Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez most csak szerintem kiakasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most csak szerintem kiakasztó, vagy tényleg nem szép?

Figyelt kérdés

Mostohatesómnak (anyukám "új" férjének a lányának) augusztusban lesz az esküvője. Szüleink viszonylag korán elváltak, ő anyukájánál maradt, de ugye nagyon sokat volt nálunk is (az apjánál), úgyhogy szinte együtt nőttünk fel. Szerettük is mindig egymást, soha semmilyen probléma nem volt. Tizenéves korunkban is együtt jártunk bulizni, sokat beszélgettünk, amikor nálunk volt stb. Erre most kiderült, hogy a lagziba nem hív meg minket (engem és tesómat), merthogy mi nem vagyunk a családja. 100 fős lagzi lesz egy Dunai hajón, tele barátokkal is, szóval nem szűk családi vacsora.


Én most úgy érzem, hogy ezek után a polgárira sincs kedvem elmenni, mert nagyon rosszul esik. Nekünk jövőre lesz az esküvőnk, kisebb létszámmal, és meg sem fordult a fejemben, hogy őt ne hívnám meg! Én reagálom túl? Vagy ti elmennétek ezek után az esküvőre?



2014. jún. 19. 13:49
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
93%
19: 100!!ember van meghívva, 2 nem nagy pluszköltség, pláne hogy visznek ajándékot (pénzt)
2014. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez nekem is fura, nem tudom mi állhat mögötte. Attól, mert nem vagytok vér szerinti testvérek, igenis egy család vagytok. Apja nem tudja miért csinálta ezt?
2014. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Nem tudja. De mondjuk ő elég tesze-tosza az ilyesmiben. Inkább nem konfrontálódik soha, vagy nem kérdez rá kényes dolgokra, hanem elfogadja a döntéseket, hogy ők így akarták, és kész.
2014. jún. 19. 14:15
 24/40 anonim ***** válasza:
85%

Megértem, hogy rosszul esik. Nem valami kicsinyes bosszú vezeti a féltestvéredet, valami vélt sérelem megtorlása?

Vagy - ahogy előtte is írták -, az anyja keze lehet a dologban?

2014. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
67%

Hát én erre csak annyit tudok monndai, hogy anno amikor az én esküvőmet szerveztük anyósom szerint azok a testvéreim akik már külön háztartásban élnek nem tartoznak a szűk családhoz. Mi szűk családit terveztünk. Anyós szerint az anyukám és a kiskorú húgom. A bátyáim már nem, mert van saját családjuk.


Persze felvilágoltam, de vannak emberek akik ezt valahogy furán gondolják. Lehet itt is valami ilyesmi van. Ki tudja?


Én a helyedbe elmennék a polgárira, és meg is hívnám a sajátomra ha eredetileg úgy akartam. A lelkiismeretével majd ő elszámol. Te cselekedj úgy ahogy ettől az incidenstől eltekintve alapból tervezted. Mert Te ez vagy. Ő meg az, aki nem hív meg. Ez valahol az ő baja...

2014. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az anyja keze lenne a dologban, mert vele is ismerjük egymást, jóban vagyunk. Neki is van új férje, és ott gyerekek is lettek. Még rájuk is volt, hogy én vigyáztam. Szóval tök jó a kapcsolat a két család között. És a válások is olyan régen történtek, és mindkét félnek megvan azóta a saját, boldog élete, hogy nincsenek összefeszülések.
2014. jún. 19. 14:22
 27/40 anonim ***** válasza:
74%
anyai ágról a féltesók meg vannak hívva?
2014. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Igen. (mondjuk ők ugye vér szerinti testvérek)
2014. jún. 19. 14:24
 29/40 anonim ***** válasza:
75%
jó vér vér, de velük mégiscsak kevesebbet volt együtt, veletek nőtt fel
2014. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
76%
Ha ennyire közel van hozzád, miért nem kérdezed meg szemtől szembe? Így évekig rágódni fogsz ezen.
2014. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!