Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig megyünk el, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig megyünk el, hogy ne legyünk egyedül?

Figyelt kérdés

A párommal 2-éve vagyunk együtt...

Már bebizonyította millió szám, ha lelki gondjaim vannak nem áll mellettem, semmilyen körülmények között nem számíthatok rá, ebben a témában...

Rettenetes családból jövök, természetesen és foggal körömmel ragaszkodtam bárkihez aki adódott...

A baráti köröm sikerült leráznom, mondani se kell csak ivó cimborák voltak...

Annyit még elmondok, hogy pánikbetegségemet alkohollal kezeltem, és egy hete volt egy 1-éve, hogy abszolút nem ittam, büszke is vagyok magamra ez miatt...

A pasi viszont mellettem iszik, már 20-ra emelkedett a piás üvegek száma, ebben mindenféle alkohol van leginkább pálinka és sör. Nem érzek késztetést, hogy igyak ez világos, de zavar ez is, meg saját szavait használom: -Mindig begurulok ha ilyen lelki szarokkal zaklatsz!

És ilyenkor haza fut anyuhoz, még nem lakunk együtt, vagy ha telefonba mondtam, rám csapja a kagylót, és megsértődik

nem ért meg egyáltalán...

Én már rég szerettem volna, hogy ideköltözzön mindig kifogással élt, hogy nem adottak a körülményeim, stb, stb...

A legújabb ha hétvégén nálam van természetesen iszik, de ami új benne mondogatja, hogy ideköltözne, meg el akar venni feleségül...

Ennek fele se tréfa, mert már józanul is mondta, én meg félek, hisz nekem alkoholista nem kell, nálam az egész család, rokonok ismerősök mind alkeszek, aki nem az az azért mert elvitte a pia.. Kivéve apu, rá számíthatok..

Hétvégén sör, pálinka ami jön iszik, néha kötözködősre issza magát néha alszik tőle 46-éves, én 33..

Ilyen férfit még meg lehetne győzni, hogy ne igyon és törődjön velem és feltételhez ezt kötném az ideköltözéshez...

Vagy ne álmodozzak és fussak amíg lehet?

Csak hát persze saját önzésből adódóan, hogy ne legyek egyedül,jól esik hogy hétvégeken itt van, de ez annyira kevés, cserébe, hogy lábtörlőnek érzem magam...

Amúgy megyünk nyaralni, már előre félek mit fog össze inni, és miben nem fogok neki megfelelni, hátha kitisztul a fejünk és jutnánk valamire...

Aki ilyen szintem van egyedül mint én mivel tudja leküzdeni az a végtelen ürességet, hogy jól érezze magát a bőrében végre, és ne függjön semmitől?



2014. jún. 20. 12:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
van nekem egy beosztottam, középvezető ... alkoholista ... jó fizetéssel ... próbálom megmenteni, volt két hónap, hogy egyáltalán nem ivott ... aztán újrakezdte ... persze, nem munkaidőben, de a felesége is nálam dolgozik ... mindegy mennyit beszéltem a férjjel, mindegy mit ígért, nem tudja betartani ... bármilyen nehéz, el kell hamarosan küldenem ... és tudja, hogy onnantól borul a családja anyagilag és mindenhogy ... mégsem bír leállni ... szóval ne reménykedj
2014. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Elöször tanulj meg egyedül élni, úgy elfoglalni magad, hogy ne KELLJEN valaki, hogy ne légy egyedül.


Ha elérted, hogy nincs szükséged más valakire, mert anélkül is el tudod magad foglalni, CSAK akkor érdemes párkapcsolatot kezdeni, különben mindig "lábtörlö" leszel, mert nem legfelelö emberekkel kezdesz.

2014. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Ezt jól látod 9/9, a szerelmet hamar kiölte belőlem, azzal, hogy a bajba, betegségben nem állt mellettem, maradt egy kevés szeretet és némi ragaszkodás, a biztos rosszhoz, mert már úgy megszoktam...

Amúgy kézműves vagyok, és pár hónapja semmi újba nem fogtam bele, talán itt az ideje...

2014. jún. 20. 12:52
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Kézműves! :) Tényleg bele kéne már fognod valami újba és lefoglalni az idődet egy picit.Ami meg a pasit illeti,nem kéne hogy egymás idejét pazaroljátok,mert lehet hogy ő miatta kerülsz ki egy olyan embert aki mindenben megfelelne neked.Szóval amíg vele vagy addig esélyed sincs hogy találj olyat akit megérdemelsz!

Remélem megoldod!

2014. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

14/14 -nek..

Igen, mert egyszer talán gyermeket is szeretnék, és félő, hogy kifutok az időből. Én is tudom, hogy lelki beteg ember csak lelki beteget vonz, és egészségesen kell választani, ez úttal nem hagyom magam, biztos van élet a lelki toprongyok után is...

Valami önbizalom növelő módszert még írhatna aki tud...

2014. jún. 20. 13:03
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj!Nem futsz ki az időből,csak akkor ha pazarlod az idődet mással.

De amúgy is mindennek meg van a maga ideje.Szerintem nem gáz ha 40-ig nem szülsz .

Amúgy ez nem így működik hogy lelki betegek csak lelki betegeket vonzanak!Bízzál magadban,ha kell minden reggel nézz a tükörbe és csak szép dolgokat mondj,meg amit elakarsz érni!

2014. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

16/16

Egész meghatódtam, köszönöm szépen..

Erről a tükrös módszerről már hallottam, ki fogom próbálni..

2014. jún. 20. 13:11
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Keress meg egy jó pszichológust, aki segít feldolgozni a múltat és egy újabb életet kialakítani, ahol nem vagy függö senkitöl sem.


Tanuld meg ezen kivül kitölteni a napjaidat értelmes elfoglaltsággal: hobbik, sport, olvasás, tanulás, stb.


Keress olyan baráti társaságot, ahol ezek a hobbik vannak központban, ha rádtör az egyedüllét, velük el tudod tölteni az idödet.


Az meg, hogy gyereket szeretnél: az olyan, mint akivel most van, szerinted alkalmas arra, hogy egy gyerek apja legyen? (Mármint nem a fizikai oldaara gondolva, hanem aki segít a gyereket úgy felnevelni, hogy ne legyen belöle is sérült ember)

Elöször magadat kell rendbetenni lelkileg is, és csak utána érdemes párt keresni és gyerekvállalásra gondolni.

Még kb 10 éved mindenképpen van, amíg minden probléma nélkül vállalhatsz gyereket, de gondolj arra, hogy a gyerekkel szemben igen nagy a felelöséged. A te kötelességed lelkileg is egészséges anyát és apát biztosítani neki, eleve sérült szülökkel csak az ö életét is tönkreteszed.

2014. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen férfit még meg lehetne győzni, hogy ne igyon és törődjön velem és feltételhez ezt kötném az ideköltözéshez... Vagy ne álmodozzak és fussak amíg lehet?"

Elmondta, mindenki: fuss. Egyedül jobb lesz, és az esély is meglesz: találkozhatsz olyannal, aki jó, nem iszik és szeretitek, becsülitek egymást.

De a boldogság a KEZEDBEN VAN, a kézimunkában, a kézművességben.

2014. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenki... :)
2014. jún. 20. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!