Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a megoldás? Valsagban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? Valsagban a házasság vagy csak megszokás, ellaposodott?

Figyelt kérdés
6eve vagyunk együtt a parommal 2gyermekunk van! A sexualis életünk nulla; oleles, osszebujas, csok úgyszintén semmi! Nem birom tovább hianyzik a figyelmesség, érintés, gyengédség, szenvedély! Mar beszeltem vele 1000x de mindig az a válasz h ez nem igaz h nem figyel és h tojik rám! :-( 28eves vagyok ő 31! Mielott vki hülye valaszokat irna nem vagyok sem kövér sem leamortizalt trampli :-)
2014. máj. 11. 21:24
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

kedves 3mas valaszolo!

abban h megcsal-e testileg biztosan nem,h flortol e vkivel smsben fbookon vagy hasonlo lehetseges de nem jellemzo ra!

kedves utolso!En probalom ravenni a kozos programra de semmi nem erdekli illetve a masik gond,h nem tudjuk hova rakni a kicsiket!Utoljar egyutt szorakozni 2012.01.07en voltunk!

2014. máj. 11. 21:55
 12/41 A kérdező kommentje:
10es valaszolo Te ezt hogyan viseled?Nem keresek ferjet koszonom csak megoldast!Hatha okosabbak vagytok mint en!
2014. máj. 11. 21:57
 13/41 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csalja meg, vannak ilyen pasik. Nem hiányzik nekik a gyengédség, kommunikáció, szex. Sajnos ezt kifogtad!
2014. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Nem áltatlak, sokkal jobb ez nem lesz. Csak közhelyeket tudnék írni, hogy gyerekek, házasság előtt kéne a másikat megismerni, mik az igényei, hogyan képzeli az életét 10-20 év múlva.


Hol laktok? Milyen lehetőségek vannak? Néha meglephetnéd egy színház, koncert jeggyel, vagy hétvégén este elmenni valahova, utána a szokásos (szexi fehérnemű...), persze ehhez kell gyerekfelügyeletet szervezni. Talán anyósék vagy a te szüleid?


Én drukkolok Neked!

2014. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
az en szuleim 1000km-re aposom szinten 1000kmre anyosom meg sajnos az a nem törődöm es nem segitek fajta!:( babysitter csak 14-15ev koruliek es sajnos nem bizom az ilyen fiatal lanyokban azert egy 18hos csak pici!Remelem vmi bevalik szepen sorban neki allok es elolrol kezdem!Koszonom Nektek
2014. máj. 11. 22:20
 16/41 anonim ***** válasza:
Egyetlen kapcsolatomban nem volt olyan időszak, hogy nulla szex. És még csak 6 éve vagytok együtt.
2014. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
13 Nincsenek. Ne etesd hazugsággal. Van elég baja.Nem kell tetézni.
2014. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Számomra mindin hihetetlen ha egy nő ilyeneket ír,mert a testi kapcsolat elmaradása inkább a férfiak problémája.El sem tudom képzeli milyen lehet ha egy nőnek kell így pedálozni a szexért.

Ne add fel!

Esetleg tedd féltékennyé!

2014. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Pont ez az ami idegesít! A nők szoktak kifogásokat keresni, kedvtelenek lenni én meg szeretném erre itt az ellenpélda hiába vágyom rá ha nem kapom meg...........Ne legyen hihetetlen látod, hogy van ilyen is
2014. máj. 11. 23:39
 20/41 anonim ***** válasza:

"mert a testi kapcsolat elmaradása inkább a férfiak problémája"


Nagyon nagy tévedésben vagy akkor!

2014. máj. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!