Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig megyünk el, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig megyünk el, hogy ne legyünk egyedül?

Figyelt kérdés

A párommal 2-éve vagyunk együtt...

Már bebizonyította millió szám, ha lelki gondjaim vannak nem áll mellettem, semmilyen körülmények között nem számíthatok rá, ebben a témában...

Rettenetes családból jövök, természetesen és foggal körömmel ragaszkodtam bárkihez aki adódott...

A baráti köröm sikerült leráznom, mondani se kell csak ivó cimborák voltak...

Annyit még elmondok, hogy pánikbetegségemet alkohollal kezeltem, és egy hete volt egy 1-éve, hogy abszolút nem ittam, büszke is vagyok magamra ez miatt...

A pasi viszont mellettem iszik, már 20-ra emelkedett a piás üvegek száma, ebben mindenféle alkohol van leginkább pálinka és sör. Nem érzek késztetést, hogy igyak ez világos, de zavar ez is, meg saját szavait használom: -Mindig begurulok ha ilyen lelki szarokkal zaklatsz!

És ilyenkor haza fut anyuhoz, még nem lakunk együtt, vagy ha telefonba mondtam, rám csapja a kagylót, és megsértődik

nem ért meg egyáltalán...

Én már rég szerettem volna, hogy ideköltözzön mindig kifogással élt, hogy nem adottak a körülményeim, stb, stb...

A legújabb ha hétvégén nálam van természetesen iszik, de ami új benne mondogatja, hogy ideköltözne, meg el akar venni feleségül...

Ennek fele se tréfa, mert már józanul is mondta, én meg félek, hisz nekem alkoholista nem kell, nálam az egész család, rokonok ismerősök mind alkeszek, aki nem az az azért mert elvitte a pia.. Kivéve apu, rá számíthatok..

Hétvégén sör, pálinka ami jön iszik, néha kötözködősre issza magát néha alszik tőle 46-éves, én 33..

Ilyen férfit még meg lehetne győzni, hogy ne igyon és törődjön velem és feltételhez ezt kötném az ideköltözéshez...

Vagy ne álmodozzak és fussak amíg lehet?

Csak hát persze saját önzésből adódóan, hogy ne legyek egyedül,jól esik hogy hétvégeken itt van, de ez annyira kevés, cserébe, hogy lábtörlőnek érzem magam...

Amúgy megyünk nyaralni, már előre félek mit fog össze inni, és miben nem fogok neki megfelelni, hátha kitisztul a fejünk és jutnánk valamire...

Aki ilyen szintem van egyedül mint én mivel tudja leküzdeni az a végtelen ürességet, hogy jól érezze magát a bőrében végre, és ne függjön semmitől?



2014. jún. 20. 12:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nemtudom. Lehet. Akár, de nem biztos. Igazából nem érdekel.
2014. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod, hogy ennek rossz vége lesz. 33 éves vagy, nem éltek együtt. Ismerkedj, találj egy normális embert. Látod nagyon jól, hogy az alkohol mit művel. Te abbahagytad, de meddig egy ilyen ember mellett. Hidd el, lehet élni másképp is, egy normális emberrel kezdj új életet.
2014. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Mar reg tul mentel az egeszseges hataron a leirasod alapjan. Egy alkoholistaval akarsz kozos eletet, akire nem szamithatsz. Az jo, hogy leszoktal, igazan buszke lehetsz magadra. Most jon a kovetkezo fontos lepes, zard le azt a kapcsolatot amiben csak jobb hijan vagy, es keresd meg a melto parod, megha ez azzal jar is hogy egy darabig akar egydul is kell lenned. Sok sikert!
2014. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, kívülről a legkönnyebb osztani az észt, de szerintem keress mást. Olvasd vissza, amit írtál!


"Csak hát persze saját önzésből adódóan, hogy ne legyek egyedül,jól esik hogy hétvégeken itt van, de ez annyira kevés, cserébe, hogy lábtörlőnek érzem magam..."


Szeretnéd egy egész életen át lábtörlőnek érezni magad?


És nem, nem lehet meggyőzni, hogy ne igyon. Majd ha egyszer saját maga úgy dönt, hogy nem iszik (reméljük, így lesz), akkor lesz esélye meggyógyulni. Csak mert te kéred: nem fog.


Szerintem keress olyan embert, akinek nincsenek alkoholproblémái.

2014. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Igen, csak az baj, hogy annyira tudok rettegni, igaz van amikor ha rengeteget melózok annyira nem fáj az egyedüllét...

Sajnos le ragadtam a gyerek szintjén a múltamból adódóan, nem taglalom túlságosan, elég

szomorú amúgy is..

Egy példa, jövőhónapban hozhatom el a kutyust, talán kezdésnek jó, már volt kutyám sok vizet ebben a kérdésben nem zavart, de nem is ártott, egy kis társaság muszáj..

2014. jún. 20. 12:31
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát eddig nem megyünk el semmiképp.

A saját sorsod sokkal-sokkal jobb reményű. Emeld magasabbra a lécet és próbálj ilyen irányú megalkuvásoktól mentes kapcsolatot keresni! Biztos hamarosan meglesz!

Kompromisszumokat mindig kell kötni, de az alkohol nem az a kategória.Ezt Te is jól tudod!

2014. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
100%
Fuss amíg lehet...
2014. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igyekezni fogok, jókat írtok nagyon...

Elmegyek az ACA-ba hátha sikerülne lezárna a múltat, ezt jobban szeretném mint bármit..

Valakinek segített tudtok ilyenről?

2014. jún. 20. 12:39
 9/28 anonim ***** válasza:

Itt a gyk-kán csak olyan nők vannak akik selejtes pasikkal jönnek össze?

Másról nem is lehet olvasni csak hogy szemetek vagyunk,cselédnek kellenek nekünk a nők meg stb stb

Ne félj egyedül maradni és dobd ki,ahogy leírod szerintem nem is szereted,ne pazarold az időd vele,van még bőven esélyed másoknál is! Ne írd le magad ilyen korán!

Amúgy legyél vele őszinte,mond meg neki ha bizonyos dolgokon nem változtat akkor add ki az útját! Ha akar változtatni akkor tenni fog érte ha nem akkor nem ,ez ilyen egyszerű.

Szóval szerintem ott kéne hagynod ,keresned kéne valami hobbit hogy lefoglald magad egy kis időre,aztán próbáld meg valahogy élvezni az életet!

2014. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"Rettenetes családból jövök, természetesen és foggal körömmel ragaszkodtam bárkihez aki adódott..."

A legnagyobb baj a barki.

Semmi nem fog valtozni. Nyaralson meg h...lyebbre fogja leinni magat, latni nem fogod, doglodik meg pial majd.

Dolgozz, olvas, baratkozz, tanulj. Sok embernek a 24 ora nem eleg mindehhez.

2014. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!