannyal beszel,habar evek ota mi mas varosban elunk,de neha hazamegyunk latogatoba es akkor siman talalkozhatnanak. Tegnap is egy ilyen volt,lattam,hogy elkoszonnek egymastol,ezert masnap itthon felejtette a telefonjat a ferjem es beleneztem a beszelgetesbe ( tudom,hogy nem szep,de ugy ereztem,meg kell tennem). A lany mondja neki,hogy kar,hogy amikor itt volt legutobb,nem tudta meglatogatni ot..es ha legkozelebb jon,mindenkepp szoljon neki. Mondta a ferjem,hogy persze legkozelebb mindenkepp meglatogatja majd es telefonszamot csereltek,de epp amikor a ferjem irta volna az ovet,akkor a lany leirta helyette es irta,hogy meg mindig tudja a szamat a ferjemnek szivbol. A ferjem erre,hogy tenyleg? Es hogy puszi erte. Erre irta a lany,hogy na ezt betartatja vele..mikor elkoszontek a vegen,a ferjem odairta neki,hogy fontos neki. Amugy semmi gyanus dolga nincs a ferjemnek,de ez a csaj engem mar kezdetek ota irrital.

Ti mit reagalnatok erre? Mit lehet ezzel kezdeni?


2014. ápr. 24. 09:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
37%

"rajtakapom azon a ferjem,hogy ezzel a lannyal beszel"

:)

Te valami felügyelőtiszt vagy a férjed fölött? Hát mért nem engeded, hogy avval beszéljen, akivel akar, meg bünteted (megszidod), ha nem?:)

Mit lehet kezdeni? Nyilván úgy ismerted meg a férjed, hogy volt neki ez a lány a barátai közt. Vagy választod akkor őt barátodnak, vagy nem. ennyit lehet tenni.

Most őt evvel együtt választottad.

És le akarod szoktatni?

Aki nem dohányzóval akar járni, az ne jöjjön össze dohányossal, hogy aztán jól leszoktathassa!

Csak Magadat szivatod evvel a választással!

2014. ápr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
59%

Én nem drámáznék, ugyanis ha a férjem félrekefél akkor megteszi akkor is ha hisztizem, és ha nem.

Azt tudom, hogy sokszor mi nők hajszoljuk bele a férjünket más nő karjába ha gyanúsítgatással, kutakodással.


Egyébként az én férjemnek is van egy régi volt barátnője, aki anno annak idején szintén sokat segített a férjemnek. A férjem tartja vele a kapcsolatot, de engem nem zavar. Mivel a nő családanya, boldog feleség. Csak a régi barátság van meg.


Nálatok is ez lehet. Csak régi barátság, és a nő csak alapból ilyen amilyen. Ettől még nem fog megcsalni, de haragudni fog, hogy beleütötted az orrodat a magánügyeibe.

Attól, hogy házasok vagytok még legyen egy kis magánszféra mindkettőtöknek.

2014. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
54%

Én sosem kérem a páromat, hogy miattam szakítson régi barátokkal, akiket előttem ismert már.

Elfogadtam én a múltjával együtt.

2014. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
53%

Neha-neha ossze is fekudtek egymassa


Na itt hagytam abban, megérdemled ha hagyod

2014. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
Én férfi vagyok, de a helyedben én nem tűrném ezt a "kapcsolatot". Teljesen érthető, hogy téged az zavar. Ha a férjed nem veszi figyelembe az érzéseidet, akkor nem tisztel téged.
2014. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
35%

"mindig tudja a szamat a ferjemnek szivbol"

to know something by heart

Ez a kérdés akkora kamu, mint ide Hanoi

de amúgy az alapötlet érdekes

2014. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. En ugy vagyok vele,ha en kibirom effele "maganszfera" nelkul,akkor en is elvarom ezt cserebe tole. Egyaltalan nem beszelek fiukkal a multambol,de meg csak alapjaraton sem,nem is hianyzik egyaltalan. Miert lenne a kerdes kamu? A ferjem angol es angolul bszeltek a lannyal es pont igy irta a lany,hogy "i still know your number by heart" es nem tudtam maskepp megfogalmazni,csak igy,hogy szivebol tudja meg a szamat.
2014. ápr. 24. 10:37
 8/32 anonim ***** válasza:
40%

"En ugy vagyok vele,ha en kibirom effele "maganszfera" nelkul,akkor en is elvarom ezt cserebe tole. "


De mért akarsz kibírni és ővele kibíratni olyan dolgokat, amik rosszak, sokkal rosszabbak, mintha nem kéne kibírni. Nem értem, miért erőltetsz Magadra és másokra olyan dolgokat, amik rosszak?....

Ez fura...

2014. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
35%

"En ugy vagyok vele,ha en kibirom effele "maganszfera" nelkul,akkor en is elvarom ezt cserebe tole."


A szeretet szabadságon alapul, nem szükségen és elvárásokon.

Attól, hogy te hülye vagy, másnak nem muszáj azzá válni.

Amit csinálsz, az beteges, főleg 3 év házasság után.

Mi a francnak mentél hozzá? Akkor is ugyanígy megvolt ez a barátság. Azt hitted, a kedvedért majd "letörli"? Hinni a templomban kell.


Engem is sokminden irritál, pl. a szomszéd, de se le nem töröltem, se el nem költöztem. Sőt, képes vagyok civilizáltan viselkedni vele. Szerintem ez egy házasságban is elvárható.


Nekem is vannak barátaim, a férjem soha nem kérné, hogy szakítsam meg a kapcsolatot velük (nem is tennék ilyet), sőt, ő is tartja a kapcsolatot a korábbi párjával.

Ettől még az én férjem. Nem kell túlreagálni ezeket.

Ha megcsal, az nem a nő miatt lesz, hanem azért, mert nézegeted a telefonján, és úgy viselkedsz, mint egy 15 éves. Akkor még cuki ez a féltékenykedés, de felnőtt embertől már elég gáz.

2014. ápr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem szandekozom raeroltetni senkire,epp ez a szomoru,hogy ez magatol ertetodo kellene legyen,hogy hazas emberkent nem beszelek flortolo uzemmodban egy lannyal sem,foleg nem olyannal,akihez regem kozom volt. Forditott esetben,ha engem kerne meg a ferjem ilyenre,engem nem erdekelne es megszakitanam a kapcsolatot a lannyal,ha ez a hazasagunkat segiti. De szerintem erteto modon aggodom,mert latom hogy alakulnak a dolgok. Eleinte csak dumalgatasok,aztan mar jonnek a talalkozok,eleinte csak neha-neha,aztan egyre tobbet es amilyen ez a lany alapbol is,ahogy flortol a ferjemmel,haaat nem hagy nyugodni..
2014. ápr. 24. 10:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!