Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a nők, akiknek a férje/pá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akiknek a férje/párja minimálisat vagy egyáltalán semmit sem vállal a háztartási feladatok közül, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

A lakótársam egy fiú, én lány vagyok. Havi egyszer ő mosogat, és kb. istenként kell érte tisztelni. (amúgy tök cuki emiatt.:D) De sosem takarít, tényleg soha, mosni eszébe sem jut. Ki tud teregetni, ha megkérem, de baromi csúnyán. Nagyon félek, hogy ilyen párt fogok csak találni, aki majd néha "segít" (??) a házimunkában, ha szerencsés vagyok.


Ha azt akarom, hogy tiszta legyen a lakás, én veszem kezembe a dolgokat. Pl. szemetet csak akkor viszi le, ha előkészítem, amúgy én vinném le. Főzni csak hétvégén szoktunk, akkor közösen bohóckodunk valamit a konyhában.:)


És eszembe jutott az itt levő rengeteg kérdés, amiben ez és még ezernyi dolog a nők "feladata". Gondoltam, rákérdezek, hogy bírjátok? Pl. lelkileg: "miért nekem kell ezt csinálni?", "azért, mert nő vagyok?" és fizikailag is hogy bírjátok, pl. a kádsikálást, stb-t?


27 L, 25 F



2014. jún. 15. 21:11
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
88%

2 lehetőség van. Vagy egyet értesz vele, ergo, hagyod hogy csicskás legyél.

Viszont, akkor miért teszed fel a kérdést, ha számodra ez természetes?

Ha meg nem akkor vágd pofán, vagy hasonlók.

Ok, takaríts ki helyette vagy mosogass helyette, de akkor fizessen érte, vagy valami mást vállaljon be helyetted.

Látja, hogy kihasználhat és meg is teszi.

Az ilyen férgek fognak olyan nőt találni akik a rabszolgájuk lesz. Te ne legyél köztük!!!!

2014. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

utolsó: azt kérdeztem, azok, akikkel ráadásul a szerelmük, életük társa csinálja ezt, azok hogy bírják? én jól bírom, mert azért sok mindent együtt csinálunk.


nincs problémám a párkapcsolatommal, csak eszembe jutott, vajon más hogy bírja, mert ezernyi ilyen kérdés van itt mindig.:)


nem kell idegeskedni, meg féregnek nevezni embereket, viselkedjél már, bunkó!

2014. jún. 15. 21:36
 13/51 anonim ***** válasza:
96%
Ezt megkell beszélned vele, tényleg olyan mintha cselédnek nézne. Elvárja, természetesnek veszi, megszokta, hogy nem kell megcsinálnia mert Te mindig kitakarítasz. Azért egy férj után takarítani más mint egy lakótárs után, szerintem :)
2014. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
88%

Azért nézed el neki, mert bele vagy esve.


Különben nem

1, mondanád rá hogy cuki

2, nem házasságra/párkapcsolatra fogalmazva írtad volna ki a kérdést.


Hidd el, majd ha felszed egy csajt, és ott húzza a melletted levő szobában, nem leszel vele ilyen türelmes a takarítás terén. ;)

2014. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
92%

Táblázat, amibe szépen beírjátok, hogy hogy oszlik meg a munka. Szerintem nem kell naponta porszívózni meg felmosni. de mosogatni pl. egyik nap egyik, másik nap másik. És ha ő épp nem mosogat el, akkor te mártírságból ne csionáld meg, hanem szépen tedd elé a koszos tányérját.

Személyes történetem, hogy a férjem anyuci egyetlen pici fia, egyedül nevelte. 30 évesen még nem mosogatott soha, a szendvicsét is az anyja készítette neki a tv elé. No, aztán jöttem én! Ezt már leírtam itt többször. Amikor a páromnak már nem volt tiszta zoknija és kérdezte, hogy mostam-e, akkor mondtam, hogy igen, azt, ami a szennyeskosárban van, de ami a foltel mellett van zokni azt én nem tekintem szennyesnek, mert a mosnivaló a szennyeskosárban van. És amikor kértem, hogy ok, én mosogatok, de ő leszedi az asztalt és inkább bement a tévé elé, akkor másnap a mocskos tányérját ettem elébe. kellett pár hét, hónap mire kialakult a rendszer, de mostmár kiveszi a részét a háztartásból, és nem besegítés szinten, hanem mindenkinek megvan a feladata. Mi mindjetten dolgoznunk és panelban lakunk, tehát nem az van, hogy a péromnak pl. még kinti munkákat is végeznie kellene. Az elején még nagy szerelem van, hajlamosak vagyunk kiszolgálni a páruinkat, de tudatosan kell cselekedni, mert a szerelem elmúlik, a pasik meg megszokják a kiszolgálást.

2014. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

az utolsó amúgy téved, mindketten felhozunk embereket nem egyet-kettőt.:) és a hosszú távú kapcsolatomnak pár napja lett vége egyébként. De amúgy tényleg fura lehet a barátságunk.


Azért tettem fel így a kérdést, amit már korábban is leírtam, de megismételhetem, ha nehéz megértened: mert eszembe jutott róla a férfi-nő együttélés hagyományosabb formája.:)

2014. jún. 15. 21:41
 17/51 A kérdező kommentje:

az utolsónak köszönöm a tanácsot, végre valaki megértette:) nehéz szülés volt! nagyon jó ötlet a táblázat, ilyesmit még sosem láttam senkitől, de be fog válni!!!! köszönöm!:)


az első körömfestést (nem gyakori mosogatás miatt) neked ajánlom, utolsó:) megegyeztünk?:)

2014. jún. 15. 21:42
 18/51 anonim ***** válasza:
90%

Ha te ezt bírod, akkor mi a gond?

Attól még hogy megírom a véleményem nem vagyok bunkó! És igen is aki elvárja a másiktól hogy a csicskása legyen azt minimum féregnek lehet nevezni.

Mit szóltál volna ha anno a suliban minden srác mond vagy ír 1 mondatot és arra 5-öst kap, te meg írsz 30 oldalt hogy ezt megkapd?

A munkahelyeden te 12 órát dolgozol azért a pénzért amiért egy férfi csak 8-at?

Én nem frusztrál vagyok meg bunkó, hanem a véleményem írtam, hisz TE kérdezted!


Én éltem koleszban, albérletben, és most a párommal, de SOHA nem hagytam, hogy kihasználjanak!!!

Ha én pl. 3-szor egymás után elmosogatok, vagy én főzők mosok fel, vagy megyek vásárolni, viszem ki a szemetet, akkor a párom közben füvet nyír, vagy az elromlott csapot javítja, vagy hasonlók.


Olyan nincs, hogy hogy bírjátok?

Ez nem egy börtön büntetés, amit ki kell bírni.

Ha egyszer hagyod magad, akkor utána csinálhatsz mindent csak te, és akkor majd rájössz, hogy a "frusztrált" meg a "bunkó" milyen jót is írt.

2014. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
84%
mondjuk, azt még megértem, hogy mosogatsz utána (ha nincs tiszta edény, tele a mosogató), gondolom, zavar. de mosod a cuccait??? egy szennyeskosaratok van, vagy mi?
2014. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
köszönöm, utolsó, a kiigazítást, így már nem vagyok annyira csalódott.:) de egyébként jól bírom, csak eszembe jutott, mint first world problem, hogy vajon aki házasságban él csicskaként (ahogyan te mondod), az hogy bírja lelkileg. Ennyi történt. Vagy csak saját életről lehet kérdezni? Nem írtam alá ilyen szerződést, téged átvertek, ha neked ezt mondták:)
2014. jún. 15. 21:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!