Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek ma kezdődik a foci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek ma kezdődik a foci VB, hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 14:57
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
98%
Kivettem szabadságot, nyaralni megyek görögországba a barátnőimmel és haverjaimmal. :) Addig ő nézze csak a meccset, hagytam behűtve sört, és közösen főztünk előre.
2014. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
97%
Én jól bírom, mert én is szeretem nézni! :)
2014. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
96%

Két dolog nyilván fel sem merült benned:

1. van olyan feleség, aki szereti a focit

2. van olyan férj, aki egyáltalán nem

2014. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
93%
nincs tv-nk és nem nézi a férjem a focit :)
2014. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
84%
Egyikünk se szereti a focit, úgyhogy köszi a kérdésed, prímán bírom :D anyának viszont nem könnyű :D
2014. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
93%
barátom utálja a focit, tévénk sincs. én a vb-t, eb-t általában követem, mert ilyenkor minden akörül forog, jó képben lenni. meg nemzeteknek szurkolni azért könnyű, azt el tudom dönteni, hogy a hollandokat vagy az ugandaiakat szeretem jobban, de pl. reál madrid meg liverpool semmit nem mondanak :D szóval valószínűleg barátnőimmel vagy nagyobb haveri társasággal a városi pubokban fogom követni, miközben barátom otthon kockul :D
2014. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Én félek, mert mindig az van hogy megy a haverjaival kocsmázni egy fontosabb meccsnél, meg ha meccs van nem lehet hozzászólni. Itthon soha nem iszik de most vett 2 karton sört otthonra...
2014. jún. 12. 15:03
 8/51 anonim ***** válasza:
92%
Lazán, ugyanis nem szereti a focit! :)
2014. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
93%
Nincs tv-nk. És a párom nem fociőrült. Max ha a haverok hívják egy vetítésre akkor fogja nézni. De egyenlőre nem kapott ilyen ajánlatot.
2014. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
80%

Még nem vagyok feleség (2 hónap múlva leszek az), csak együtt lakunk, de engem nem zavar, ha majd nézi. Neki is kell egy kis kikapcsolódás, nem szoktuk megfojtani a másikat.:)

Annyira ezeket a dolgokat amúgy sem viszi túlzásba, hogy engem zavarjon, mindig tudunk időt szakítani9 egymásra.:)

2014. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!