Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gimi után férjhez menni? 17/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimi után férjhez menni? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

11.-es vagyok egy gimnáziumban, és 4 éve van barátom. Ő már dolgozik. Nagyon szeretnénk a kapcsolatunkat egy újabb szintre emelni és összeházasodni majd :)Egyetemre nem szívesen mennék, de eddig úgy voltam vele,hogy a gimi után muszáj lesz. Viszont most,hogy a barátommal ennyire komolya fordult a kapcsolatunk, nem tudom melyik lenne a helyes döntés, férjhez menni a gimi után vagy menni tovább egyetemre. Szívem szerint az elsőt választanám.. :) Csak így egy érettségivel nem tudom hova vennének fel dolgozni... Ha viszont az egyetemet választom, nagyon távolra kerülök a barátomtól,csak hétvégén tudnánk találkozni az elkövetkezendő 4-5 évben,és így a házasság jó sokat váratna magára.. :/



2014. máj. 28. 11:52
1 2 3 4 5
 1/44 Őszödi Ferenc ***** válasza:
90%
3 gyerekkel, elvált anyukaként, minimálbérért gürcölve is ilyen hepike leszel, vagy addigra benő a fejed lágya?
2014. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
92%
Ugye tudod, hogy férjes asszonyokat is felvesznek egyetemre? Nyáron házasodjatok meg, ősszel folytasd az egyetemet. Nem értem miért zárja ki egymást a kettő.
2014. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Azért mert akkor nem tudnánk együtt élni. őt ide köti a munkahelye, engem meg jó messzire az egyetem...
2014. máj. 28. 12:00
 4/44 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon fital vagy meg.Gyakorlatilag egy pasi volt eddig az eletedbe.Az ilyen tini szerelmek sajnos a 99% ban veget ernek elobb vagy utobb.Nem rosszbol irom de menj es tanulj szerezz munkat legy fuggetlen.Ha most meghazasodsz majd jonnek a gyerekek akkor mindig fuggeni fogsz a ferjedtol megy nem tudsz majd megallni a sajat labadon.Ha szeretitek egymast akkor 5 ev mulva is lehet hazasodni.
2014. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
85%
Menj esti vagy levelező tagozatra egyetemre
2014. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem felnőttként kéne egy kicsit élned. Amikor már szabad vagy, nem anyuciék zsebpénze a jövedelmed.


Az "élned" alatt pedig azt értem, amit minden embernek javasolnék: egyedül élni, megismerni önmagad. Egyedül csinálni dolgokat.

2014. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
84%
szia!Én ugyan nem mentem hozzá az első szerelmemhez rögtön a gimi után, hanem még vártunk 7 évet. Befejeztem a sulit, munkát szereztem stb....de még most is azt mondom, hogy életem legnagyobb hülyesége volt hozzámenni az elsőhöz..
2014. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Jelenleg úgy érzem,hogy nem nagyon szeretnék egyedül élni :) Mindennap találkoztunk eddig a barátommal, szinte már együtt élünk, együtt kelünk,fekszünk, ha elmennék az egyetemre, őt meg itt hagynám, minden megváltozna.. :(
2014. máj. 28. 12:06
 9/44 anonim ***** válasza:
90%

17 évesen szerintem se ugorj bele egy házasságba. Elhiszem én neked, hogy szép a szerelem, de együttélés és a szürke hétköznapok után nem lesz minden ekkora boldogság. Majd ő is meg te is rájöttök, hogy nem éltetek, lehetőségeket hagytatok ki, aztán már van minimum egy gyerek, aki miatt nem lehetsz többé gondtalan fiatal.

Újabb szintben még nem gondolkoznék. Olvasgass itt még pár hétig, aztán meglátod, miért írja ezt mindenki, amit én is.

2014. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim válasza:
55%

Szia!


Miért sietsz ennyire? A házasság csak egy papír, ha eddig is szeretettétek egymást mitől lesz több a kapcsolatotok?

Egy érettségivel tudod mit kezdhetsz? Körülbelül annyit, hogy a legaljasabb, legkimerítőbb munkákra jelentkezhetsz..

Manapság annyi módja van a kommunikációnak, nem hiszem, hogy attól, hogy te egy másik városba költözöl ne tudnátok minden nap beszélgetni.

Ebből tudod mi is lehet? Egész életedben egy eltartott leszel, semmi megbecsültséggel..

2014. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!