Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleség=Cseléd? Tényleg ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség=Cseléd? Tényleg ennyi egy házasság?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy már unalmas kérdés, de nagyon elegem van. A férjem folyton azt mondja, hogy a háztartás a nő dolga. A világon semmiben sem segít nekem, és ugyanannyit dolgozom mint ő! És nem , régen nem ilyen volt, sokkal többet kivette a részét a házimunkából de most már semmit. Úgy érzem megszakadok mellette, már azon gondolkozom, hogy elhagyom. Mindent elvár, de ha én kérek tőle valamit na az t nem. Mit képzelek!
2014. jún. 17. 08:43
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
28%
Tényleg unalmas, nem a feleség a cselédek hanem te Pistikének ne általánosíts.
2014. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Mierthagytad idaig fajulni a helyzetet? Mikor valtozott meg?
2014. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hogy tönkremenj egy kapcsolatba, minden rajtad múlik. Te döntesz a sorsod, az életed, a tested felett. Ha boldogtalan vagy, ha nem kielégítő számodra a jelenlegi helyzeted akkor tégy ellene. Más nem fog helyetted lépni!
2014. jún. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
61%
unalmas, hogy utólag sírnak a nők, mikor pontosan tudják milyen jó emberhez mennek hozzá.
2014. jún. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

Egy ideje ilyen...egy önző alak.

Az a legszebb, hogy beállít egy lusta dögnek, amikor lázadozom, hogy ennek nem így kéne mennie.

2014. jún. 17. 08:47
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
ha a férjed ennyire megváltozott,ez később még rosszabb lesz,ha úgy érzed,nem birod tovább hagyd ott.majd elgondolkodik rajta,hogy talán neki is ki kellett volna venni a részét a munkából.
2014. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten dolgoztok akkor felesbe kéne csinálni a háztartási munkát, ez a normális nem az ami nálatok van. Gondolkodj, hogy bírod e ezt csinálni hosszú távon. Mond neki, hogy a pénzkeresés pedig a férfi dolga.
2014. jún. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Örülök, hogy neked ilyen hibátlan döntéseid vannak és soha nem bántál meg semmit az életben. Én nem vagyok ilyen tökéletes, és ha lennének paranormális képességeim és beleláttam volna a jövőbe, valószínű nem megyek hozzá. De sajnos nincs és így utólag nyavajgok! Főleg, hogy kiemeltem, nem volt ilyen csak az utóbbi időben!
2014. jún. 17. 08:52
 9/55 anonim ***** válasza:
94%
És akkor minek csinálod, ha még csak nem is értékeli? Menj haza, csináld amit ő és várd meg, hogy mi fog változni. Ha rájön a hibájára, akkor van még közös jövőtök, ha nem, akkor nincs. Mondjuk én nem tudom elképzelni, hogy olyan valakivel éljek, aki ennyire nem becsül meg.
2014. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
A többi választ meg nagyon köszönöm! Már jólesett leírni is...A pénzkereset...nincs közös kassza, hanem én pénzem, te pénzed én kiadásom, te kiadásod...én feleannyit keresek és több a kiadásom.
2014. jún. 17. 08:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!