Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez most csak szerintem kiakasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most csak szerintem kiakasztó, vagy tényleg nem szép?

Figyelt kérdés

Mostohatesómnak (anyukám "új" férjének a lányának) augusztusban lesz az esküvője. Szüleink viszonylag korán elváltak, ő anyukájánál maradt, de ugye nagyon sokat volt nálunk is (az apjánál), úgyhogy szinte együtt nőttünk fel. Szerettük is mindig egymást, soha semmilyen probléma nem volt. Tizenéves korunkban is együtt jártunk bulizni, sokat beszélgettünk, amikor nálunk volt stb. Erre most kiderült, hogy a lagziba nem hív meg minket (engem és tesómat), merthogy mi nem vagyunk a családja. 100 fős lagzi lesz egy Dunai hajón, tele barátokkal is, szóval nem szűk családi vacsora.


Én most úgy érzem, hogy ezek után a polgárira sincs kedvem elmenni, mert nagyon rosszul esik. Nekünk jövőre lesz az esküvőnk, kisebb létszámmal, és meg sem fordult a fejemben, hogy őt ne hívnám meg! Én reagálom túl? Vagy ti elmennétek ezek után az esküvőre?



2014. jún. 19. 13:49
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy félreértetted? Vagy anyukádék olyan meghívót kaptak, hogy "Önt és kedves párját"? Engem az egyik barátnőm nem hívott meg a lagzijába, de én elmegyek az esküvőre, függetlenül attól, hogy végtelenül sz@rul esik, hogy nem férek rá a párommal egy 120 fős vendéglistára.
2014. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
85%
Á, most olvastam, hogy nem félreértés, sajnálom.
2014. jún. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

anyud ezek után elmegy?

mert ha én gyerekemet nem hívná meg, az akivel felnőtt, én nem mennék el és leégne a pofám a csaj helyében!

2014. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Barátaimén én is voltam úgy, hogy csak az esküvőn, nem sértődtem meg, ha nem voltam a lagziba meghívva. De én eddig úgy gondoltam magunkra, hogy egy családhoz tartozunk, de ezek szerint én gondoltam rosszul több mint 15 éven keresztül.
2014. jún. 19. 14:04
 15/40 A kérdező kommentje:
Igen, anyum elmegy. Azt mondta, ott a helye a férje mellett ezen az alkalommal. De nagyon nem nézi jó szemmel. Persze, mindenkinek a szíve joga azt meghívni, akit akar, csak nagyon rosszul esik. Nem gondoltam volna :( Én még az eljegyzési ebédünkre is meghívtam őt a párjával együtt.
2014. jún. 19. 14:06
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
nem mennék el az esküvőre, de meg sem hívnám a sajátomra
2014. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
7%
Lehet, hogy anyjuk keze van benne.
2014. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
94%
Hát bizony ez így gáz, nem tudom hogy mennyire kell/érdemes megsértődnöd, de nagy bunkóság amit csinál. Nem is értem, hogy miért éppen titeket pécéztek ki, ha ennyi embert meghívnak? Esetleg lehet valami a háttérben, amin megsértődött és ezért nem hív meg benneteket?
2014. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
0%
Azért persze lehet egy másik oldalról is nézni, én is sok embert hívtam a polgárira és az ebéden nem voltak sokan, kb. 20 fő, többek között unokatesóim sem voltak erre meghívva. Nekem nem volt pénzem ennyi emberre, így csak a legszűkebb család és a barátaink voltak ott.
2014. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem semmi olyan dologra, amin megsértődhetett volna.

Utolsó. Mint írtam, 100 ember van meghívva csak a vacsorára.

2014. jún. 19. 14:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!