Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem ezt meg a férjemmel? Egyáltalán van még remény, hogy felélesszük a kapcsolatunkat vagy hiába reménykedek?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, hamarosan megszületik a harmadik gyermekünk.

Én egyre többször érzem úgy, hogy már nem szeretem. Persze emberként, barátként semmi bajom sincs vele, a gyerekekkel is foglalkozik, de már nem tudok rá férfiként tekinteni. Az utóbbi fél év volt ami ennyire rányomta a kapcsolatunkra a bélyegét és hiába próbálok tenni ellene, már ott tartok, hogy a jelenléte is idegesít.

A válás is megfordult már a fejemben, de azzal tönkretenném és ezt sem akarom. Nem tudna hová menni és nem tudna miből megélni (munkanélküli), nincs semmije csak egy rakás hitele amit már most sem tudunk rendesen fizetni.

Én egyszer úgy érzem, hogy menthető a dolog, máskor azt bánom, hogy nem léptem hamarabb és adtam be a válást.


2014. jún. 21. 09:35
1 2
 11/16 gabriell88 ***** válasza:
100%
Ülj le vele és mond el neki azt, amit nekünk.Szedje össze magát, ha kell neki a családja és igenis foglalkozzon veletek, menjen el dolgozni, mert ha ez így megy tovább elvállsz tőle és pont.
2014. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

most a te bevételedre szülsz még egy gyereket?

férjed le se sz@r titeket, jól el van, játszik egész nap.

én kiraknám az tucára! és nem hogy még szülnék neki!!!!!

2014. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
jah csak igy elmegy a háverokkal bográcsozni és majd jön??nagyon nem izgatja magát semmi miatt.Se a sok adósság se az nincs munkája,még az sem mindjárt szülsz.Uh-ha te vajon miért vállaltál be erre 3-dik gyereket?Na jól kiszúrtál de leginkább magaddal.Nem lep meg kiábrándultál belőle.Ez már jobb nem lesz.Neki ott lenne a helye mellettetek nem bográcsozni,meg nyomni a gépet mint tót a dudát.Veled is mi lesz hát ezt jól megfőzted.
2014. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a gondom...Az én férjem ugyan dolgozik,de keveset keres,és egyedül nem tudna megélni a fizetéséből,az utcára meg mégsem tehetem,ráadásulm már 50 éves,nem valószinű,hogy javulni fog a helyzete...8 éve vagyunk házasok,én 36 éves vagyok...Fogalmam sincs mit kéne tennem...:(
2014. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem könnyű a helyzetetek. A munkanélküliségből eredő pénzhiány, a hitelek állandó szorongásban tartanak mindkettőtöket. Ráadásul érkezik a harmadik baba, akit szeretettel, békében kellene várni. A férjed látszólag nem törődik a dolgokkal, de az is lehet, hogy egy lefele haladó spirálba került, és menekül a valóság elől. A házasságban az eltávolodás egyik oka az ún. spirituális eltávolodás, amikor az egyik vagy lebeg a felhőkben vagy mélyrepülésbe kezd. A munkanélküliség tipikusan ilyen eset. A férjednek segítségre lenne szüksége, hogy összeszedje magát és munkát találjon. ha nem lenne rossz az anyagi helyzetetek, én egy párkapcsolati tanácsadót vagy mediátort javasolnék, pár alkalommal üljetek le és beszéljetek a nyomasztó kérdésekről. Addig ne hagyjátok abba, míg eredmény nem születik: A férjed összeszedi magát, állást keres és "megtisztítjátok" a kapcsolatotokat a neheztelésektől. Ha elkezditek működtetni a házasságotokat, a közeledés magától megtörténik.
2014. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Nemsanyi válasza:
Miért kell 3 gyereket vállalni, ha nem működik a házasság? Nem értem a nőket sem. A "rakás hitelt" nem együtt vettétek fel? Mindenképpen beszélj vele, hogy keressen munkát és változtasson a viselkedésén. Ha az ember elveszíti a munkáját, úgy érzi, hogy felesleges. Ha van 2 gyereke és jön a 3. akkor viszont nem engedheti meg az önsajnálatot. Felelősséggel tartozik a családjáért.Szerintem van remény, csak beszéljétek meg a dolgokat!
2014. dec. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!