Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyilván elhanyagoltam, de ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilván elhanyagoltam, de ez elegendő ok a megcsalásra?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. 5 éve vagyunk házasok. A férjem pár hónapja vesztette el a munkáját, ezért én túlórázni kezdtem, másodállást vállaltam, hogy meg tudjunk élni, mert közben nagyobb lakásra is gyűjtöttünk, lassan babát is szerettünk volna. A sok munka mellett nyílván kevesebb időm és energiám volt rá, főleg úgy, hogy ettől függetlenül ugyanúgy én vezettem a háztartást. Pár napja derült ki, hogy az én drága férjem amíg én keményen dolgoztam másnál kereste a boldogságot. A magyarázat csupán annyi volt, hogy elege van abból hogy "nem foglalkozom vele".
2014. máj. 5. 17:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

És még ő mondja, hogy esetleg elgondolkodna a visszaköltözésen, ha te változtatnál...anyám, tényleg igazam van, mindig szakításnál bújik ki a szög a zsákból.

Hát ez után a hozzászólása után már csak azért se engedném vissza. Még ő tesz neked szivességet, még te könyörögd vissza őt?

2014. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Visszafogadni semmiképpen sem akarom, addig bejöhet a lakásba, amíg elviszi a cuccait.
2014. máj. 5. 17:59
 13/37 anonim ***** válasza:
94%
Az rendben van,hogy elveszti a munkáját, sajnos mindenkivel előfordulhat, na de hogy a háztartást sem képes vezetni, mig te kidolgozod a beled?Köszönetképp meg is csal, ráadásul még úgy állitja be, hogy ha majd te változtatsz esetleg visszamegy hozzád? Ez már nekem nem férne bele, nem szülnék egy ilyen önző alaknak gyermeket. 100%, hogy szülés után is megcsalna...
2014. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 Bence_ ***** válasza:
1%

Megcsalás is hiba. Hozott egy hihetetlen hülye döntést.

Szerintem rengeteg álszent ember van itt. Mindenki elítéli de valahogy folyamatos a téma.

2014. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

"Azok akik a kivágást hozták fel elsőnek még Sosem hibáztak? Kapcsolatok ahogy elromlanak meg is lehet javítani."

Csak nem te vagy a kérdező exe?:)

Amúgy meg igen, mindenki hibázik viszont vannak olyan hibák, amiket nem lehet megbocsájtani! És ez pont egy ilyen helyzet.

Képzeld csak el magad egy emberrel, akit szeretsz, akivel közösen tervezitek e jövőt, míg te egész nap kidolgozod a beled, hazamész, otthon is elvégzed a házimunkát, hulla fáradt vagy, a párod pedig az égvilágon semmit nem csinál, csak lógatja a lábát, és jaj istenem el vagyok hanyagolva, kevés a szex, akkor nem ám, kinyitja a száját és elmondja, hogy mi a probléma, hanem ahelyett, hogy segítene az értük dolgozó párjának, hogy legalább a házimunkára ne legyen gondja, inkább az idejét félred...sra fordítja. Hát, ne haragudj, de ha te ezt meg tudnád bocsájtani, akkor nagyon hülye ember vagy!

A másik meg, hogy mindent meg lehet javítani? És szerinted hogy lehet elfelejteni egy ilyet? Elárulom, hogy sehogy! A kérdezőben ezután mindig benne lesz az, hogy vajon mikor fogja újra megtenni a párja, amitől bizalmatlan lesz, féltékeny, lehet sokszor ok nélkül, ami meg megint nem kedvezne a kapcsolat pozitív irányba való menésének!

2014. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Bence_ ***** válasza:
89%
Masok vagyunk. Nekem meg az fura, hogy az egyik fél nem csinál otthon semmit. Ez független, hogy van munkája vagy nincs. Van egy szekér amit tolni kell. Mindenki ott és annyira amennyire tudja.
2014. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Javítani is csak úgy, lehet, hogy a vétkes fél elismeri, hogy hibázott és igyekszik jóvátenni, nem pedig elvárja, hogy a sértett kérjen bocsánatot, cserébe a kegyért, hogy továbbra is eltarthatja és kiszolgálhatja.
2014. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 Bence_ ***** válasza:
2%

Nem, nem én vagyok az ex.

Megbocsájtani nehéz, ezért sokan a könnyebb utat választják. Kidobják azt ami megbántja őket.

2014. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Kedves 18-as!

Nem, nem csak azért fogok elválni, mert ez a könnyebb út. Meg fogok tudni bocsátani neki idővel, de már nem akarok tovább együtt élni egy olyan emberrel, aki annyira nem becsül engem, mint embert, mint nőt, hogy kinyissa a száját ha problémája van, és inkább sunyiskodik. Valamint, hogy semennyire nem értékeli sem a munkámat, sem a fáradozásomat, sem bármit amit érte, értünk, a házasságunkért megteszek. Nincs szükségem egy olyan férjre, aki ennyire semmibe néz.

2014. máj. 5. 18:17
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

"Megbocsájtani nehéz, ezért sokan a könnyebb utat választják"

Szerintem sokkal könnyebb kinyitni az ember száját, ha valami nem jó, mint megbocsájtani!

És beszélhetnénk, hogy ebben a szituban mi a könnyebb út. Egy ilyen embert otthagyni, azt úgy hívják, hogy helyes döntés, nem könnyebb út. Ebben a szituban a könnyebb út a megcsalás volt. Mert ha kedves férfi vette volna a fáradtságot és tisztelte volna és becsülte volna a párját, akkor elvégezte volna a házimunkát, sokkal figyelmesebb lett volna a párjával, aki szétdolgozta a belét értük és nem a megcsalással meg a saját hülye problémájával lett volna elfoglalva, hanem hogy a problémákat minként tudták volna megoldani.

Szóval ne gyere te itt a megbocsájtással, meg a könnyebb utakkal. A kérdező exe egy utolsó, tapló. Melyik az a normális férfi, aki hibázik és ahelyett, hogy szánná-bánná a bűneit, még ő vár bocsánatot? Menjen az ilyen a búsba és maradjon egyedül! Mert az ilyen azt érdemli! Nem a kérdezőt, aki százszor különb embert érdemelne!!!

2014. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!