Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a feleségről/háziasszonyról, aki takarítónőt fizet és nem maga takarít?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 18:58
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

az hogy jól áll anyagilag

egyébként meg semmi miért ne lehetne takarítónője?

Haveromnak is van takarítónője

2014. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheti, miért ne?
2014. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
95%
Magánügye, ha van rá pénze és lehetösege, illetve nem zavarja, ha egy idegen jár a lakásban, akkor miért ne?
2014. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%

ha megtehetik anyagilag, akkor nyugodtan..

Én megtenném, ha akkora házam lenne(nem a 35 nm panel:D), és ki tudnám fizetni

2014. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Nem nagy házról van szó.
2014. máj. 16. 19:02
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok: egyedülállóként is megtenném, nem csak feleségként
2014. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyobb a ház, akkor megértem. Nekem a kétszobás lakás kitakarítása minimum két óra. Ha igazán rendet és tisztaságot szeretnél egy nagyobb házban, azt szerintem nem egyszerű segítség nélkül megoldani, ha nem akarsz takarítani. Szóval ha valakinek telik rá, akkor miért ne?

Mondjuk egy kisebb lakásnál viszont feleslegesnek tartom.

2014. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ha megtehetném anyagilag, én is tartanék egyet.
2014. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
92%

Az, hogy jó, hogy megteheti! Amikor nekem is több pénzem volt minden héten jött a takarítónő. Utálok takarítani!

Azt az időt inkább más munkával, gyerekekkel töltöm (van 4 gyerek).

Most ugyan nincs rá pénzem, de most a férjem végzi a házimunkát, kivéve a főzést, azt szeretem. Nálunk bevált, nekem van jól fizető állásom.

2014. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy házam lenne, és lenne rá pénzem akkor én is felfogadnék takarítónőt. Sőt ha lenne rá pénzem, még saját masszőrt és szakácsot is alkalmaznék. De sajnos nem vagyok gazdag ember, így magam takarítok, főzök, és senki nem masszírozza a lábam vagy a hátamat amikor sajog.
2014. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!