Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek ma kezdődik a foci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek ma kezdődik a foci VB, hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 14:57
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Hű, alig várom az esti meccset :D Igazából én imádom a foci vb-t, olyan hangulata van az egésznek és itt tényleg csak a legjobbak játszanak amitől nagyon izgalmas meccsek szoktak lenni. Gundel-Takács Gábor pedig remélem gyakran lesz kommentátor, mert ő a kedvencem. ^^

Szóval kérdésedre válaszolva: én nagyon is jól bírom a foci VB-t :D

25/N

2014. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Simán. Én val.szeg több meccset fogok nézni mint ő :)
2014. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
91%
Feszült figyelem, legyen sör a hűtőben és hiába szólok hozzá semmit nem hall. Annyira édes, mint egy gyerek, olyan lelkes. :)
2014. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsére a párom sem szereti a focit.
2014. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
0%

Állatira jól, mert szerencsére a férjem intellektuális alkat, mint én, és egyáltalán nem kedveli a focit.


A németeknél élnünk, ahol a foci nem olyan szinten van, mint Alcsútdobozon, úgyhogy max. halljuk a nyitott ablakoknál egyszer-egyszer a német himnuszt és az időnkénti ordítozást, ha gólt lőnek vagy kapnak. Ennyi. :)

2014. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
95%

35-ös: te nem nagyon lehetsz agyilag a toppon, ha szerinted aki szereti a focit, nem lehet "intellektuális alkat".


Németországba is vitted azt a szűk látókörödet.

2014. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
36: jó látni, h vki helyettem is beszólt a 35ösnek. Pont gépelni készültem én is számára, pedig én aztán utálom a focit. :D
2014. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a MINŐSÉGI focit. EB-t, VB-t mindig megnézem. Van, hogy jobban szurkolok, mint egy férfi :D
2014. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
A férjem történész és imádja a focit, régen maga is focizott. Lehet, hogy akkor ő sem "intellektuális" fajta? Én is szeretem nézni, én jogász vagyok. Akkor én sem? 35-ös jó nagy hülyeséget írtál.
2014. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%

Nézi a férjed a vb-t? Ráaádásul kivetítős helyeken, nem is csak otthon? És két egész karton sört vett otthonra? Aztamindenit, milyen egy gusztustalan, alkoholista tróger! :D


Kérdező, ezt ugye te sem gondolod komolyan? Mégis mi ezzel a baj? Miért zavar, hogy nézi? Mert nem neked gügyög a kanapén, és nem veled néz valami romantikus baromságot, hanem azt nézi, ami őt érdekli? És miért baj, hogy megiszik pár sört? Nem takonyrészegre issza magát minden nap... Az meg, hogy "elrángat" az ordibálós meccsnézésre, hagyjuk már... felnőtt nő vagy, ha nem akarsz, nem mész, ennyi. Vagy nektek folyton egymás nyakában kell lógni? (Vagy inkább neked az övében...?)


Négyévente egyszer van vb, ha az eb-t is nézi, akkor is csak kétévente kell ezt kibírnod. Annyira nehéz? Foglald el magad, olvass, netezz, tévézz a másik szobában, lakkozd ki a körmeidet, barátnőzz stb. Nehogymár ennyire sivár legyen az életed, hogy naponta pár napot nem tudod magad elfoglalni a férjed nélkül. Kicsit lazábban is vehetnéd a dolgot.


Válaszként: köszi, jól bírom, alig várom, hogy elinduljunk együtt a kivetítős kocsmába hallgatni az ordibálást, és meginni 1-2 sört szurkolás közben :)

N26

2014. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!