Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleférne nálatok a házasságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleférne nálatok a házasságba, hogyha a párotoknak gondja van veletek, nem nektek mondja el, hanem egy idegennek?

Figyelt kérdés

Hétvégén nagy beszélgetés volt a férjemmel. Kiderült, hogy hónapok óta gondja van velem...persze nekem nem szólt..Hanem ment a szomszédhoz "panaszkodni"... aki ráadásul nő.

Azt mondta, mikor munkából idegesen haza jött, jól esett neki beszélgetni valakivel, és mire hazaért lenyugodott.

Kb 6 hónapja kezdődtek a gondjaink, csak nem szólt, nem tudtam változtatni... most pedig kifakadt, hogy "elege van " belőlem.... és talán jót tenne nekünk ha egy ideig külön laknánk.


2014. máj. 5. 20:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem is veled van a gond, hanem csak kellett egy kifogás. Hiszen ha nem mondja el, hogy mi a baja, akkor esélyed sem volt változtatni. Nekem sem tetszene, hogy a szomszéddal beszéli meg azt, amit nekem még el sem mondott.
2014. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Kérdőre vontam a szomszédot (férje jelenlétében), elmondott mindent ő is.. Rákérdeztem arra is, hogy van e köztük valami. A férj azt mondta minden beszélgetésnél jelen volt, tehát az meg se forduljon a fejemben hogy a férjem és az ő felesége.
2014. máj. 5. 20:12
 3/28 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nem férne bele.

-Én úgy vagyok beállítva, ha gond van, próbálom megoldani, beszélni róla, mert így jobb lesz. Ha már nem igyekszem, akkor már azt jelenti, hogy nem érdekel már az a kapcsolat, és inkább szakítok.

- A párod ha ennyire kell, hogy lenyugodjon, akkor miért nem ír naplót? Kiírná magának, és lenyugodna.

2014. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
43%
Úgy néz ki hogy Te valamin nem változtattál,valakivel meg kellett beszélnie....Ennyi.
2014. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 intrepid ***** válasza:
23%
Valamit nagyon elrontottál, ha nem vetted észre, hogy baj van. Jól odafigyelhettél a férjedre. Egyébként mi volt a férjed panasza? Ettől nagyon sok minden függ. Nem kapta meg az elég törődést, odafigyelést? Netán az ágyban nem volt valami rendben? Ez egy sokismeretlenes egyenlet így, túl keveset tudunk.
2014. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem képes az intimitásra, bensőségességre, gyakori hiba.
2014. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Mondok egy példát. Az volt a baja, hogy amikor ő hazaért, mondjuk 5kor, nem volt kész amit főztem, hanem mondjuk várnia kellett még 15 percet.

Vagy amit el kellett volna vinnem hétfőn a varrónőhöz, azt kedden vittem el.


Miután jókedvűen jött haza, úgy viselkedett mintha minden rendben lenne (ágyban is), nem gondoltam hogy ekkora a baj.


Ha nekem gondom volt, leültettem és megmondtam neki. Fordítva és ezt vártam el.

2014. máj. 5. 20:40
 8/28 anonim ***** válasza:
Hát ez a baki belefér, ha felfogja, hogy hibázott és változtat. Az úgy nem kapcsolat, hogy nem kommunikál veled.
2014. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
27%
Érdekes egy másik kérdésnél az összes, vagy 80 nőnek természetes, hogy idegen férfiakkal beszélgetnek neten, a "problémákról"! Milyen érdekes az itt kommentelők lelkivilága, na meg igencsak véges emlékezete!!!
2014. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Te vagy a felesége, a masik fele, veled kellene tisztáznia a dolgait, én sem a szomszédhoz rohanok ha valami nem tiszta. Egy kiadós beszélgetésre fűzd meg!
2014. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!