Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél/szólnál ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél/szólnál ha a vőlegényednek lenne másik skype/facebook ahol idegen nőkkel beszélget? /táv kapcsolat/

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 15:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

Igen szólnék neki, és igenis lefújnám az ez eljegyzést, hozzávágnám a sz*ros gyűrűjét.

Ha másik facebook-ja vagy skype-ja van az okkal van úgy. Téged oda nem akar, tehát van egy másik élete is.


Kérdésem : osztoszkodni akarsz rajta vagy sem? :)


Másrészt : én is voltam távkapcsolatban ahol akkori párom csinált facebookot magának (nekem nem volt de szólt hogy csinált magának újat, mert ő is deaktiválta és stb), meg mikor kapott új munkahelyi skype címet azt is megosztotta velem.

Szóval ha akarná szólna, de nem szólt, te rájöttél, ezt el*szta...


Az ilyet először kérdőre vonni majd dobni kell.

2014. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Az a leglényegesebb, hogy miről beszélnek. Azért durva, hogy sokan egyből kidobnák a párjukat..Az én párom is beszélget nőkkel, és? Nekem is vannak férfi ismerőseim, akikkel beszélgetek. Most egy utolsó aljas, hűtlen nő vagyok, akit azonnal dobni kell? Azért mert kapcsolatban vagyok, nem szűnik meg a világ, ugyan úgy tartom a kapcsolatot a ismerőseimmel, akár férfi, akár nő. Legyen már egy kis önbizalmatok..
2014. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
Igen, de a kérdező párja egyáltalán nem mondta ezt a kérdezőnek, ezért is lehet vaj a fején!
2014. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Itt nem az a probléma Kedves Utolsó Válaszoló, hogy másokkal beszélget, hanem csinált magának másik fbookot és skypeot ezt gondolom egy férfi okkal teszi. Az expasim bukott így meg nálam, ahogy a fbookra begépeltem a nevét kijött még egy oldal ... utána megtaláltam még vagy 4 társkereső oldalon ... erre nem nagyon van magyarázat, ha van egy fix kapcsolata. Ja és közben engem zrikált éjjel-nappal a féltékenykedésével. Komoly baja van az ilyen embernek.
2014. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

1. Nem lenne vőlegényem távkapcsolatban - az nem kapcsolat és nem jegyesség...

2. Nem lennék "kapcsolatban" olyan férfival, aki nyíltan több nőnek is csapja a szelet mellettem.

2014. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%

# 12/15

Gondolom Te olyan nő vagy aki pasibarátokat is tart...

Ezzel sok embernek nincsen baja,de kb a fele meg elviseli.

Amúgy meg lehetne boncolgatni a témát,de férfi és nő közt nincs barátság...Vagy több van,vagy kevesebb.És akik azt mondják hogy van ,nos azok nem férfiak hanem lányok,nők koncsiták :) Én kevés olyan emberrel találkoztam aki fel is vállalná egy nővel való barátságát,mert egy részt ez elég cinkesen hangzik,másrészt ezt kevés nő tudja elviselni,mert folyamatosan csak a konkurenciát látják benne,meg hát a csajok amúgy is szeretnek háborúzni,még ha nincs is rá ok,szóval magyarán sokan válogatunk,általában már kizáró ok is lehet ha van legjobb barátja akivel el megy ide oda ,bulizni meg stb....Erre lehet jönni nekem azzal hogy bizalmatlan vagyok....Nos Én nem vagyok bizalmatlan,csak tudom hogy minden nőt meg lehet szerezni,bár ennek mindig meg van a maga ideje és helye.

2014. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnék róla, hogy van neki másik is, csak kiderülne valahogy, akkor azonnal lapát... Nem érdekelne, hogy kivel mit beszélget. Voltam már ilyen helyzetben, akkor nem tettem meg azonnal, a végeredmény az volt, hogy folyamatosan hülyének nézett. Most már nem várnám meg a 2. komolyabb átverést.
2014. máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!