Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy távkapcsolatban nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy távkapcsolatban nincs bizalom, mi lesz a vége?

Figyelt kérdés
párommal évek óta együtt élünk, megvagyunk. viszont kapott egy nagyon jó külföldi állást. pár napja utazott el, csak kb havonta, vagy két hetente találkozunk majd. de csak pár hónapról van szó, így kibirható is lenne. na de a bizalom sajnos nincs meg. még a kapcsolatunk elején másképp álltam hozzá (nem konkrét megcsalás), de megbántam a dolgaimat ő megbocsátott, így azóta is szeretjük egymást. viszont azóta sem bízik bennem. így mi lesz velünk? kíváncsi vagyok a tapasztalatokra és a véleményekre.. előre is köszi. 27/N
2011. febr. 21. 15:39
 1/5 Bretso ***** válasza:
Bizalom nélkül nemcsak a távkapcsolat megy tönkre/lesz vége, hanem a normális is.
2011. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen pontosan...egy kapcsolat alapja a bizalom,a hűség,az őszinteség...szerintem :) Ha ezek hiányoznak,nem nagyon fog működni ez :S De lehet ő nem bizik benned,és mindig féltékenykedni fog,az a helyzet gondolj bele,hogy birni fogod e!? Ha igen,akkor semmi baj nem lesz :)
2011. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Őszinte leszek, és borzalmas távkapcsolatban élni!!!!

Szörnyű

Nekünk ez a 3.hónap, és még babát is várok most vagyok 8hetes és nagyon érzékeny vagyok alapjáraton is, a terhesség meg megtöbbszörözte ezt az érzést..

Együtt tudok veled érezni..

Mi is havonta egyszer találkozunk 2napra kb..

Át kell gondolni hogy megér e ennyit a kapcsolatotok, de szerintem nem lesz probléma!

2011. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy az a bizonyos dolog, ami a kapcsolatotok elején történt, nem ismétlődik meg többet részedről és különben is, az még az elején volt, azóta nagyon megszeretetted. És kérd tőle is azt, hogy bármi is történjék, mindig őszinte lesz hozzád. Ezt ígérjétek meg egymásnak és szerintem nem lesz baj, különben is, gondolom, ez csak egy átmeneti időszak lesz.
2011. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bizalom nélkül semmilyen kapcsolat nincsen,. ez az emberi kapcsolatok alapja.
2011. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!