Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalt szerintetek? Kérdezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt szerintetek? Kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Mindig álomkapcsolatnak gondoltam a mienket, szerencsésnek éreztem magam. 14 éve vagyunk együtt, fél évvel ezelõttig minden rendben volt. Akkor éreztem rajta, hogy kicsit elege van a hajtásból. Sokat dolgozunk, fõleg õ, a semmibõl értük el azt, ami most van. Megkértem, hogy járjon el a barátaival, engedje ki a gõzt. Elsõ hónapban mûködött is, felszabadultabb lett, de egyre többet járkált el, munkája is volt bõven, nekem is több dolgom lett, itthon mindketten inkább a gyerekekkel foglalkoztunk egymás helyett. Holott addig mindig szakítottunk idõt egymásra.

Tehát elmentünk egymás mellett, õ eljárkált, hol felszabadultabb volt, hol lehangolt. Már akkor megfogalmazódott bennem, hogy ez a kettõség egy nõnek és a büntudatnak tudható be. De nem akartam elhinni róla vagy bevallani magamnak.

Pár hete úgy jött haza, hogy nagyon maga alatt volt. Bújt, szinte könnyezett, azt mondta nem jó ahogy elmegyünk egymás mellett, szeret, csináljuk máshogy.

Nem értettem, akkor örültem, mert én is tudtam, hogy gond vanamin vâltoztatni kell.

Azóta kedves, figyelmes, boldogabb, érzemhogy szeret.

Mégis ott motoszkál a fejemben, hogy minek tudható ez be. Volt e nõje vagy sem. Ha rákérdeznék és igaz, akkor úgy gondolom bevallaná. Viszont nem tudom akarom e tudni. De ez a bizonytalanság sem jó.

A leírtak alapján szerintetek volt valakije?

Akarnátok tudni?



2014. máj. 9. 08:47
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom tudnék e vele tovább úgy élni, hogy udom biztosra, hogy megcsalt
2014. máj. 9. 08:49
 2/30 anonim ***** válasza:
10%
Női logika! Vajon miért mondják olyan sokan, hogy nem létezik?
2014. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
68%

Megbocsátanál neki, ha megcsalt? Mert akkor ne kérdezz rá.

Viszont ha változtatna valamin, akkor tudd meg.


Elég logikus ez.

2014. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem hagyd.

Magad kerted meg hogy jarjon el, engedje ki a gozt. Megtette, es arra jutott hogy szeret teged, veled akar lenni.

Nem ez volt a cel?

2014. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem biztos ,hogy volt valakije ! De ha netán mégis összegabalyodott valakivel egy görbe ,átmulatott éjszakán ... nos ,lehet nem akarnám tudni és ott jön képbe a mondás : Amiről nem tudok ,nem fáj ! Ő is érzi ,hogy valami nem klappol és javítani akar rajta . Próbálkozik .. azaz próbálkozna .Ehhez két ember kell ! Legyél a társa ,foglalkozzatok,törődjetek egymással .Ne hagyd ,hogy felőröljék életeteket a szürke hétköznapok .! Gyerekeket bízd rá,nagyszülőkre vagy barátokra és kapcsolódjatok ki együtt !
2014. máj. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
Ne kérdezz rá, fogadd el,hogy most Veled van, téged szeret,akar, és foglalkozik Veled! Ne is törödj vele,megcsalt-e vagy nem,ugyis mindegy már.Inkább szeressétek, törödjetek egymással.
2014. máj. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem Szakíts vele.

Eljárt, eltávolodtatok, ő ezt észre vette, és újra vissza akar kerülni hozzád? Ebből Te azt bírtad leszűrni, hogy megcsalt? Más nő összetenné a kezét ilyen álom pasiért.

Szakíts vele, kérlek, hagy találjon egy normális lányt.

2014. máj. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
30%
Moncsika1212 Szívünkből beszéltél!
2014. máj. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy örülök neki, nagyon szeretem. Nem hiszem, hogy szakítanék egyébként. De rosszul èrintene, túl kellene jutnunk rajta, remélhetõleg sikerülni. Tehát rossz lenne, mégis tisztább.

Viszont ha nem csalt meg lehet megbántódna

2014. máj. 9. 09:08
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
Én alkalmat adnék, hogy magától elmondja, de nem erőszakoskodnék, egy darabig még biztosan nem. Simán lehet, hogy csak egy fellángolás volt, epekedés, még csak csók sem. És persze, benne van a pakliban, hogy megcsalt. Nehéz lenne megállni, de nem célozgatnék. Egyszer elmondanám, hogy szeretném, ha őszinték lennénk egymáshoz, és együtt dolgoznánk a problémáinkon, és onnantól nála van a labda.
2014. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!