Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleférne nálatok a házasságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleférne nálatok a házasságba, hogyha a párotoknak gondja van veletek, nem nektek mondja el, hanem egy idegennek?

Figyelt kérdés

Hétvégén nagy beszélgetés volt a férjemmel. Kiderült, hogy hónapok óta gondja van velem...persze nekem nem szólt..Hanem ment a szomszédhoz "panaszkodni"... aki ráadásul nő.

Azt mondta, mikor munkából idegesen haza jött, jól esett neki beszélgetni valakivel, és mire hazaért lenyugodott.

Kb 6 hónapja kezdődtek a gondjaink, csak nem szólt, nem tudtam változtatni... most pedig kifakadt, hogy "elege van " belőlem.... és talán jót tenne nekünk ha egy ideig külön laknánk.


2014. máj. 5. 20:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
A külön lakás viszont jó ötlet! Ennyit megérdemel a férjed! Nyugodt hetek, hónapok nélküled. Ennél nagyobb akándékot nem adhatnál neki!
2014. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
17%
Ismerős a szitu. Amikor elfogynak az érvek, akkor jönnek a személyeskedő válaszok. Amúgy én is már olvastam érdekes dolgokat, pl volt egy téma, hogy bele lehet-e nézni a másik telefonjába, e-mailjeibe és akkor is megfigyeltem egy ilyen kettős mércét, hogy a férfi egy agresszív, szemét, bizalmatlankodó alak, de a nő, a nő csak kíváncsi, meg ha nincs titkolnivalója a férfinak, akkor megengedné stb.
2014. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Én a másik kérdésnél is írtam,hogy nem fér bele a házasságba az olyan viselkedés és többen is írták.

Itt is azt mondom,hogy nem jó döntés másokkal kibeszélni a házastársat.

2014. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nem. Neked sem fog beleférni, mert a szomszéd nő jól láthatóan addig símogatta a lelkét a férjednek - amit neked kellett volna megtenni még időben -, amíg elsímogatta tőled a párodat.


Nem külön kell költözni egy időre, hanem ha vége, akkor vége. Pont.

2014. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Akkor normális futni egy idegennel kört, ha az ott kapott tanácsot megfontolja, végig veszi, hogy érdemes e ezen cívódni, lásd 15perc csúszás a vacsiban...

Mert adhat okos használható tanácsot egy idegen objektíven, és nem vita lesz belőle.


Az, hogy kifakad, meg nem kezeli kommunikálja le veled, na az nagyobb, baj, mint mással futni az első és utolsó köröket

2014. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem fér bele. Én azért is mérges voltam és többször is elbeszélgettem a férjemmel...amikor az én magánügyemet (csak mert nem tetszett neki), kibeszélte az anyjával, ő meg jött és kioktatott, megalázva a család előtt....azóta se felejtettem el a dolgot, és tartom a távolságot anyóstól. Nem mondok neki semmit a magánéletemről mert képes és nekiáll hegyi beszédet tartani. Viszont engem nem érdekel.


A férjemnek meg megmondtam hogy többet ne merjen ilyet csinálni. Főleg úgy hogy nem velem volt kifejezetten baja hanem azzal hogy szigorú diétát követtem. Ez senki másra nem tartozik. A véleményét meghallgattam. Nem fojtottam bele a szót. Neki viszont nem tetszett hogy tovább folytattam a dolgot. De ez sem mentség arra amit csinált.


Az hogy veled van baja, de másnak mondja el, egyáltalán nem fér bele.

2014. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Lanfear te mar tudod:)))

Khm.

Mindegy, nőről vagy férfiról van szó, ne kívül keresse az igazát, ha a parjánál is megteheti!

24/l

2014. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból tudom, ha bajom van, és zúdítom, akkor abból vita lesz, nekem is van szomszédasszonyom, aki volt, hogy egy problémámat meg is oldott egy szóval. Vita nem lett, nem mart az ideg tovább... Amikor meg szóltam férjuramnak, akkor már "józanul"...

Lehet ilyet....


Hogy most a kérdező bajába ki mit olvas bele, azt meg osszátok ti be. Hogy ott bimbózó viszony és a többi...

2014. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!