Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti hogy szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti hogy szoktátok meg, hogy a férjetek nem a "szavak embere"?

Figyelt kérdés

Van egy párom, nagyon szeretem, úgy érzem ő is engem, jól megvagyunk. Összeillünk, sokat nevetünk, eljárkálunk, tehát el tudom vele képzelni a folytatást minden gond nélkül.

Azonban ő nem az a fajta, aki könnyen fejezi ki szavakkal az érzéseit. Nem bókol, nem udvarol, nem mondja soha hogy szép vagyok, vagy jól áll valami, tehát abszolút semmi ilyesmit nem mond, ami nekem borzasztóan hiányzik, mivel nincs túl sok önbizalmam, néha pedig arra gondolok, lehet nem is tetszem neki, csak beéri velem.

A másik gond, hogy egyébként a neten nincsenek ilyen gondjai, így a régi jelöltjei képei alá írt, hogy mennyire gyönyörűek stb. Nekem ez a fajta visszajelzés tőle nagyon hiányzik. Más férfiaktól megkapom az utcán, vagy ismerősöktől szóban, csak az a gond, nekem inkább az lenne a fontosabb, hogy a páromnak tetszek.

Más hogy tudott ezzel megbékélni?

Nem akkora a gond, hogy emiatt szakítani kéne, csak engem elbizonytalanít ez az egész, és az őrületbe kergetem magam azzal, hogy azok a lányok, akiknek írogatott, jobban kellenének neki, mint én, csak valahogy ez jött össze, és már belenyugodott hogy ez maradt.


2014. jún. 7. 07:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Háááááááááát én meggondolnám hogyan tovább! Talán úgy gondolja, hogy te úgy is megvagy neki minek teperjen. Nem jó ómen, hogy neten ahol nem lehet tudni ki ő, nem kell felvállalni semmit amit leír, már gáz. Ez nem szavak embere, hanem egyszerűen nem bírja felvállalni magát szemtől szembe
2014. jún. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok feleség, de még csak nő sem, de amikor a párom látványosan változtat magán valamit, akkor nem bírom ki szól nélkül, hogy ne dicsérjem meg. Próbáld meg Te is ezt, ha még ez se hoz ki belőle valami reakciót...akkor lehet, baj lesz később. :(
2014. jún. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Sajna ez is elég sanszos: "azok a lányok, akiknek írogatott, jobban kellenének neki, mint én, csak valahogy ez jött össze, és már belenyugodott hogy ez maradt."


De amúgy ne kösd vele össze az éltedet, ha ennyire eltér a világotok. Két hallgatag megvan egymással, két kommunikáló is, de vegyesen nagyon problémás tud lenni.

2014. jún. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Még az elején vagy, most még úgy érzed hogy el fogod tudni ezt viselni. De ez nagyon fog hiányozni ahogy telik az idő, és szakítani akarsz majd. A leírásod alapján nem illetek össze. Amúgy arra nem gondoltál hogy lehet hogy csak feléd nem fejezi ki szavakkal az érzéseit? Ha a facebookon bókol az előző nőinek akkor tuti hogy ők kaptak szavakban is tőle bókokat, mikor jártak.
2014. jún. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Nekem egy párkapcsolatom tönkrement emiatt, és szerintem ha nem mondod el neki ezeket, szépen lassan a ti kapcsolatok is tönkre fog menni.

Pedig én is nagyon szerettem páromat, nagyon jól elvoltunk, de betelt a pohár amikor a barátai előtt szégyellt, amikor félreérthető üzeneteket kapott vagy épp küldött... Szépen lassan elegem lett ebből, mondjuk előtte meg is említettem neki, szerettem volna ha tudja mi bánt és hátha találunk egy arany középutat. Nem lett ilyen...

2014. jún. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

" A szokatlanul meg nem fogalmazott, sugalmazott szóhalmazok

óvatlan percekben megóvják, ami belül vagyok

elég nagyok a hegyek, dombok mégis erdőnyi lombok

szakadnak le, ha meghallják azt amit mondok"


"mert a hangsúly itt a hang súlyán van, a szavak tömegén

ahogy a belső hangokból is felismerjük egymást te meg én

a világ tetején, hegycsúcsok fagyott tehéntején

leértékelt, egyéntelen személyek tenyészetén"


"Volt egy srác, úgy hívták Charles, ez volt a Charles poeticája

Nem volt szája, csak egy szobája, és szódás a szakmája,

szoktatott haszonállatként került a szokás hatalmába

száj híján az örök hallgatása volt csak garantálva"


" determinálva volt, de terminálba ért mint Navorsky

aki hajláktalan, mégis melléülsz és neki pakolsz ki

Dolgozhatott, ennyi volt a szódás szabadsága

meg, hogy gyerekként egy hétig élt Kazahsztánban kanasztázva"


"Nem kérdezett és nem érdeklődött senki felé

ja és fordítva is: nem érdeklődött senki felé

Nem kérdezte, mi miért van, hogy miből lett a materiál

ahol ma Teri áll és Feri ül, akivel kiabál"


"kritikán aluli volt, amilyen artikulálatlanul élt

nem mondta ki a hangot, a szót, az igent, a nemet, a zenét

se a belső hangok dübörgését nem tette szóvá

és így vált az élete egy lassú decrescendová."


"Tudom, hogy te vagy Charles aki csak vársz, sehova érsz

Tudom, te vagy Charles aki vársz, de sokat érsz "

2014. jún. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
65%
Nehogy szakíts! még ne! Akik előttem azt mondták nem illetek össze, biztos nagyon ismernek titeket, szerintem ezt nektek kell tudni. Egy kapcsolat alapja a bizalom! Ha úgy érzed szeret tényleg, akkor beszéld ezt meg vele, mégis csak pasi, mit várunk tőle?! sajnos nem tudnak olvasni a gondolatainkban, így nekik is sokkal könnyebb ha elmondjuk, vagy célzunk rá hogy mire vágyunk :) Sok szerencsét, és ne keseredj el!
2014. jún. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezt mondjuk vele kéne közölnöd, mert te sem vagy ám különb, nézz csak magadba! Egy anonim fórumra simán kiírtad a problémádat, ahelyett, hogy vele beszélted volna meg, a személyes kommunikáció nem igen megy egyikőtöknek sem.
2014. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem jöttem össze olyan emberrel, aki nem a szavak embere. Ilyen egyszerű. Ezt valaki vagy az elejétől elfogadja, tud élni vele, valaki pedig nem.


Te el tudod fogadni? Megvagy enélkül?


Én nem. Következésképp nem ilyen embert választottam páromul.

2014. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Háhá, pont ilyen a férjem! :D Mármint a leírásod első fele igaz rá.

Soha nem udvarolt, bókolt..semmi. Mára már megszoktam, hogy ő egyszerűen ilyen és kész. Ettől függetlenül imád, úgy ahogy vagyok. Viszont más nőknek sem bókol soha! Sem élőben, sem a neten...sehol!

Nekem is visszatetsző lenne így a dolog...fogalmam sincs, hogy ha nekik tud bókolni...neked miért nem.....

2014. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!