Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a feleségről/háziasszonyról, aki takarítónőt fizet és nem maga takarít?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 18:58
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
20%

Most feleség, aki dolgozik, vagy HTB?


Ha HTB, akkor takarítson, ha csak nincs annyi pénzük, hogy nagyon lazán kifizetnek egy bejárónőt, ha viszont dolgozik, ugyanaz a véleményem, mint a férjéről? Miért gondolják sokan azt, hogy napi 8-10 óra munka után a feleségnek egyedül kell vinni a háztartást? KÖZÖSEN oldják meg!

2014. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheti, ha nem terheli ez meg a családi kasszát és nem zavarja, hogy egy idegen takarít a lakásban, miért ne?
2014. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek semmi köze hozzá. Nyilván jól keres és ráadásul segít egy másik embernek is némi pénzt keresni. Miért ne?

Ráadásul nem tudhatjuk, hogy az illető mennyire elfoglalt, de ha jól keres gondolom sokat is dolgozik, akkor meg még inkább megértem, hogy a kevés szabadidejét nem a takarítással szeretné eltölteni.

2014. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédomnak is van, pedig csóró.De idős(amúgy járóképes)és valami bakpista szervezettől vagy valami hasonló helyről kapta ezt a lehetőséget, hogy szociális alapon járnak hozzá takarítani.

De például, ha valaki beteg, vagy nincs a munka mellett ideje szépen rendet tartani, akkor érthető.

2014. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jol teszi! Tobb idot lehet a csaladjaval, nem lesz hullafaradt estere, es meg munkat is biztosit vele valakinek.

Inkabb erre koltson mint szolariumra meg piperekre.

2014. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyedüli bajom, hogy utálom, ha más takarít, mert nem úgy rak vissza mindent, ahogy én akarom.

Ha ez nem lenne, fogadnék egy takinénit. Akkor nem kéne hétvégén egy napot azzal tölteni, hogy nagymosás, nagytakarítás.

2014. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Masszört én is fogadnék:)) Anyosomhoz is jàrnak takaritani, Nem itélem el:)
2014. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá lehetősége és pénze,hogy fizesse,akkor egészségére.
2014. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, az, hogy igaza van, ha megteheti.
2014. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
98%
Irigylem:) Nekem is lenne ha lenne rá pénzem. Amúgy miért csak a feleség dolga lenne takarítani? (vagy esetleg HTBől van szó?). A kérdésnek úgy lenne értelme, hogy mi a véleményetek arról a házaspárról aki takarítónőt fogad? A férj is ugyanúgy meg tudja fogni a seprűt. (Jöhet a lepontozás de szerintem mindenki egyformán vegye ki a részét a közös munkákból).
2014. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!