Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a megoldás? Valsagban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? Valsagban a házasság vagy csak megszokás, ellaposodott?

Figyelt kérdés
6eve vagyunk együtt a parommal 2gyermekunk van! A sexualis életünk nulla; oleles, osszebujas, csok úgyszintén semmi! Nem birom tovább hianyzik a figyelmesség, érintés, gyengédség, szenvedély! Mar beszeltem vele 1000x de mindig az a válasz h ez nem igaz h nem figyel és h tojik rám! :-( 28eves vagyok ő 31! Mielott vki hülye valaszokat irna nem vagyok sem kövér sem leamortizalt trampli :-)
2014. máj. 11. 21:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

És Te figyelsz a párodra? Szoktatok beszélgetni? Vannak még közös terveitek, vágyak, álmok, célok?


Vegyél pár új, szexi fehérneműt és sztriptízelj neki. Menjetek el KETTESBEN valahová, szervezd le Te!

Keltsd fel éjszaka egy kis kényeztetéssel.


Lehet, hogy ezek után realizálódna benne, hogy ilyesmi tényleg nem történt az utóbbi időben ;)

2014. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%

Eddig mivel próbáltátok feldobni, ami ellaposodott?

Ha kezdeményezel nála, szeretgeted, mit tesz? Ellök?

Próbáld meg elcsábítani.

Ha ő nem vevő rá és nem tesz semmit sem, csak te próbálkozol, akkor nem csak egy átmeneti válság, hanem vége van.

2014. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 szabad név? válasza:
100%
Viszonylag rövid még a kapcsolatotok ahhoz, hogy ennyire eltávolodjatok egymástól. Vannak férfiak akik a szeretett nőt szülés után „már csak” anyának tekintik, s szereti ugyan a hölgyet, de szexuálisan már kevésbé vonzódik hozzá. Lehet,hogy erről van szó a ti esetetekben is. Vagy lehet, hogy megcsal? Kár, hogy nem beszél a problémáról. Próbáld meg újra-és újra elcsábítani,mint a kapcsolatotok legelején! Ha ez nem jön be, akkor rá kell venned, hogy beszéljétek meg mi „romlott el”. Sok sikert!
2014. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg izgatni,ne szavakkal próbálkozz,hanem tettekkel.Én is így szoktam feldobni a szürkeséget.Én 30 õ 35 egy gyerek,10 éve vagyunk együtt.
2014. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mióta tart ez ez állapot, gondolom nem egyik napról a másikra lett ilyen.
2014. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
közös almok,vagyak stb reszemrol igen de ez a szitu elbizonytalanit neha!Ő beszel minden iranyba egy 3dik gyerekrol na persze ahhoz kellene hazaseletet elni!En nem tamogatom a 3dik gyerek otletet,nem vagyok ra feleszulve!Mivel probalkoztam?Sexy fehernemu,body,baby doll,necc harisnya,mini ruha,vibrator,sex tarsas jatek,gyertya feny,tantra stb stb stb!Ejszaka is ebresztettem mar,reakcio `most ne faradt vagyok,most ne mert koran kell kelnem,faj a hatam stb stb kifogas hegyek amit eddig meg csak noktol hallottam!:( Figyelek ra,eleg odaado vagyok!Figyelek magamra h sexinek talaljon........nem tudom mit lehet meg tenni!sajnos a beszelgetes az utobbi idoben elegge minimalis lett!Minden este csak a tv-t bamulja vagy a telefonjat nyomkodja!
2014. máj. 11. 21:48
 7/41 A kérdező kommentje:
Amikor terhes lettem a 2dik kicsivel meg voltam őrulve erte ott kezdodott,h fel h pl elfolyik a magzatviz stb......,most 18honapos a kicsi!szoval tart egy ideje
2014. máj. 11. 21:50
 8/41 anonim ***** válasza:

Ez válság, és 6 év alatt nem kéne idáig jutni. A szex hiány is fontos dolog, de ezek szerint beszélgetni, közös programokat csinálni sem szoktatok.


Az a gond, hogy amíg a férjed nem fogja fel, hogy valami nem stimmel, addig nem lehet megoldást keresni.


Én jelenleg egy 11 éves kapcsolatban élek, nekünk is voltak hullámvölgyek, de beszélgetni mindig tudtunk. Ha ez is hiányzik, akkor nem tudok mit mondani, mert ez alap lenne.

2014. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

A 6-ban leírtakból, arra gondolnék, hogy van valakije.

Különben neki is hiányozna az együttlét, meg nem állna ellen ilyen csábításoknak.

2014. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
84%
Hozzuk össze a feleségemmel. Ő is ugyan ilyen. Téged meg majd elveszlek én feleségül.
2014. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!