Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Téged zavarna, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna, ha a legjobb barátod/barátnőd flörtölne a pároddal?

Figyelt kérdés

A férjem legjobb barátja kb 2-3 hónapja sokat flörtöl velem, rendszeresen beszól szexuális töltetü dolgokat. Majdnem minden reggel találkozom vele mikor a gyerekeinket visszük oviba, ilyenkor a férjem nincs jelen természetesen. Eleinte nem foglalkoztam vele, csak visszaböktem neki valamit rá, aztán ennyi. De egy idő után elkezdett zavarni ez a dolog, ezért elmeséltem a férjemnek, hogy a barátja miket mond nekem néha, szó szerint meséltem neki mindent, és a konkrét szitukat is, amiben elhangzottak. Aztán vártam, kiváncsi voltam mit fog ehhez szólni. De annyi volt rá a reakció, hogy őt nem zavarja, biztos csak viccelődik, meg kedvességől mondja. Azt mondta még, hogy azért nem zavarja, mert tudja (azt gondolja), hogy úgyse tenné meg vele, hogy többet tenne a feleségével, mármint velem. NEm tudom mit gondoljak erről. A pasi nagy nőbolond, most is épp balhé van otthon egy "kétes" nőügy miatt. Én spec simán kinézem belőle, hogy lefeküdne velem, ha úgy adódna.

Ki mit gondol erről a helyzetről? NEm kellene a férjemnek kicsit máshogy vélekedni erről az egészről? Vagy én spilázom túl, mert nő vagyok? Ha ebben a helyzetben lennél, mit gondolnál?


Köszönöm a véleményeket.


2014. máj. 12. 10:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
7%

Hogy feküdne le veled simán, ha te nem vagy benne???


Látod így árulják el a nők magukat!!


Tehát téged annyira zavar, hogy zavarodban lefeküdnél vele, megcsalnád a férjedet!


Remélem hamarosan repülsz!!!

2014. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%
Használd a szád arra, hogy megkérd ezt a "barátot", hanyagolja az ilyeb beszólásokat, mert már fárasztóak. Kivéve persze, ha igazából vevő vagy rájuk.
2014. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Youknowwho ***** válasza:
92%
Hát én a helyében elküldeném melegebb éghajlatra aztán ha az se használ akkor "baráti" orrtörés lenne a vége az tuti akármilyen cimbora lenne is
2014. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
NA ne, máris egy kötekedő. Azt írtam, ha én igent mondanék rá, ő megtenné, nem hadakozna, hogy de nem lehet, mert a férjed a legjobb barátom. Ha le akarnék feküdni vele, már rég megtehettem volna. NEm akarom őt, ezért is mondtam el mindent a férjemnek. Csak arra lennék kiváncsi, hogy ki mit gondol a férjem hozzáállásáról.
2014. máj. 12. 10:50
 5/38 anonim ***** válasza:
66%

Nem igazan ertem mit varsz itt a ferjedtol.

Teged zavar, kuldd el a fenebe. Ha elkuldted egyertelmuen a nathasba, es ezekutan is zaklat, akkor kerd meg a ferjed hogy rendezze el a fizimiskajat.

2014. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, hogy ne fárasszon már engem ilyenekkel, sőt legutóbb éppen ma reggel is mondtam neki. De olyan, mintha ettől csak jobban kedvre kapna, ugyanúgy folytatja. Mindeközben a férjem meg halál nyugodt, szerinte ne foglalkozzak vele, had mondja. De ha egyszer engem zavar, és amúgy sem vagyok vevő minden reggel az ő hülyeségeire??
2014. máj. 12. 10:52
 7/38 anonim ***** válasza:
9%
Mi a te hozzáállásodat furcsálljuk! Érthetetlen mi??
2014. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
10%

na jól van, nem kell a rizsa.

valszeg te is csinálod a fejed, ezért kapod a megjegyzéseket.

Ennyi.

ha meg már azt méregeted, hogy téged hogy dugna meg, ha úgy adódna akkor ott már tényleg nem kicsi a baj.

2014. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

"Mindeközben a férjem meg halál nyugodt,"


NEM lehet, hogy azért, mert BENNED bízik? És ezért nem érdekli, hogy ki nyomul rád?

2014. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Kuldd el egyertelmuen a nathasba.

Ez nem azt jelenti hogy 'jaaaj, ne maaaaar'.


Hanem azt, hogy "allitsd le magad es szallj le rolam te tetu, mert esetleg megkerem a ferjemet hogy mutassa mar meg jo kozelrol a szemednek a gyurut amit nem vettel eszre".

2014. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!