Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megalázó vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó vagy nem?

Figyelt kérdés

Ebédre voltunk hivatalosak a férjem hugához.Ott volt nála a férjem nõvérének a lánya.Megjegyeztem, hogy finom az ebéd, de egy kicsit sótlan(majd errõl késõbb).Amikor befejeztük az ebédet, a lány szedte le a teritéket(a sógornõmnek is van lánya,de az nem csinált semmit sem,a sógornõm imád másokat cselédnek nézni), de az enyémet és a férjemét ott hagyta elõttünk.Abban biztos vagyok, hogy

s ógornõm csináltatta ezt vele. Jó én fogtam a mi teritékünket és kivittem.Nem mondtam semmit sem.

A kocsiban a férjemnek megjegyeztem, hogy ez megalázó volt számomra, hogy ott hagyták a teritéket elõttünk.

En lettem letolva, nem érdekli a férjemet az ilyesmi,

hogyan merek én szólni,hiszen a huga.

Ujra ment hozzájuk a férjem, mesélte,hogy milyen finomat evett, de azért látszott rajta, hogy nem õszinte(nem szóltam semmit sem rá).Egy idõ után, észrevettem, hogy mindig kritizálja a kaját,amit fõzök.(Altalában a vendégek elégedetten mennek el tõlem,tehát nem fõzök rosszul, sütik is finomak).Nem értettem,hogy miért.Aztán beugrott. A sógornõm miatt volt ez mind, mert megjegyeztem,hogy sótlan,amit fõzött.Rám uszitotta a férjemet(mint mindig), de nem tudom hogyan.Mindig ez volt, mivel a sógornõm meg tudna ölni egy kanál vizben, mert azt hiszi, hogy õ boldogtalan.

Megalázó ez a cselekedet a férjem részérõl is,és a huga részérõl is. Már nem akarom látni a hugát, emésztenem kell a férjem hülyeségeit is..De meddig?


2014. máj. 6. 17:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Irtó gyerekes a párod és a testvére....
2014. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen ember nem lenne a férjem. Ami szar az szar , ha rokon főztje ha nem. Fel kellene nőni a korukhoz.
2014. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
Lehet a barátaid nem őszinték és szar a kajád, sogór meg őszinte és megmondta.
2014. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
89%

Azért belőled is fröcsög a "jóindulat". Biztos vagy benne, hogy a sógornőd biztatta fel az unokahúgát....

A férjedet is rád uszította...


És Te mit teszel a jó viszony kedvéért? Te megpróbáltál vele kommunikálni? Hogyan közölted vele, hogy sótlan a főztje? A szemébe mondtad, vagy csak udvariasan kértél még egy kis sót?

Az meg számomra alap, ha rokonokhoz megyek vendégségbe, segítek leszedni az asztalt, mosogatni, stb.

2014. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
96%
Akkora konyhatündér vagy, nehéz lett volna megsózni a kritizálás helyett? Szerintem te se vagy különb.
2014. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem illett megjegyezni, hogy sótlan, inkább csak kérj egy sószórót.

Olyan gyerekes az ilyen sztori...

2014. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis bagázst alkottok együtt. Gyönyörű
2014. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Látom itt se különbek a nagyokosok, mint a többi topikba! :D

Kérdező, ha sótlan volt a kaja, azt valóban kritizálás helyett megsózhattad volna. A sógornő, meg a párod viszont marhára gyerekesek. Ha biztosra tudod, hogy amiatt a beszólás volt, akkor kérj bocsánatot a csajtól, gondolom te se sejtetted, hogy ekkora ügyet csinál belőle, ezt is finomabban fogalmazva mondhatod neki, hogy nem vezérelt rossz indulat. És, de kérdező különb vagy...míg téged valszeg nem vezérelt rossz indulat addig a testvérkét baromira, plána a többi viselkedési formáját nézve, amit leírsz. Hogy a tányért ott hagyta, azért kár volt megalázva érezned magad, az volt a célja a csajnak vele, felétek, hogy annak érezd, mivel ő is megalázva érezte a só körüli témát, de ott a csajnak ezzel a húzásával ezt a témát lekellett volna zárnia.

2014. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
47%
De miért tette volna...egyértelműen kapott az alkalmon, hogy hátha sikerül szétválasztania titeket.
2014. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

1. Hülye vagy. Illetlenség megjegyezni, hogy sótlan az étel, vagy hogy nem ízlik. Helyette illedelmes, jól nevelt ember elkéri a sószórót és szépen megköszöni ennyi! Nyilván nem kell ezen megsértődni sem, de alapvetően te viselkedtél itt elfogadhatatlan módon elsőnek.


2. A férjed nővére is gyerekes, de azzal semmit se érne el, ha a férjed nem lenne akkora bunkó, hogy egy ilyen hülyeség miatt képes téged kritizálni. Mi a fenének vett el, ha ennyire kicsinyes, és ennyivel fontosabb neki a nővérkéje önérzete?

Elsősorban ne a nővérére légy mérges, mert lehet ő akármilyen gyerekes, ha a férjed egy normális ember aki kiáll melletted... de nem az.

2014. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!