Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan akit megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akit megcsalt a férje, és mégis vele maradt? Miért, és milyen így?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a volt pàrom csinàlta ezt, én marha vele maradtam...tovàbbra is a hàjas exét hajtotta. Soha többet.
2014. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még két évig, aztán elváltunk egy újabb nő miatt.
2014. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

22 évesként egyetemista férfiként egy párkapcsolatomat tudnám Neked példaként felhozni.


Egy 24 éves jazz zongorista és zenepedagógus hölgy, akivel 7 hónapig voltunk együtt, folyamatosan csalt az exével (akivel jelenleg is együtt van, tehát elég bonyolult a történet), akinek csak a 8 általánosa van és állandóan verte. Szakítottam vele, visszakönyörögte magát, majd ugyanúgy folytatta...

2014. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Én megcsaltam a férjem, megbocsajtott, nagyon elhanyagolt és ezt ő is belatta, természetesen szakítottam a szeretőmmel, a férjem hamarabb jár haza, eljarunk helyekre, jól érezzük magunkat.
2014. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Megcsalt, elhagyott, visszajött visszafogadtam mert szeretem. Nem mondom, hogy nem változott meg valami bennem, de nincs különösebb gond a kapcsolattal.
2014. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Megpróbáltam neki megbocsátani, gyakorlatilag még 4 borzalmas hónapot lehúztunk együtt, borzalmas volt. Rémálmaim voltak egyfolytában, ha együtt voltunk HÁNYINGEREM volt folyamatosan és folyamatos gyomorgörcs gyötört. Elegem lett. Akkor úgy döntöttem, nem tudom folytatni vele.


Tudod, min gondolkodj el kérdező? A kislány a szüleid gyerekalbumában büszke lenne a mostani énjére, vagyis Rád, ha megbocsátanád ezt a férjednek? Én nem tudtam magamnak sokáig megbocsátani, hogy nem siklottam át efelett az afférja felett (nem volt semmi köztük, csak komolyan érdeklődött egy lány iránt, de nálam ez már megcsalás).


Aztán egy idő után elmúlt az önvád és elmúltak a rémálmok és eltűnt ő is a gondolataimból. Viszont a kiscsaj az albumban a szüleimnél megint tiszta szívből, büszkén mosolyog rám!!!:)

2014. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
6-os ezt simán úgy hívják hogy: nem szeretted a pasidat. Ha annyit nem tudsz megbocsájtani a párodnak hogy más ember is megtetszik neki, akkor akár el is felejtheted a párkapcsolatot. Sokan 30-40 éve házasok , azért az senki nem gondolhatja komolyan, hogy ennyi idő alatt nem tetszik nekik meg senki a párjukon kívül.
2014. máj. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, félreértesz. Nem úgy tetszett meg, hanem "komolyan", olyan "belezúgtam, mint a huzat"-módon tetszett meg neki. Számomra ez a megalázás csúcsa, korábbi hosszútávú kapcsolataimban nem volt ilyesmi soha.:)


Szóval én tartom, hogy nem szabad a megalázást megbocsátani, ha nem tudjuk elfogadni, ami történt mert a legfontosabb, hogy önmagunkra büszkék legyünk.

2014. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es ! Kifejtenéd itt bővebben!

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

2014. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy a körülmény.Viszonya volt hónapokig vagy csak egyszer egy alkalmi numera történt.Valaki itt olyat írt,hogy évekig tartott szeretőt a párja.Az olyat nem nagyon lehet tolerálni,de az egy-két alkalmas félrelépés talán még megbocsájtható,persze ha nem akkor történik amikor az asszony szül a korházban vagy egyéb dúrva esetben.
2014. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!