Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Horgász feleségek szoktatok...

Horgász feleségek szoktatok halat pucolni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 13:42
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
51%
Nem. Aki fogta, pucolja is! :-)
2014. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A férjem pucolja.
2014. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első, akkor ugye te nem is eszed meg a halat? "Aki fogta, egye is".


Kérdező: anya, és még mama is rendszeresen pucolták a halat. Egyszer apa valami 60 törpét hozott és éjjel 1-ig csinálták (anya, mama, apa meg papa) :D Én meg vittem nekik a szendvicseket, meg a bort-sört-kávét - még kicsi voltam a pucoláshoz.


A barátom nem horgászik, de ha megkérne, segítenék neki, persze.

2014. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Az annak a reszortja, aki fogta. Legalábbis nálunk.
2014. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Shai-Hulud ***** válasza:

"Kedves első, akkor ugye te nem is eszed meg a halat? "Aki fogta, egye is""

Kedves harmadik, dehogynem. Én megfőzöm/megsütöm. "Aki főzte, egye is"

:-D

2014. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a férjem reszortja, én ebbe nem szólok bele...:)

Viszont elmosogatok az " esemény " után, mikor hol a kád, mosogató, mindenhol jut a csempére is egy kis pikkely, a deszkák, a tálak, a kések és hadd ne soroljam.

És boldogan megsütöm, megfőzöm a zsákmányt bármilyen óhaj szerint, akár a magunk örömére, akár vendégekről legyen szó, akár 20-25 főig is.

Utána és és takarítok el, így nem hiszem, hogy szégyenkeznem kellene amiatt, hogy nem pucolom meg a halat.

De látni láttam már éppen eleget, ha rávinne a szükség, szerintem meg tudnám tenni, csak ne nekem kelljen fejbecsapni.

2014. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nálunk a feleségem legalább annyit fog, mint én (én mondjuk "horgászférj" vagyok egy horgászcsaládban), de a halat csak én pucolom, akárki is fogja. Azért az is hozzá tartozik a dologhoz, hogy csak annyit tartunk meg, amennyit belátható, rövid időn belül el is fogyasztunk.
2014. máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, én nem is szeretem a halat, szóval még megfőzni sem vagyok hajlandó.. :D Az egészet a férjem szokta megoldani.
2014. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!