Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Helyre lehet ezek után hozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet ezek után hozni a házasságunkat? Hogyan?

Figyelt kérdés

A férjemmel 12 éve vagyunk együtt, 6 éve vagyunk házasok.

A problémák az utóbbi 2 évben kezdődtek, már alig szólunk egymáshoz, de akkor is csak veszekedés és üvöltözés a vége.

A kapcsolatunk alatt egyszer megütött és nemrég elég erőszakos volt velem.

Időről időre eltűnik és ilyenkor szórakozik, bulizik. Olyan, mint amikor megismertem (folyton bulizott, ivott, drogozott, élte a gondtalan életét)...

Hogy hozzuk helyre a kapcsolatunkat?

Van egy 3 éves kislányunk és nem akarom, hogy egy háborús övezetben nőjön fel és csak ezt lássa.


(Én 27 éves vagyok, a férjem 39 éves)


2014. máj. 17. 17:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Ezt már sehogy.
2014. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Miért ne lehetne?


Ráadásul régen sosem volt ilyen, rengeteg időt töltöttünk együtt, mindent megbeszéltünk (de azért nem fojtottuk meg egymást a szeretetünkkel), mondhatni tökéletes volt a kapcsolatunk.

Aztán egyre jobban megváltozott, mintha kicserélték volna.

2014. máj. 17. 17:11
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
"Olyan, mint amikor megismertem (folyton bulizott, ivott, drogozott, élte a gondtalan életét)..." miért is vagy meglepődve?
2014. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező a kérdésenek ellent mondasz a kommeteddel!
2014. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Piás, drogos, minta kapcsolat. Én ezeket így együtt nem értem.
2014. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
piás,drogos,gyógyszerfüggő sosem változik max rövidebb-hosszabb időre hagy fel vele aztán egy probléma után újra előjön.Ezt mint anya egy gyereknek sem kívánnám.
2014. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, eléggé úgy tűnik, hogy a férjed tesz erre az egészre. Egyedül nem lehet megmenteni egy házasságot - bár én ezt már annak sem nevezném, lényegében közötök nincs egymáshoz.
2014. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
11%
2 Mert már réges rég lehiggadt volna, ha olyan nő lennél aki meleg otthont tudott volna biztosítani a családjának.
2014. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunk előtt volt bulizós (és az utóbbi másfél-2 évben), aztán mikor megismerkedtünk, ritkultak az olyan bulik, ahol teljesen kiütötte magát és az egész kapcsolatunk alatt nem volt semmi hatalmas gond, amit nem tudtunk volna együtt megoldani.

Ha akkor is ilyen lett volna, egyértelmű, hogy nem mentem volna hozzá és nem is lenne gyerekünk.

2014. máj. 17. 17:19
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Kutyából nem lesz szalonna!
2014. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!