Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez most csak szerintem kiakasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most csak szerintem kiakasztó, vagy tényleg nem szép?

Figyelt kérdés

Mostohatesómnak (anyukám "új" férjének a lányának) augusztusban lesz az esküvője. Szüleink viszonylag korán elváltak, ő anyukájánál maradt, de ugye nagyon sokat volt nálunk is (az apjánál), úgyhogy szinte együtt nőttünk fel. Szerettük is mindig egymást, soha semmilyen probléma nem volt. Tizenéves korunkban is együtt jártunk bulizni, sokat beszélgettünk, amikor nálunk volt stb. Erre most kiderült, hogy a lagziba nem hív meg minket (engem és tesómat), merthogy mi nem vagyunk a családja. 100 fős lagzi lesz egy Dunai hajón, tele barátokkal is, szóval nem szűk családi vacsora.


Én most úgy érzem, hogy ezek után a polgárira sincs kedvem elmenni, mert nagyon rosszul esik. Nekünk jövőre lesz az esküvőnk, kisebb létszámmal, és meg sem fordult a fejemben, hogy őt ne hívnám meg! Én reagálom túl? Vagy ti elmennétek ezek után az esküvőre?



2014. jún. 19. 13:49
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
81%

Én elmennék a polgárira aztán meghívnám a saját lagzinkba is, ahogy terveztem.

Majd amikor már a 20. ember kérdezi tőle,h a tesód miért nem jött, talán majd leesik neki. De tőled is biztos fogják kérdezni a rokonságban, h miért nem voltál bulizni és akkor majd megmondod,h nem voltam meghívva...

Az ő szegénységi bizonyítványa.

2014. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
71%

Akármilyen megalázó vagy fura, szerintem menj el a polgárira. Majd te meghívod őket az egész lakodalmadra, ha addig nem, legkésőbb akkor le fog esni az illetőnek.

Másik megoldás, ha tényleg nagyon jóba vagytok, akkor egyszerűen rákérdezel mi az oka annak, hogy mindenki ott lesz a partin, csak téged meg a tesódat nem hívott meg. Pont ahogy nekünk leírtad, hogy te 15 éve abban a hitben élsz, hogy egy család vagytok. Szóval még nem késő változtatni a meghívottak számát.

2014. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék el a polgárira sem és a saját esküvőmnél is csak a polgárira hívnám el. Ráadásul, én ilyen tisztázós típus vagyok, valószínűleg megkérdezném, hogy miért is érzi úgy, hogy nem tartozok a családjához, amikor együtt nőttünk fel és jóban vagyunk.
2014. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
96%

Akármilyen tesze-tosza a nevelőapád, erről azért beszélnie kellene a lányával, hiszen veled élt sokáig, szinte ő nevelt! Hogy néz ki az, hogy ő elmegy, de a családja - a felesége kivételével - a polgári után "hazaballag"? Elég fircsán veszi ki magát, még akkor is, ha már nem éltek együtt...


És te? Megkérdezted a mostohatestvéredet, hogy mi baja van veletek?

2014. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
87%

Sz*rul esne nagyon.

De szemet szemert. En is csak a polgarira hivnam meg, majd kozolnem vele, hogy bocs mar nem vagy a csaladom tagja, ha rakerdez.

Legalabb elgondolkozik magan.

2014. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
70%

Én nem mennék el, és ezek után meg sem hívnám a saját esküvőmre. Plusz, a barátkozást is beszüntetném...


Nekem az állítólagos barátnőim 11 év után csinálták meg azt, hogy nem jöttek el az esküvőmre, de a legszarabb legbénább kifogásokkal jöttek.....azóta nem találkoztam egyikkel se... egyik barátom szerint irigykedtek, hogy én megyek férjhez először... én nem tudom...


kifogások:


nincs mit felvennem

bulizni megyek

nincs pénzem (ő 1 hónappal az esküvő előtt mondta le a tanúskodást, mondván dolgoznia kell...1 héttel előtte azt mondta eljön vendégként. Az esküvő előtti este interneten képes volt annyit írni, hogy nem jön mert nincs pénze) én persze már nem voltam otthon. Aznap délután felmentünk Budapestre, nehogy egy esetleges hóesés miatt ne érjünk oda a házasságkötőbe.)


nem is értettem....mi fizettük természetesen az ebédet...nem értettem mire kellett volna pénz...


bulizni pont aznap kell menni, 4 órával a tényleges esküvőnk után....de azért nem ér rá....


a nincs mit felvennem kifogás pedig undorító, és szánalmas.


Szerintem csak nem volt eléggé rongyrázó szaloncukor esküvő az ő ízlésüknek....csak akkor mondták volna meg az igazat...

2014. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Bence_ ***** válasza:

Simán megkérdezném. Lehet, hogy valami félreértés.

Mi történhet, nem hív meg a lagziba? :)

2014. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

19:52,

Ajandekra nem volt penzuk.

2014. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
38%
senki nem kért ajándékot...
2014. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett végül?
2014. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!