Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megbocsátanátok a férjeteknek...

Megbocsátanátok a férjeteknek ha kiderül hogy megcsalt? Persze igy pici babával!

Figyelt kérdés
Én vagyok a "Véleményetek kérném"kérdés kiirója.
2009. júl. 10. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Én mr sokszor megbocsátottam neki,még terhessen is,mert szeretem.De abba már nem bízok,hogy soha többet nem fog ilyet csinálni,szóval ez már a te részed,hogy hiszel e neki a továbbiakban vagy sem.

33+4napos kismama

2009. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

te írtad, hogy sms-zik a kolléganőjével, meg vele beszéli meg a dolgokat? Jól emlékszem?


most az derült ki, hogy megcsal?? :((

2009. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én sosem tudnám megbocsájtani,ha megcsalna.Nem csak terhesen de sehogyan sem.Én is nagyon szeretem a párom,de akár hányszor ránéznék az jutna eszembe,hogy mit tett,főleg úgy hogy a picur a hasamban.De nem vagyunk egyformák.Minden jót neked.35hetes és 3 napos km.
2009. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Sosem bocsátanám meg neki és az volt az utolsó nap, hogy egy fedél alatt voltunk . . .
2009. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból azt mondom, hogy nem! De ez olyan sok mindentől függ...

Szerelmes vagyok a páromba és egy világ dőlne össze bennem, ha megcsalna (akár terhes vagyok akár nem) és első felindulásomban biztosan elzavarnám. Viszont ha utána teperne, nem biztos, hogy nem fogadnám vissza. Csak az a kérdés, mennyire tudnék benne újra bízni?

Ezeket sajnos mind neked kell eldönteni és nyilván minden az adott helyzettől és az ő viselkedésétől függ.

Amúgy ez csak egy feltevés? Remélem meg tudjátok beszélni a dolgokat!

2009. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám megbocsájtani,terhesen talán még inkább nem. Nagyon összetörne,azonnal elzavarnám és még büntetném is ahol tudom. De a cafkának is valószinű elmondanám a véleményem aki lelki ismeret nélkül összeszűri a levet egy kismama férjével. Fel a fejjel a fiad legyen a legfontosabb! (32 hetes)
2009. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Beszéltél vele?Bevallotta?
2009. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy megbocsájtanám neki,de el nem felejteném soha.Örök nyom maradna,amit később a Pici is érezne,ha egyáltalán kibírjátok ezek után addig.Ha különmentek,még van esélyed a boldogságra,mellette csak az időd vesztegeted.Hidd el,a fiadnak sem lesz jó.
2009. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltem vele.Majd ma este és talán kiderül az igazság mert annyira rossz ez a kétely!!!Apu meghalt anyuék meg épphogy megélnek igy rá nem igen számithatok.Esküdözik hogy nem történt semmi.Az a jó ha sokáig nyaggatom akkor megtörik,remélem most is.A csajt felhivtam és elmondtam mindennek hogy egy nős férfival...Persze ő is azt mondja nem történt semmi csak beszélgetni akart mert lelki problémái vannak.De nekem nem beszél róla.Leány azt is mondta hogy ha akarom találkozhatunk és elmondja hogy a férjem miket mondott neki.Szerintetek?
2009. júl. 10. 18:13
 10/17 anonim ***** válasza:
Miert mi tortent azota miota ma mar egyszer kiirtal ide?Irj mar valamit mit mondott mi lesz?
2009. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!