Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyilván elhanyagoltam, de ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilván elhanyagoltam, de ez elegendő ok a megcsalásra?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. 5 éve vagyunk házasok. A férjem pár hónapja vesztette el a munkáját, ezért én túlórázni kezdtem, másodállást vállaltam, hogy meg tudjunk élni, mert közben nagyobb lakásra is gyűjtöttünk, lassan babát is szerettünk volna. A sok munka mellett nyílván kevesebb időm és energiám volt rá, főleg úgy, hogy ettől függetlenül ugyanúgy én vezettem a háztartást. Pár napja derült ki, hogy az én drága férjem amíg én keményen dolgoztam másnál kereste a boldogságot. A magyarázat csupán annyi volt, hogy elege van abból hogy "nem foglalkozom vele".
2014. máj. 5. 17:38
1 2 3 4
 21/37 Bence_ ***** válasza:
4%

Kérdező ha ilyen értelmesen látod, tudod, hogy mire van szükséged akkor eddig hol volt a szemed?

Párod, mentálisan rendben van? "akkor jön vissza ha többet foglalkozol vele"

Ha minden rendben vele akkor valaha is szeretett?

2014. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 Bence_ ***** válasza:
12%

Lepontozásom jól tükrözi az emberek lelki állapotát.

A számukra zavarót veszik észre.

Nekem az a normális, hogy azt pontozom fel aki nekem tetszik. Többit ott hagyom, hiszen neki az a véleménye.

(max ott megy a - ahol mérhető,ellenőrizhető az érték)


"Szóval ne gyere te itt a megbocsájtással, meg a könnyebb utakkal. A kérdező exe egy utolsó, tapló."

Hova írtam, hogy a férje normális, hiteles, követendő?

Nem a férj kért tanácsot hanem a felesége.

2014. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Mikor elveszítette a munkáját akkor kezdődtek a problémák. Na meg hogy utána nem lett rögtön új munkahelye, és hogy én lettem aki "eltartja" őt.
2014. máj. 5. 18:29
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Bence!

Az oldalon a pontozás azt a célt szolgája, hogy kifejezzük, hogy akár a kérdező, akár az oldalon válaszolók számára hasznos dolgot írtál-e. És már ne is haragudj, de abban, hogy egy feleség a könnyebb utat választaná azzal, hogy kidob egy utolsó, önző embert, aki nem tiszteli és becsüli a kérdezőt, mert szerinted ezt is rendbe lehetne hozni, azzal abszolút nem értek egyet, abban számomra semmi hasznos nincs! A pontozás nálam nem a szimpátiát jelenti, hanem azt, hogy valaki hasznos dolgot írt, vagy egy nagy hülyeséget!

2014. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs munkája, akkor miért te viszed a háztartást? Ez nekem magas.
2014. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Bence_ ***** válasza:
23%

:) " A pontozás nálam nem a szimpátiát jelenti, hanem azt, hogy valaki hasznos dolgot írt, vagy egy nagy hülyeséget!"

Azért azt be kéne látni, hogy más és más szemszögből nézünk dolgokat.

Hogy ki mikor beszél hülyeséget az is nézőpont kérdése.


Kidobni könnyebb,egyszerűbb mint küzdeni (egy hülyével)

Úgy mondom kevesebb energiába kerül kidobni mint foglalkozni vele.


Azért mert sokan azt mondják ez hülyeség, vagy jó attól még nem biztos, hogy a kérdezőnek is az jó vagy hülyeség.

"Sok millió légy nem tévedhet"

2014. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem kívánom senkinek az ilyet Bence, és neked se abban az értelemben, de te csak úgy látnád át a helyzetet, ha a kérdező helyében lennél. Gondolkodj már: Ha megcsal a párod, megbocsátod, onnantól kezdve eszedbe se jutna, hogy bármikor megteheti újra? Mert lehet valaki megbocsájt, de azt senki ne magyarázza be nekem, hogy a bizalom ugyanolyan, mint megcsalás előtt. És ha már nem tudsz benne megbízni, akkor mégis hogy hidd el neki, hogy tényleg szeret. Azt, hogy valaki lusta, meg lehet oldani, de a bizalmat visszaszerezni, az már nagyon hosszú folyamat. De mondjuk rá, hogy mindezek ellenére meg lehet bocsájtani, mert elhisszük, hogy többet nem csinál ilyet. Akkor jön ez a megnyilatkozása: ha majd te változtatsz. És EZ teszi be a kaput. Hogy még neki áll feljebb, még ő képzeli azt, hogy a másiknak kell változtatni, ő ezzel a megnyilvánulásával azt nyilatkoztatja ki, hogy szerinte teljesen helyesen cselekedett.

Megcsalás után szinte kizárt, hogy egy kapcsolat ugyanolyan legyen mint előtte, a bélyegét rányomja az egész kapcsolatra.

2014. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
62%

kkedves bance!

tessék előbb felnőni, utána beleszólni, neked sem volt még nőd.

a kedves férj le se tijta, hogy asszonyka 2helyen melózik, és nemhogy átvette volna az otthoni teendőket, nem dehogy, elment dugni, mert bocsánat de nem volt az asszonynak kedve kefélni vele, miután mindent neki kellett csinálni.

félrekúrni mindig könnyebb, de ha talán megszólalt volna, vagy átvette volna az otthoni dolgokat, lehet a kérdezőnek is lett volna kedve/ideje/energiája vele lenni.

2014. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
92%

Bence!


Nehogy már a nő küzdjön egy olyan pasiért, aki megcsalja, és ezen kívűl a seggét mereszti otthon, míg a feleség 2 állásban dolgozik, és a háztartást is ő viszi. NONSZENSZ!!!!

2014. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Bence_ ***** válasza:
0%

Férjed szerintem megzakkant.

Elvesztette a munkáját=elvesztette a hitelességét, a férfiasságát, egy semmi lett.

Férfi ként ezt baromi nehéz feldolgozni.

Gondolom eddig sem beszélt az érzelmiről.

2014. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!