Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Őszintén boldog házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén boldog házasságban éltek minimum 10 éve?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, vannak-e itt olyan hölgyek, férfiak, akik valóban zökkenőmentes (persze kisebb úgymond "jelentéktelen" viták beleférnek) házasságban élnek legalább 10 éve? Tehát boldogok és szeretik egymást akár másképp, de ugyanannyira mint a kezdetekkor? Nincs félrelépés egyik fél részéről sem és minden idilli. Vannak itt ilyenek? Azért konkrétan azt várom, hogy olyanok írjanak, akik ebben élnek, mert azért az, hogy a barátnőnk vagy a barátunk ilyen házasságban él - téma nem igen mérvadó, mert semelyikünk sem tudhatja mi zajlik a felszín alatt.
2014. máj. 16. 20:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, boldog. Még sokkal jobban szeretjük egymást, mint a kezdetekkor. SOHA nem csaltuk meg egymást, eszünkbe sem jutott ilyesmi! Hála égnek komoly probléma kettőnk közt soha nem volt...remélem nem is lesz. :) 10 éve élünk együtt. Házasok vagyunk.
2014. máj. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek veled egyet kérdező.

1-2-3 megcsalás sem fér bele, a 6-os válaszadót nagyon lenézem.


A hűség DÖNTÉS kérdése.

2014. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
A mi házasságunk 9 éves. Én hűséges voltam, a férjem viszont sajnos többször átlépte más nőkkel azt a bizonyos határt (volt, akivel csókolózott, vagy mással próbált meg kalandot kialakítani), de ezek a dolgok kiderültek. Dolgozunk a házasságunkon, de félek, sosem lesz már olyan, mint valaha.
2014. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi még csak 9 év :) 27 évesek vagyunk mindketten.1 éve házasok.6 év együttélés.1 lányunk van,aki jelenleg 2 éves,és 12 hetes terhes vagyok. Boldogok vagyunk.
2014. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

6-os!


Hogy te mekkora egy görény vagy!!!!

Szánalmas az is, hogy valaki a saját szellemi és érzelmi toprongyosságát azzal próbálja legalizálni, hogy azt harsogja, hogy mindenki ezt csinálja.


Hát csak annyit tudok erre mondani, hogy élnek még ezen a földön gerinces és egyenes emberek. Inkább rájuk kéne hallgatni.

2014. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

6-os , jobb ha tudod, csak mert te egy gerinctelen alak vagy, attól még nem mindenki az, és nem mindenki csalja meg a házastársát...


Rám is szoktak csodálkozni hogy 4 év után sem csalom meg a férjemet, mivel nő vagyok és azok biztos mind csalnak....persze hogyne....


Mások biztos jobban tudják....


Ha ekkora médium vagy, hogy belelátsz mások kapcsolatába, hogy persze biztos volt megcsalás csak nem tud róla az illető... akkor amúgy miért nem vagy pl lottómilliomos? Ha ennyire látsz olyan dolgokat amiknek nem vagy a részese....


Csak sajnálni tudom a társadat, hogy nem volt képes gerinces embert választani.

2014. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

18 éve hűséges,szeretetteljes párkapcsolatban élek!

És a férjem 11 évvel fiatalabb nálam! :)

2014. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!