Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan hozzuk helyre a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzuk helyre a házasságunkat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem már mindent megpróbáltu.k mindketten, de mégsem megy. Három fiunk van 2,5 év alatt születtek. A harmadik becsúszott, 11 hónap van közöttük, nagyon nehéz volt 3picivel. Jó apa, imádja a fiúkat, sokat segített, neki meló mellett ugyanúgy idegörlő volt mint nekem. A lényeg hogy úgy érzem kizárólag szülővé váltunk, eltávolodtunk egymástól. A1 éve, a legkisebb 2 éves korábban, mkor a bölcsit kezdte jöttünk rá,hogy ez így nem mehet tovább... Elkezdtünk eljárkálni együtt, külön, barátokkal is lettek programjaink, én újra sportolok, csinosan öltözök stb. Ezektől vártuk a változást, mégsem jött. Mit tehetnénk még? Válás szóba sem jöhet, szeretnénk megoldani

2013. nov. 27. 08:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásokért, a telefon átka
2013. nov. 27. 08:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

beszélgessetek :-)

pl h milyen volt régen

a változáshoz idő is kell

legyél bújósabb lepd meg apróságokkal

pl egy sms, a zsebébe dugott apró üzenet,

menjetek el kettesben 1-2 napra ha megoldható

és a szex !

ez fontos lepd meg olyan dolgokkal akiket esetleg mindig szeretett volna kipróbálni de eddig nem akartad

csábítsd el :-)

2013. nov. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Szeretet-empátia-logika, és mindez sok sok kommunikációval fűszerezve. Beszálgessetek sokat, próbáljátok a másik szemével nézni a dolgokat, de elsősorban azt vizsgáljátok meg, hogy ti, önmagatokban bolgodok vagytok-e. Azzal, amik vagytok....mert ha nem, először a belső dolgaitokat kell tisztáíni, csak utánna jön a párkapcsolat.
2013. nov. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Önismereti munkát javasolok nektek. Próbáljatok erről olvasni, eljárni csoportba, esetleg (pár)terápiára.
2013. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ahogy olvasom, olyan mintha én lennék az apuka akiről írsz, de nekem csak két gyermekem van. Teljesen ugyanez a problémánk.

Majd visszanézek, hogy miket írnak neked, hátha megváltozik a mi kapcsolatunk is.

Annyit hozzátennék, hogy véleményem szerint ez kétemberes dolog. Nekem is vannak hibáim, de amíg a másik nem látja be, hogy ő is résztvevő fél addig hiába kedveskedek neki bármivel. A szexről ne is beszéljünk. Az is kétemberes.... Sokan jönnek azzal, hogy tartsak szeretőt. De én szeretem a feleségem, és szerintem ő is engem. El sem akarom képzelni neki miket tanácsolnak a barátnői....

2013. nov. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem akarsz elválni egyértelmű, hogy szereted Őt.

Néha a körülmények megtudnak szomorítani, de ezek alapján látom, hogy fantasztikus család vagytok, és szerintem ne fogadd el, hogy gond van veletek.Igen is örülj, légy boldog mert együtt vagytok... A szerelem újra felgerjed főleg, ha egy anya képes a változásra, hogy ismét csinos legyen a férjének...minden elismerésem....

2013. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni!

Ez szerintem többet ér/érhet, minthogy valaki újra csinosan öltözködik, vagy megiszik egy üveg bort a barátokkal. Persze ezek is fontosak, de ami a legfontosabb, hogy újra közel kerüljetek egymáshoz érzelmileg, mint férfi és nő. Oké, nyilván most is szeretitek egymást, ezt nem vitatom, de mikor volt utoljára egy jó kis összebújós estétek, amikor csak meséltetek egymásnak? (lehetőleg gyerektéma mentesen)


Esetleg megpróbálkozhattok egy közös hobbival, valami új dolgot együtt megtanulni,nincs is jobb mint együtt nevetni a kezdeti bénázásokon :) (persze csak akkor, ha egyikőtök se az a kioktató típus). Vagy sportoljatok együtt. Értem ez alatt, hogy tényleg együtt, ne pedig egymás mellett. Tenisz, tollas, squash, bowling... biliárt ;-)


Sok sikert!

2013. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, amikor mi szülővé váltunk, közelebb kerültünk egymáshoz: közös felelősség, sokkal több közös döntés, kevesebb külön program...

Én akkor láttam tán a legszebbnek a feleséget, amikor reggel fél 6 kor álmosan, mezítláb vajas kenyeret kent a lányunknak uzsonnára.

2013. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!