Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Őszintén boldog házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén boldog házasságban éltek minimum 10 éve?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, vannak-e itt olyan hölgyek, férfiak, akik valóban zökkenőmentes (persze kisebb úgymond "jelentéktelen" viták beleférnek) házasságban élnek legalább 10 éve? Tehát boldogok és szeretik egymást akár másképp, de ugyanannyira mint a kezdetekkor? Nincs félrelépés egyik fél részéről sem és minden idilli. Vannak itt ilyenek? Azért konkrétan azt várom, hogy olyanok írjanak, akik ebben élnek, mert azért az, hogy a barátnőnk vagy a barátunk ilyen házasságban él - téma nem igen mérvadó, mert semelyikünk sem tudhatja mi zajlik a felszín alatt.
2014. máj. 16. 20:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
98%
6. -nak savanyú a szőlő ! Vagy hozzá nem voltak hűségesek ,vagy pedig ő képtelen rá ! Mi a nejemmel őszinte és boldog házasságban élünk lassan 13 éve .Hűséges vagyok hozzá az első pillanattól ,pedig fiatalon (21 évesen ) kerültünk össze .Ő a mindenem ! :)
2014. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
97%
Mi így vagyunk 14 éve.
2014. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
98%
49 éves házasok vagyunk. Két gyerekünk van és hét unokánk. Nagyon szép éveket tudhatunk magunk mögött.
2014. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Már 11 is elmúlt, előtte 10 évig együttéltünk, azaz 21 is elmúlt. :)
2014. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
98%
A nagyszüleim 51 éve boldog házasok, apu és a felesége 18 éve. Én még sajnos nem vagyok házas, de én is szeretnék egyszer az arany lakodalom ig eljutni.
2014. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
98%
30 évig éltünk együtt, 3 gyerekünk van. Boldog volt a házasságunk, egyiknek sem jutott eszébe megcsalni a másikat. Sajnos, a férjem már meghalt.
2014. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
96%

Mi nemrég töltöttük be a 25. évet, és ma még jobban, bensöségesebben szeretjük egymást, mint régebben.

A megcsalás egyikünknek se fér bele és nem is volt semelyik részröl sem. (Ez nem feltételezés, hanem 100%-osan biztos). Kisebb vitáktól eltekintve a legtöbb dologban egyetértünk,ahol meg nem, ott elfogadjuk, hogy a másiknak eltérö a véleménye.

2014. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Húha! Nem számítottam rá, hogy ennyien írnak! Tudjátok mit hallani mindenhonnan manapság... Mindig csak a válást! Egyébként jó tudni, hogy van ennyi pozitív példa. A megcsalást illetően pedig én személy szerint úgy gondolom, hogy nem maga a megcsalás a probléma, tehát, hogy megtörténik, hogy az ember párja mással fekszik le, hanem az, ami utána jön! Tehát a nagy többség esetében így indulnak a párok el a válás útján... Sok okból kifolyólag becsúszhat egy, két, akár három félrelépés. Lehet, hogy csak dacból történt, vagy veszekedés után, vagy esetleg csak az egyik fél ki akarta próbálni milyen mással (és lehet, hogy rájön utána, hogy akkor is az ő választottjával az igazi). Persze nyilván ha még a félrelépő fél meg is akarja "tartani" a házastársát, akkor azért vannak határok, tehát még ha nem is akar válni vagy hasonlók, de mondjuk minden héten más nővel/férfival fekszik le, de azért ő a feleségével/férjével akar maradni és igazából őt szereti, az persze koránt sem elfogadható. Tehát ez a másik fél irányába való ez a tisztelet teljes hiánya lenne már.
2014. máj. 16. 21:34
 19/27 anonim ***** válasza:
97%
11éve élünk együtt házasok csak 9éve vagyunk.Nem fér bele a megcsalás,egy sem.Boldogok vagyunk együtt nincs szükség másra.
2014. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
93%

A szüleim. 36 éve házasok, 3 gyerek, 1 unoka.

Remélem mi is birjuk majd eddig a férjemmel, még csak 3 éve élünk házasságban és boldogan a pici lányunkkal. :)

2014. máj. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!