Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Manapság szokás az egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság szokás az egyetem alatt házasodni?

Figyelt kérdés
A párommal 6 éve vagyunk együtt, neki állandó munkahelye van egy gyárban, én pedig most vagyok harmadéves egy tanítói egyetemen. Régóta fontolgatjuk az esküvő témát, nagyon szeretnénk összeházasodni, 6 év után egy újabb szintre emelni a kapcsolatunkat :) A nagyszüleimtől örököltem egy házat, azt szeretnénk felújítani, és ott élni majd :) A baráti társaságunkban nem nagyon volt még rá példa,hogy az összeházasodjanak az egyetem alatt, így nem tudom mennyire szokás ez mostanság és erre szeretnék választ kapni.. :)Előre is köszönöm

2014. máj. 20. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem egy ilyen ismerősöm van, azzal meg ne foglalkozzatok, hogy ki mit mondd, ha titeket ez tesz boldoggá.

Sok boldogságot!

2014. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ma már akkor szokás, amikor a kapcsolat eljutott arra a szintre, nincs köze egyetemhez, életkorhoz, stb. Nekem pl. nem érettségi után jött az egyetem, hanem most, tíz évre rá, eddig dolgoztam. Mi tehát úgymond egyetem alatt házasodtunk :) mert most jött el az ideje. Ahogy babánk is van már, pedig még egy év, mire diplomázom :) szerintem nem úgy érdemes élni az életet, hogy mi a szokás, hanem úgy, hogy nektek mi a jó :) azt teszem, ami boldoggá tesz. Amikor dolgozni akartam, dolgoztam, amikor tanulni, akkor pedig tanulok. :) Mert az én életem így alakult, másé meg máshogy :) lazíts és élvezd az életet! :) :) :)
2014. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kedves válaszokat! :)
2014. máj. 20. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én senkit sem ismerek, ettől persze lehet.
2014. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez inkább függ a vidék-város dologtól, és hogy a pár hogy éli meg az egyetemi éveket.


Régen azért házasodtak egyetem alatt az emberek (80-as években), mert akkor is volt diplomás GYED, így egyetem alatt letudta a gyereket is, és utána meg már élt, dolgozott.

2014. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vidéki egyetemre járók és nem ismerek senkit aki házas lenne.Mondjuk alapból senkit sem ismerek aki 25 alatt házasodott volna.
2014. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagyok, sok olyan ismerősöm van innen, aki már házas. A többség nem, de nem fura és egyedi, aki igen.

(Egyébként Pest melletti egyetem)

2014. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!